Hertsogi tegemised

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

värv ka selga:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

loeme siis valminuks.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
scout22b
Liige
Postitusi: 372
Liitunud: 06 Veebr, 2007 18:33
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas scout22b »

No tiptop mudel. Väga kõva tase. Kui millegi kallal vinguda, siis minu jaoks see pori on tiba kontrastne. :) Aga samas jällegi annab mudelile sügavust veidi. Üldiselt kõik peenhäälestus on paigas :P
Fortes fortuna adjuvat
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

nonii, ilusaid munandipühe, isetõusmisi ja värke. toimetame ka ikka natuke. lisaks siis Grupikas-2 Löwele on veel ehitusfaasi edukalt läbinud üks hiline Tiiger:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

on plaanis kergelt ajaloolise hõnguga masin teha, aga eks ole näha mis sellest välja tuleb...
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

selgub et osade piltide URL-id aeguvad. seega soovitan siis lahkelt -kes tahavad vaadata- külastada ka sellist lehte:
https://www.facebook.com/panzerwerke/

muretsemiseks pole põhjust, töö jätkub ning ka siia ilmuvad pildid jõudumööda...
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

nii, lubasin ühes-kahes teises teemas, et lajatan rohkem pilte. ennem juttu ka. Amusing Hobby Löwe. ausaltöelda pole ma selle AH-haltuurasatsi kvaliteediga rahul. nii DB-Panter kui ka Löwe olid suht halva kvaliteediga. viimase roomikud näiteks olid nii p*rsest, et viskasin poole pealt - nagu vanad eestlased ütlesid - "raus und nah*i" ja tellisin teise mudeli hinna eest Friulid... värvimise osas läks konkreetselt lappesse - ikkagi tulevikupill ja puha. tellised on meeleolu loomiseks, nagu aktsioon toimuks linnas. tõtt-öelda oli plaan ka dioraam teha, kuid need kipuvad mul enamasti pooleli jääma...

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2105
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas vaoinas »

Pole ammu ühegi tanki kallal ilkunud, aga need tellised! Kas see on variant hädisest linnalahingumaskeeringust, või veab meeskond endale ahjumaterjali koju?

Kui see tank oleks seinast läbi kütnud, siis vaevalt need plekid ja tuled seal ees nii sirged oleks. Kui talle aga sein pähe oleks kukkunud, oleks masina pealne ämbritäite viisi täis poolikuid telliseid, veerandtelliseid, kümnendiktelliseid, aga ka muud ehitusprügi ja tolmu. See kõik vist kehtib ka seinast läbisõitmise puhul. Värvimistöö on vägev ja ka koostele ei saa midagi ette heita, aga võta nüüd kips ja Mig'id kätte ja tee see asi korda.

PS. Mootori õhutusava võrgul vasakus taganurgas on võrgusilmad värvi täis jäänud. Ma sinna liimiks ka mõne tellise peale, et see välja ei paistaks.
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

vaoinas ei saanud järjekordselt aru seltsimees Stalini JUHTNÖÖRIDEST: "peatada vaenlane iga hinnaga, ei sammukestki tagasi!"... noh, pilluti siis natuke tellistega...

aga tellised pole kinni liimitud ning neid on veel. seega ma mõtlen kas kallan juurde, või võtan maha. juurde valada saab telliseid endid ka kipsist. õnneks pole mõttega kiiret... tellistel endil ka samuti.
dioraamidega on nii, et kuna mul endal puuduvad insenertehnilised võimalused teha aluseid, siis olen kasutanud pildiraame. aga need on ka lollaka suurusega antud komplekti kontekstis. saadaval on - umbes nagu sõjaväevormidegagi - kaks suurust: liiga väike ja liiga suur...
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

juhhei... lõpetasin veel ühe pooliku asja ära. seekord siis ISU-122, kahevärvilise kattega. Peaks kujutama siis masinat 334.dast kaardiväe raskest iseliikuvate suurtükkide polgust, 1. Valgevene rinne, Berliini kandis 45-da aprillis. Tootjaks Zvezda. eks see ütleb nii mõndagi. kokku läks mainitud tootja kohta hästi, põhimõtteliselt naguISU 152, ainult lahjema toruga. koosteloogika oli kohati debiilne ning teatud nüansse polnud peetud vajalikuks mainida. roomikud olid taaskord sellised, et kohe aknast välja. asendatud Master Clubi pasteldega, kellest on saanud roomikuvallas üks minu lemmikuid. värvimisel kasutasin uuema otsa tehnoloogiat, ehk siis maskimisel oli osaliseks "intellgent putty". alguses ma olin sellega püstihädas ning sajatasin, et tegemist on küll ebaintelligentse asjaga. siis jõudsin uuele järeldusele, et see raibe on just intelligentne. umbes nagu T-1000 seeria Terminaatorite toodangus: see ollus nimelt üritab kohe ühtida iseendaga ning moodustada tervikut. nii et voolimist, lõikumist ja ropendamist oli omajagu. samuti tuli silmas pidada, et erinevad maskiosad ei satuks teineteisele liiga lähedale. nakkuvus oli ka selles järjekorras, et sõrmed alustuseks ja siis vbolla ka midagi muud. näiteks mudel (ilmselt on see seotud soojusega ka natuke). samas kui lasta sellel intelligentsel viirusel öö otsa mudeli küljes seista, siis moodustuvad ilusad ja korrapärased "mustrid". ehk siis servad tõmbavad kenasti sirgeks. aga pilta kah:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

oijah. meil siin talendid mässavad ja mul eelmine post rohkem kui aasta tagasi.
väga piinlik.

aga asja juurde. tõsi ta on, et nüüdseks on juba kolm asja valmis ehitatud, aga vat seda värvimise jõudu pole endas leidnud. panen siis väikese pildiseeria koos kommentaaridega.

alustuseks siis Tiiger I hiline versioon. zimmeriidiga nagu ikka need versioonid. peaks tulema sellest masin, mis möllas 44-da suvel kuskil Kaunase kandis:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

teiseks on menüüs legendaarne T-34/85 reformvoodist ekraanidega. mul on tunne, et ma selle torni keevitusega natuke keetsin üle, aga kurat temaga. ju siis oli stahhaanovlaste toodetud. nende "voodijalgadega" oli ka igavene ikaldus, alguses said silma järgi paika, siis selgus, et tornile jäävad ette... ratsisin korralikult. ega joonised olid ka sellised ähmased ja soovituslikku laadi:

Pilt

Pilt

Pilt

ja kolmandaks on Panther F, mis on varustatud tavapärasest pikema, L100 kahuriga. kuna see on rohkem rubriigist "märg unenägu", siis siin sain toimetada rahus. asendasin viimase põhiratta metallist versiooniga, nagu MAN-i tehased sõja lõpus tootsid väikese partii. samuti on välja vahetatud torni varajane ülesse avaneva luugiga kuppel ning asendatud hilisema, küljele avaneva luugiga versiooniga. midagi ma ratsisin veel, kõike ei mäletagi esimese hooga:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

nii tiigri kui pantri puhul on kasutatud master clubi epopastlaid - milled võtsin kasutusele juba KV ja ISU-de juures... väga ilusad ja head, aga väga piin kokku laduda. eriti kuna iga lüli tuleb muidugi üle puurida (4 auku) ning kinnituvad väikeste tihvtidega (kummaski otsas eraldi).

aga eks ma nüüd siis kogun jõudu ja vaatan aerograafe... need käisid just ultrahelivannis ning päris mitu tundi läks meelde tuletamisega, kuidas need kokku tagasi käivad :D

Pilt

Pilt
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Joss Metsast »

Assa mait , peale pisikest vaikelu kohe selline nätakas. Loodab et leiad värviämbrid ka ülesse ja saad aerograafid jonksu. Millist ultrahelivanni sa muidu kasutad, tundub et peale vesivärvidele üleminekut tekib endalgi varsti selle järele vajadus...

Eraldi peab täitsa mainima et osad fotod meenutavad pigem CAD-i renderdust, supertöö , väga puhas ja täpne. Aga noh ega sa kehvemini vist oskagi.. :)
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

Millist ultrahelivanni sa muidu kasutad
eks ikka maailma parimat: seda mis sõbral töö juures on :D
kuna jutu sees tuli välja et ta leotas seal midagi, siis sündinud nahaalina mainisin, et "oi, siis saab sinu juurde püssid solgutamisele tuua..."
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

alguses mõtlesin, et lasen kõik kolm vähemalt ühe märja ja krundiga üle. aga siis selgus, et see ikka päris nii ei ole ja jäin pantri mäkerdamise juurde. hetkel siis neli kihti värve, koos maskimisega, dekaalid ning lakk.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

masinal endal küll küljeplaate kaasas polnud, kuid kuna mul oli tunne, et sellisel pillil oleksid need soliidsed küljes, siis korjasin oma teiste pantrite jäägid kokku ning lõikasin stüreenist ise mõned juurde ka. seekord vist tuleb suisa täiskomplekt plaate... nagu uuem pill või nii.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

juhhei... jeesuslaps tuli ära. jumal tänatud, on aega nats tanki ka voolida.
sain vaoina käest sotsmeedias viisakalt pähe, et mida ma kurat edvistan piltidega, aga foorumis ei ole. konsturktiivne ja aus. lubasin parandada.

ma siis parandan. alustuseks tuleb mainida, et Pantri saime siis valmis. F-mudel, pika rauaga, 75mm/L100. nagu ikka kellegi märg unelm, valmis vist ei saadud. no mina siiski sain. värviskeem selline mis mulle meeldib ning kulutamsiega väga üle ei tõmmanud. samuti on alles ka kõik küljeplektid, mida siis pidin natuke juurde lõikuma stüreenist. ühtlasi on kasutatud Master Clubi vaigupastlaid, mis on endiselt üsna riukalikud kokku lapata, ent samas väga kena tulemusega. uuendusena kasutasin ka mingeid "valmisporisid", hoidisn end tagasi nendega. tooteinfona võib ära mainida, et raiped kuivasid päris kaua... mingi nädal vist. enne seda olid suht ... porised noh.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Lisaks on ka veel teisi arengud ning poolikuid asju, mida lähemalt kommenteeriks siiski kunagi hiljem:

Pilt

Pilt

ja nagu on saanud traditsiooniks, siis seiklus jätkub, püsige kanalil...
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Hertsogi tegemised

Postitus Postitas Hertsog »

Nonii. ühe jõuab veel. Et siis T-34/85 koos "voodisoomusega" - tegemist siis reformvoodi põhjadega, mis keevitati kaitseks panzerfaustide vastu. sellest edasi on arendatud ka moodsale soomusele igasuguseid linnupuure über. mõte on sama, lihstalt "lõiked" on erinevad. kuna eelmine kord tekitasid paar telliskivi võimsaid emotsioone publikus, siis segei krod otsustasin luua pisut pühademeeleolu ning visata punaseid asju sekka.

masin ise peaks kujutama siis 11. tankikorpuse masinat Berliinis 1945.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

tänud vaatamast ning uued-vanad projektid järgmine aasta!
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist