Kaadrimuudatused

Vasta
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Lemet »

Minu poolt AKF Heremile õnnitlused ja jõudu kutsekoolist sõjaväe kujundamisel... :wink:
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

mart2 kirjutas:Tundub, et Aivar (Jaeski) on ikkagi kibestunud ja lootis peale Riia ametit saada vähemalt osakonnaülema kohta või midagi samaväärset Kaitseliidust. Kindraliks ka ei tehtud..
..põhiline, Mart, on siin ikka see, et selles ülepakut koosseisutabeliga väikeses kaitseväes toimubki täna (täis)kolonelide elik OF6 üleproduktsioon.. ja kui n-ö "lahingulistele" kolonelidele tööd ja leiba ikka leidub, siis kõikvõimalikud "pehmokolonelid" + pseudoväeliikide esindajad kipuvadki juba üle parda jääma :|
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Martin Herem
Liige
Postitusi: 2368
Liitunud: 10 Okt, 2014 7:51
Asukoht: Rahu ja Sõpruse Asulas :)
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Martin Herem »

... OF6 ehk (täis) kolonel ... kas sa mõtled OF5 (mis on kolonel) või vanemkoloneli nagu mõnes riigis brigadire (OF6) nimetatakse?

Ja kuidas see üleproduktsioon toimub, kui koosseisutabel on ülepakutud ... siis peaks neid kohti ju jaguma?
Või tahad sa öelda, et kol-ltn ja kol ametikohti on liiga palju ning see ei võimalda kõigil kindraliks saada. Või ...?
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

..pardoon - mõtsin muidugi OF5.. vanaks hakkan jääma krt :oops:

Ja väidan konkreetselt seda, et kolonelide/kolonelleitnantide ametikohti ongi selles väikses kaitseväes ülepakutult pallu:
-- eelkõige pseudoväeliikides
-- siis poliitilise varjundiga välisteenistuse ametikohtadel
-- ka kaitseliidus - kui ikka malev SA pataljoni välla ei käi, on kol-ltn malevapealikuna nonsenss
-- pluss muudel erinevatel pehmoerialadel(-mis tihtipääle ei pea üldse sõjaväelaste ametikohad olemagi)

Summa summarum toimubki meil täna (täis)kolonelide üleproduktsioon - ja olen siin teemas ka varem sellest kirjutanud.
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Veiko Palm
Liige
Postitusi: 1016
Liitunud: 10 Okt, 2014 9:23
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Veiko Palm »

See suur, et ... sellega on niimoodi, et mõne nurga pealt võib nõus olla. Et üleproduktsioon ja kõik muu. Ilus loosung. Ja lihtne. Ja igaüks kirjutaks kohe alla. Aga kui süüvida, siis on see nagu valimisloosung. Ei korruptsioonile! Vargad vangi! Kõik rikkamaks! Elu paremaks!

Meil ei ole niivähe kolonelide ja kolonelleitnantite ametikohtasid olnud, kui meil praegu on. Aastaid tagasi oli ikka kõvasti rohkem. Kogu aeg vähendame ja jätkame vähendamist. Ilma valimisloosungiteta.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Veiko Palm kirjutas:Kogu aeg vähendame ja jätkame vähendamist. Ilma valimisloosungiteta.
..siis on mul ju õigus - ilma valimisloosungiteta :|

Ja veel - kuna ma ei kandideeri, siis on siin foorumis oma nime all esinevate kolonelide-kindralite korduvad vihjed valimistele ebakohased.
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Überpolkovnik
Liige
Postitusi: 54
Liitunud: 25 Mär, 2007 14:40
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Überpolkovnik »

Kui tohin pärida personalialast täpsustust. Faktid, kui soovite.

A. Kui suur on täna ja varasema kolonelide/kolonelleitnantite ametikohtade arvu vahe, suurusjärk?
B. Kui palju on meil täna kolonele/kolonelleitnante, kui palju oli neid varem?

Märkus. Kas mulle tundub, või eeltoodud punkt A ja B ei pruugi olla korrelatsioonis?
Käin käed taskus ringi ja targutan.
Veiko Palm
Liige
Postitusi: 1016
Liitunud: 10 Okt, 2014 9:23
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Veiko Palm »

Ma ei vihjanud mingitele kandideerimistele ega valimistele. Pigem viitasin loosunglikkusele. Valimisloosungid kipuvad olema lühidad, löövad ja meile kõigile meeldivad. Selle elluviimisega on jälle nii nagu on. Sõduritele rohkem palka! meeldib meile rohkem, kui kindralitele rohkem palka!

Mingeid täpseid arve ja muud säärast ei hakka ma avaldama, peate minu sõnale lootma jääma, kuid selge on ka see, et mitte kunagi varem ei ole olnud nii palju kolonele ja kolonelleitnante, kuid ametikohti on vähem, kui varem. Seega - ei ole tõesti korrelatsioonis.
Martin Herem
Liige
Postitusi: 2368
Liitunud: 10 Okt, 2014 7:51
Asukoht: Rahu ja Sõpruse Asulas :)
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Martin Herem »

Ja veel - kuna ma ei kandideeri, siis on siin foorumis oma nime all esinevate kolonelide-kindralite korduvad vihjed valimistele ebakohased.
Esiteks ei ole ma oma teada neid vihjeid teinud. Ma ei loe seda kuidagi välja ka Palmi postitusest.
Teiseks ... ebakohaste vihjete ja viidete osas vaata peeglisse või meenuta minu viimast signatuuri.
Kolmandaks too mõni näide:
-- siis poliitilise varjundiga välisteenistuse ametikohtadel
-- pluss muudel erinevatel pehmoerialadel(-mis tihtipääle ei pea üldse sõjaväelaste ametikohad olemagi)
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Martin Herem kirjutas:Esiteks..
Teiseks..
Kolmandaks too mõni näide:
-- siis poliitilise varjundiga välisteenistuse ametikohtadel
-- pluss muudel erinevatel pehmoerialadel(-mis tihtipääle ei pea üldse sõjaväelaste ametikohad olemagi)
..sinu esiteks // teiseks jätan ma sisutühjadena vahele.. misspuutub kolmandaks - saada mulle PS hetkelkäibiv koosseisutabel (ühes välisteenistujate nimekirjaga) ja teeme ära :)
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Martin Herem
Liige
Postitusi: 2368
Liitunud: 10 Okt, 2014 7:51
Asukoht: Rahu ja Sõpruse Asulas :)
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Martin Herem »

Proovime veel korra.
Sinu postitus:
Ja väidan konkreetselt seda, et kolonelide/kolonelleitnantide ametikohti ongi selles väikses kaitseväes ülepakutult pallu:
-- eelkõige pseudoväeliikides
-- siis poliitilise varjundiga välisteenistuse ametikohtadel
-- ka kaitseliidus - kui ikka malev SA pataljoni välla ei käi, on kol-ltn malevapealikuna nonsenss
-- pluss muudel erinevatel pehmoerialadel(-mis tihtipääle ei pea üldse sõjaväelaste ametikohad olemagi)
Ma palun näiteid ja sina:
saada mulle PS hetkelkäibiv koosseisutabel (ühes välisteenistujate nimekirjaga) ja teeme ära :)
Nüüd tuleb välja, et sul ei olnud aluseks midagi enamat, kui tunne või kihelus näppudes? :lol:
Jõudu tööle!
:lol:
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Pagana sisutühi vastus - KVJ tasandilt peaks oluliselt veenvamalt produtseerima..
Tahad faktidega põhjendet vastust - saada koosseisutabel ja ära muidu tühja "kihele"...

Aga üldselt võta pln vabalt - ma alles esimest päeva peale pikka karistust vällas, ei viitsi niipallu postitada :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Veiko Palm
Liige
Postitusi: 1016
Liitunud: 10 Okt, 2014 9:23
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Veiko Palm »

Väga sisutühi väide oli, Borja.

Prooviks äkki niimoodi - liiga palju firmajuhte saab liiga palju raha. Millised nendest siis? Aga andke mulle firmade nimekiri ja nende palganumbrid, siis ütlen. Kuidas kõlab?
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Sulle, Veiko, esitas akf Überpolkovnik konkreetsed küsimused - niiet vastagi temale ja ära hakka siin silmapetteks hoopis mind ründama :twisted:

Sest ma tegelen korraga nagunii vaid ühe vastasega ja sul ei õnnestu mulle oma agendat pähe määrida - peaksid seda teadma :wink:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Martin Herem
Liige
Postitusi: 2368
Liitunud: 10 Okt, 2014 7:51
Asukoht: Rahu ja Sõpruse Asulas :)
Kontakt:

Re: Kaadrimuudatused

Postitus Postitas Martin Herem »

Ta on tõesti tagasi!
Võimsamana kui kunagi varem!
:lol:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Majestic-12 [Bot] ja 16 külalist