Kokkusaamised

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Enkus
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Enkus »

Toomas arvas, et tema mudelitoas on suuremal seltskonnal liiga kitsas ja ilmateate järgi ei pidavat hea koer isegi peremeest sellise ilmaga välja ajama, saati siis veel peremees külalisi...
Seega jääb siis vist Laki 16?
Ennetav vastus küsimusele: EI.
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Seersant Steiner »

ja kas ma olen oodatud?
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Lemet »

Irw...jah, tõepoolest...milline küll võiks olla see ennetatav küsimus... :mrgreen:
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas kalle »

Olen tulemas ja võtan kaasa pealt meetrise peamiselt puust kaika, millest kunagi peaks saama… asi.

Aga nii psi korras, Enn muide siin suurt elevust põhjustav person näitas viimati üles kiiduväärt oskust meeleparanduse vallas. Kiidaks siinkohal küll.

Kk
Enkus
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Enkus »

kalle kirjutas:Olen tulemas ja võtan kaasa pealt meetrise peamiselt puust kaika, millest kunagi peaks saama… asi.

Aga nii psi korras, Enn muide siin suurt elevust põhjustav person näitas viimati üles kiiduväärt oskust meeleparanduse vallas. Kiidaks siinkohal küll.

Kk
Olgu, saab võimaluse, las tuleb.
simmtann
Liige
Postitusi: 217
Liitunud: 02 Mär, 2007 16:13
Asukoht: Tallinn, Nõmme, KIWA
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas simmtann »

Et siin on pikalt väga pildivaba seis olnud, siis seekord lisaksin ühe suure plaani võtte. Kalle trepi käsipuud tahtsin küll ka kasti püüda, aga "aega on, aega on," ja siis jäigi pildistamata. Ehk ta räägib ise mõnikord, et miks seekord lennukile tiibu külge ei tulegi...

Pilt
Tehisintellekt ei suuda kunagi asendada inimidiootsust!
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas fossiil »

Homme saame kokku? Kus? Ennu juures?

Urmas.
Enkus
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Enkus »

fossiil kirjutas:Homme saame kokku? Kus? Ennu juures?

Urmas.
Mina ei ole vastu...
simmtann
Liige
Postitusi: 217
Liitunud: 02 Mär, 2007 16:13
Asukoht: Tallinn, Nõmme, KIWA
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas simmtann »

Enkus kirjutas:
fossiil kirjutas:Homme saame kokku? Kus? Ennu juures?

Urmas.
Mina ei ole vastu...
Ega sul palju variante enam vist polegi, kui koht ennast vaikselt juba sisse on harjutanud. Meil ju igavene kirju seltskond koos, küll me su megnetkaardist ja ukselukust mööda saame vajadusel ja siis on juba ainult massiga peale lendamise vaev :)

Tanel
Tehisintellekt ei suuda kunagi asendada inimidiootsust!
Enkus
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Enkus »

Õnneks avaneb uks väljapoole, seega on teil keeruline uks jalaga sissepoole avanema panna...
simmtann kirjutas:
Enkus kirjutas:
fossiil kirjutas:Homme saame kokku? Kus? Ennu juures?

Urmas.
Mina ei ole vastu...
Ega sul palju variante enam vist polegi, kui koht ennast vaikselt juba sisse on harjutanud. Meil ju igavene kirju seltskond koos, küll me su megnetkaardist ja ukselukust mööda saame vajadusel ja siis on juba ainult massiga peale lendamise vaev :)

Tanel
simmtann
Liige
Postitusi: 217
Liitunud: 02 Mär, 2007 16:13
Asukoht: Tallinn, Nõmme, KIWA
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas simmtann »

Õnneks ei olnud erilisi võtteid tuppa saamiseks tarvis, sest Enn lasi meid pigem vabatahtlikult uksest sisse. Selle tõestuseks ka mõned slaidid.

Pilt
Hall on, Porsche on, a kus on torn?

Pilt

Pilt
Eelmises sissekandes põgusalt mainitud trepi käsipuu on vahepeal värvi muutnud.

Pilt
Kohalviibinud pidasivad suurematmasti vägitükiks Toomase plaani ehitada mudel valmis tootja nimega SKIF karbis leiduvast.

Pilt
Fredi lendlev krabisõrg tekitas arutelu teemadel, kas nanolaservalguspulgakahuritel peaks toru õõnes olema või ei?

Pilt
Siinkirjutaja mitmete vihete peale plastikmudeli foorumis julges lõpuks ka sealt keegi kohale ilmuda.

Pilt


Olevat olnud igati meeleolukas viibimine. Täname võõrustaj..... Pekki, jäätist ju polnud.
Tehisintellekt ei suuda kunagi asendada inimidiootsust!
simmtann
Liige
Postitusi: 217
Liitunud: 02 Mär, 2007 16:13
Asukoht: Tallinn, Nõmme, KIWA
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas simmtann »

Ühel päeval käis üks seltskond mudelihuvilisi vaatamas ühte mudelikogu. Ja mitte ainult. Tegelikult keerles see Lennusadama mõte peaaegu aastapäevad enne realiseerumist. Meremuuseumis on parasjagu veel käimas näitus "100 aastat kiilu all," mis on paljuski üles ehitatud laevamudelitele. Selmet kõigile rääkida, et tegemist on väga huvipakkuva ekspositsiooniga, tundus mõistlikum üks ühine minek organiseerida. Lasime kohusetundlikemate koosviibimistel käijate ringis info liikuma ja üldiselt eriti vastuväiteid ei esinenud. Eks igaüks arvab päeva lõpuks personaalselt, kas sai oma kulutatud dollari eest piisavalt vastu, kuid siinkirjutaja jäi ettevõtmisega igati rahule.

Pilt

Pilt

Pilt

Tänapäeva ühiskonnas muidugi ilma nutita ei saa hetkeski.
Pilt

Ja muidugi mudelid. Neid on vaatamiseks palju, kuid giidiga tuuritades kipub ikkagi aega puudu jääma, et kõigisse süveneda. Mudeleid on ka kvaliteedilt seinast seina, lihtsamatest makettidest, kuni väga detailsete koopiateni.
Pilt

Pilt


Mina tänan kõiki, kes viitsisid ühel nädalavahetusel ennast juba varajasel lõunal Lennusadamasse ajada. Seekordne minek oli küll vaid meilitsi kuupäeva leppimise vaev, kuid ma ei näe ühtegi põhjust, miks mitte mõne aja möödudes mõni järgmine angaar, väliekspositsioon või muuseum vallutada. Järgmise korrani!

Tanel
Tehisintellekt ei suuda kunagi asendada inimidiootsust!
simmtann
Liige
Postitusi: 217
Liitunud: 02 Mär, 2007 16:13
Asukoht: Tallinn, Nõmme, KIWA
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas simmtann »

Täna jutu sees Enn küsis: "kas homme tuled?"
Eeldan et harjumuspärase Laki 16 uksed on avatavad ka teistele huvilistele. Et siis modelsshop-i, või on mingeid muid eriti häid mõtteid?
Tehisintellekt ei suuda kunagi asendada inimidiootsust!
simmtann
Liige
Postitusi: 217
Liitunud: 02 Mär, 2007 16:13
Asukoht: Tallinn, Nõmme, KIWA
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas simmtann »

Number kaks päeval, järgmisel aastal, on huvilised jätkuvalt oodatud laki tänav number 16 asuvaisse ruumidesse. Nii vähemalt mulle üritati väita.
Tehisintellekt ei suuda kunagi asendada inimidiootsust!
Enkus
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Enkus »

Kes unustas metallist notsu diivani peale?
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist