Arvamus ajateenistusest

Vasta
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Arvamus ajateenistusest

Postitus Postitas Kriku »

Borja kirjutas:..et papa-mamma nutulaul Kroonikale polnud punast krossigi väärt.. mix mai ole üllatunud :lol:
Lambakari...
Borja kirjutas:Z03 - räägi meile siinkohal midagi noore hinge haavatavusest, inimsuhete soojusest ja kõikevõitvast helgest armastusest...
Akf Z03 ei puutu siia aga sugugi :|
nimetu
Liige
Postitusi: 7574
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: Arvamus ajateenistusest

Postitus Postitas nimetu »

Superstaar Uudo Sepp: see kõik on jama, mind ei ole alandatud sõjaväes!
Seda võib siis naljakal kombel kaitseväe PR võiduks hoopis lugeda. Mingit ahistamist ei toimunud ja tegelikult oli seal äge. :D
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Arvamus ajateenistusest

Postitus Postitas Kriku »

Riho Terras ISIKLIKULT võiks nüüd anda käsu uurimine lõpetada ja sellest tuleks ka pressiteade teha nagu alustamisestki. Siis näevad kõik, et tüür on ikka kindlates kätes.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Arvamus ajateenistusest

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Kriku kirjutas:Riho Terras ISIKLIKULT võiks nüüd anda käsu uurimine lõpetada ja sellest tuleks ka pressiteade teha nagu alustamisestki..
..uurida võiks ikka - kasvõi seda, mida perek.SEPP siis päriselt rääkisid ja/või mida KROONIKA ise juurde mõtles :lol:

Aga kahjuks pole see ilmselt enam kaitseväe "uurida" - no vähemalt pressinõukokku võiks siis kaebuse lajatada :twisted:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Z03
Liige
Postitusi: 1136
Liitunud: 22 Juul, 2016 10:09

Re: Arvamus ajateenistusest

Postitus Postitas Z03 »

Borja kirjutas:Z03 - räägi meile siinkohal midagi noore hinge haavatavusest, inimsuhete soojusest ja kõikevõitvast helgest armastusest...
Tuleb tunnistada, et ma ei tea sellest midagi. Poleks millestki rääkida.

Ei maksa minu kommentaare kuidagi isiklikult või konkreetselt kellelegi suunatuks pidada. Ma arutlen pigem ikka üldiselt. Loen kellegi kommentaari, tekib mõte ja siis kindlasti vaja kommenteerida. Ei ole tarvis sellest kohe põlema minna. Eks tark teab, mida räägib, rumal räägib, mida teab.

Uudo Sepa loo puhul mõtlen, et kas jutt tõesti oli täiesti vale või inimene lõi lihtsalt kartma. Kaitsevägi on natuke liiga võimas ja hirmutav institutsioon selleks, et Uudo Sepad sellele vastu saaksid astuda. Kirjelduse puhul häirib mind kõige rohkem, et lugu kõlab niivõrd haigelt. Kui oleks jutt lihtsalt vägivallast, peksmisest vms, siis mõtleks, et ehk see nii ikka ei olnud ja küllap liialdab. Aga midagi sellist välja mõelda normaalne inimene ei suuda. Nii et ma ei tea. Ma niiväga tahaks uskuda, et maailm on parem paik. Kas minu isklik elukogemus seda usku toetab? Ei.

Aitäh akf Krikule.
Kasutaja avatar
TTA
Liige
Postitusi: 1762
Liitunud: 07 Sept, 2010 6:51
Kontakt:

Re: Arvamus ajateenistusest

Postitus Postitas TTA »

Nagu ikka, murelik ema pingutas üle.

https://elu24.postimees.ee/4566145/supe ... 1527842842
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Arvamus ajateenistusest

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Aga panite tähele positiivset nihet - 10a tagasi poleks taoline osaline asunud kellegi sõnu tagasi võtma?
Nüüd aga võttis. Järelikult pole enam cool omada avalikult pehmo imagot, kes isegi kasarmus hakkama oma eluga ei saa.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
mart2
Liige
Postitusi: 5127
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Arvamus ajateenistusest

Postitus Postitas mart2 »

Kapten Trumm kirjutas:Aga panite tähele positiivset nihet - 10a tagasi poleks taoline osaline asunud kellegi sõnu tagasi võtma?
Nüüd aga võttis. Järelikult pole enam cool omada avalikult pehmo imagot, kes isegi kasarmus hakkama oma eluga ei saa.
Miks nii halvustavalt?
See, et ema pingutab alati üle, on normaalne. See, et ajakirjanik pigistab kivist vett ja keerab jutu skandaaliks on uus reaalsus.
Juhuslikult tean natuke Sepa Uudo tagamaid ja pole see mees pehmo. Haigus on küll. Pehmo poleks teinud taotlust rännakule (mille ülemad tagasi lükkasid).
Teadmiseks - Cool oli aastaid tagasi väita seda, kuidas õnnestus ära nihverdada, mitte äppu olla …

PS. Kuidas edeneb oma tütarde kaitseväkke saatmine? 8)
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
nimetu
Liige
Postitusi: 7574
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: Arvamus ajateenistusest

Postitus Postitas nimetu »

See, et ajakirjanik pigistab kivist vett ja keerab jutu skandaaliks on uus reaalsus.
Ka see ei ole uus. Pigem on nii, et igasuguse valeinfo levitamine on oluliselt lihtsamaks muutunud, muud midagi. Mul on muidugi hea meel, et asjaosaline otsustas ise kuulujutu ümber lükata ja selle käigus andis kaitseväele positiivsema imago.
mart2
Liige
Postitusi: 5127
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Arvamus ajateenistusest

Postitus Postitas mart2 »

nimetu kirjutas:
See, et ajakirjanik pigistab kivist vett ja keerab jutu skandaaliks on uus reaalsus.
Ka see ei ole uus. Pigem on nii, et igasuguse valeinfo levitamine on oluliselt lihtsamaks muutunud, muud midagi. Mul on muidugi hea meel, et asjaosaline otsustas ise kuulujutu ümber lükata ja selle käigus andis kaitseväele positiivsema imago.
:lol:
Lgp nimetu vaatab veel kord minu postitust ja näeb imestades, et minu tekstis on "uus reaalsus" kursiivis (e. italic), sest sellist terminit kasutatakse ajakirjanduse muutumise kohta viimasel aastakümnel...
Ilusat päeva!
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
nimetu
Liige
Postitusi: 7574
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: Arvamus ajateenistusest

Postitus Postitas nimetu »

Ma peangi silmas seda, et ajakirjandus on alati selline olnud. Juba algusest peale. Skandaale on tühja koha pealt juba aegade algusest tekitatud. Nagu on aastatuhandeid noorus hukas olnud.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Arvamus ajateenistusest

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

mart2 kirjutas:See, et ema pingutab alati üle, on normaalne..
..ma olen nüüd sügavas segaduses sellise steitmendi üle :?

See ema nimelt mitte ei "pingutanud üle", vaid pasandas kaitseväe ikka täiega täis..
Kusjuures kogu seda tema valelikuks osutunud sõnapasandust võiks vabalt ka pahatahtliku laimuna hageda..
Mida aga kaitsevägi ilmselt ei tee - sest kaitsevägi käitub olukorras aumehena..

Et mutt võiks avalikult vabandada kaitseväe ees - minu arvamus ainult, ei pretendeeri lõplikule tõele :twisted:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Mudakoon
Liige
Postitusi: 1017
Liitunud: 19 Mai, 2015 13:01
Asukoht: "Põhi ja lõuna"
Kontakt:

Re: Arvamus ajateenistusest

Postitus Postitas Mudakoon »

Borja kirjutas:
Et mutt võiks avalikult vabandada kaitseväe ees - minu arvamus ainult, ei pretendeeri lõplikule tõele :twisted:
Pigem võiks "Kroonika" omad järeldused teha. Trubaduurist reservist on juba emaga seonduva maha öelnud.
Millegipärast arvan, et kahju on tehtud ja prouad ega "kobrulehtede" edasised avaldused/seletused/vabandused enam palju ei aita , teate küll, "kus suits seal tuld". Aga eks aeg parandab kõik haavad. Eks ole ju üle saadud "hauakaevamistest" ja"eterniidininjadest".
See kes peale korralikku kaklust veel rusikatega vehib ,on tõenäoliselt võitja.....
mart2
Liige
Postitusi: 5127
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Arvamus ajateenistusest

Postitus Postitas mart2 »

Borja kirjutas:
mart2 kirjutas:See, et ema pingutab alati üle, on normaalne..
..ma olen nüüd sügavas segaduses sellise steitmendi üle :?
See ema nimelt mitte ei "pingutanud üle", vaid pasandas kaitseväe ikka täiega täis...
Mis segast siin on?
Emad ongi sellised, et viskuvad laste eest "ambrasuurile" - isegi kui seda vaja ei ole. Lihtsalt kui neil on selline hirmu või teadmatuse tunne. Looduse vastu ei saa!
Nojah, on ka emasid, kellele lapse heaolu korda ei lähe, kuid kes sooviks sellist endale või oma lastele, lastelastele ... :(

PS. Kui loed uuesti, siis näed, et ma pole ema käitumist kiitnud, lihtsalt nendin selliste asjade loomulikku kulgu.
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Arvamus ajateenistusest

Postitus Postitas Kriku »

Mudakoon kirjutas:Pigem võiks "Kroonika" omad järeldused teha.
Meditsiiniajakiri oma tavapärases kvaliteedis, mis järeldusi seal ikka.
mart2 kirjutas:Emad ongi sellised, et viskuvad laste eest "ambrasuurile" - isegi kui seda vaja ei ole. Lihtsalt kui neil on selline hirmu või teadmatuse tunne. Looduse vastu ei saa!
Nojah, on ka emasid, kellele lapse heaolu korda ei lähe
Vast ikka on neil lülititel vahepealseid asendeid ka.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist