www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 16 Okt, 2019 2:30

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 513 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 31, 32, 33, 34, 35
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Uued asjad
PostitusPostitatud: 12 Jaan, 2019 22:20 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Vaadates viimase postituse kuupäeva siin, siis tundub, et keegi pole kaua aega uusi asju saanud. Mina hiljuti siiski sain.

Nagu kõik teavad, siis ma teen esimest korda oma mudeliehitamise ajaloo jooksul Ameerika masinat. Sellega seoses kerkis probleem, mida alguses nagu ette näha ei osanudki - siiani valdavalt Saksa päritolu sõidukeid teinuna, oli aja jooksul kogunenud varudest alati midagi võtta, mida randoomseks kolaks peale ja sisse panna. LVT aga ähvardas tühjaks ja kõledaks jääda, sest ei olnud mul ühtegi kanistrit, laskemoonakasti, muudest asjadest rääkimata. Tuli krediitkaardile hääled sisse lüüa ja internetti tühjaks ostma hakata. Pildil pole küll päris kõik, mis plaanis, aga alustuseks saab materjali vaikselt kokku asuda panema.

Pilt

Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  

PostitusPostitatud: 14 Jaan, 2019 20:11 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

taaskord tilpnen teise kristjani tuules. mõtlesin et jagan ka siis ülejäänud rahvaga oma uuemaid soetusi. ma isegi ei tea mis kalendri järgi, aga mul on nüüd jõulud. hangituna pakiautomaadist. alustuseks üks tavaline okei-mudel, mille soetamise kasuks rääkisi kolm aspekti. nii et üldine skoor on selline:

+huvitav eksemplar
+läheb tootmisest välja - viimased karbid!
+30% allahindlus

-pole Tamiya

Pilt

aga noh, koguaeg ei peagi elus hästi minema, nii et tuleb rahul olla ka väikeste võitudega. passatis on ikka mugavam nutta kui lageda taeva all.

teine soetis on juba rohkem minumasti ning tegelikult ka üsna äsjane väljalase. ilmselgelt inimesed kes mind vähegi etavad, võivad kindlad olla: jap. tõmbasin erutusest tati kurku:

Pilt

kusjuures eriti kipa on see, et esmasel vaatlusel tundub nagu oleks karbis KAKS täiskompektset torni, nii et vbolla saab kunagi veel mingi Pantri ühe Coeliani torniga ära pilastada (sest loomulikult alustan ma originaali ehitust ikka neljaraudsest versioonist).

peale selle soetasin ka prooviks nüüd siis mitmes kohas korrlaikult haibitud AK intäräktiivi uudissarja REAL COLOR potikesi. pidid oelma nagu maailma parima värvitootja, Tamiya toodang. aga veel parem. no ma siis katsetan. Tamiya XF-seeria on üks minu vaieldamatu lemmik ning need pidid omavahel isegi lahustit suutma jagada. et siis pane hullu: nitro või vesi, kumba tahad. vaatame...

ja hiljutisi sündmusi arvestades - ning samuti ka eneseparandamise raames - ei saa lugeda ka vähemoluliseks üht täiendavat õpperaamatut, mis on leidnud väärika koha koos teise olulise suunanäitaja kõrval:

Pilt

piis änd rakkaus nagu ikka!

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !

Üles

PostitusPostitatud: 18 Juul, 2019 13:05 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Urmas hirmutas, et Takomil olla Pantri vorm pekki läinud ja kuna ma olen kergesti mõjutatav/hirmutatav, siis kuigi ma karpe varuks ei armasta osta, on mul uue asjana kapi otsas nüüd ka selline asi:

Pilt

Üles

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 513 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 31, 32, 33, 34, 35

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: