Tugitooliohvitserid ja muud suured spetsialistid - KV ootab!

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Merevägi ja rannakaitse

Postitus Postitas toomas tyrk »

Mina olen oma elus teinud umbes kolm korda järsud karjäärikäänud. Iga kään on tähendanud muidugi seda, et olen alustanud madalama palga pealt kui eelmine kord lõpetasin.

Aga ei kahetse ühtegi neist käänudest. Iga kord võitsin midagi muud. Samas - igakord ka erinevaid asju.

(BTW - karjääri kään ei tähenda siinkohal teist töökohta, vaid teist töökohta teises valdkonnas.)

Nii et veelkord - suur suu ja suur ???

Ei tule teid sõnameistreid keegi kuhugi suurte rahapakkidega meelitama. Ise tuleb iga mehe eest väljas olla ja mitte lihtsalt möliseda...
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Merevägi ja rannakaitse

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Kindlasti on seda kõike siit väga hariv ja viljastav lugeda :P

Aga (siiski) küsimus administraatorile - kuda viimased (juba) mõniteist posti siin üldse teemapealkirja puutuvad :roll: :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Merevägi ja rannakaitse

Postitus Postitas toomas tyrk »

Ei puutu teemasse, aga see möla ajamine ei lõppe enne, kui inimesed (eelkõige iseenda jaoks) mõned asjad enne järgmise postituse tegemist ka läbi mõtlevad.

Üldse - minu soovitus on, et enne mõtle ja siis ütle. Ja enne mõtle kaks korda, ja siis kirjuta.
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Merevägi ja rannakaitse

Postitus Postitas Lemet »

Nimelt. Miska võiks nüüd siit terve selle jura alates vähiteemast olematusse läkitada. Kui teemasse mittepuutuva.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Merevägi ja rannakaitse

Postitus Postitas toomas tyrk »

No tglt ma arvan, et teeme sellest omaette teema "jutu jätkuks" alla, kuhu me siis saame kõiki tsiviilspetsialiste edaspidi läkitada...
tommy
Liige
Postitusi: 3638
Liitunud: 02 Veebr, 2005 20:50
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Re: Kõigile kaitseväe tegemistes vahetult osaleda soovijatel

Postitus Postitas tommy »

inimene, kes on end tsiviilis on piisavalt tõestanud, ei saaks sellega soovi korral militaarstruktuurides hakkama?
Ma ei tea, mida tähendab kellegi jaoks "hakkama saama"... Küllap tähendab see mõiste igaühele midagi erinevat.
See KVs pettunud juutuuber sai vist ja saab ka edaspidi tsiviilis piisavalt hakkama.??

Ühte on elu õpetanud. Kiidukuked ja ärplejad ei saa hakkama kusagil pool. Kui, siis ainult sõnade seadmises..
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kõigile kaitseväe tegemistes vahetult osaleda soovijatel

Postitus Postitas Kriku »

Siin on nüüd õige mitu asja koos.

Esiteks selline targutamine, et küll ma juba tehtud saaks kõik need asjad, mis teil seal KV-s kuttidele keeruline on, aga ega te mind palgata nagunii ei jaksa - selline targutamine on pehmelt öeldes ülbevõitu.

Teiseks, kui argumenteerida igal võimalikul juhul oma elukogemuse rõhutamisega, nagu mõni akf siin teeb, siis võiks tunnustada ka teiste elukogemust.

Kolmandaks, isegi kui möönda, et mõni akf on stabiilselt universaalne geenius ja saab kõigega ludinal hakkama, mille ette võtab - KV kui süsteem ei saa olla orienteeritud sellistele erandlikult andekatele indiviididele või isegi ülemisele detsiilile, vaid ikka keskmisele. Erandlike inimeste jaoks on erandlikud teenistuskohad nagu SOF jt., kogu süsteemi neid lihtsalt ei jätku.

Neljandaks, nagu üks akf õigesti märkis, foorumis laiutaja mitmekesiselt särav andekus päriselus on tõendamata, sest foorum on anonüümne.

Ja viiendaks ei ole mõtet halada teemast hälbimise pärast, kui ise sellega algust tehti.

---

PS.: Muutsin pealkirja ära; loodan, et Toomas ei pahanda.
alban
Liige
Postitusi: 1208
Liitunud: 11 Veebr, 2005 17:01
Kontakt:

Re: Tugitooliohvitserid ja muud suured spetsialistid - KV oo

Postitus Postitas alban »

See on üks interneti fenomenidest, et me ei tea üldjuhul tegelikku inimest kasutajanime taga. Kui tegemist on piisavalt sõnaosava tüübiga, siis ohtrate postitustega kõikvõimalikel teemadel on võimalik endast asjatundja mulje jätta. Ja seda eelkõige isikutele kellel endal pole piisavaid teadmisi või kogemusi. Seda on siinsamas foorumiski märgata, kus mõnda kasutajat osad jumaldavad ja paljud kasutajad ei võta teda tõsiselt ning irvitavad ta üle. Isegi kuulun nende hulka, sest olen ühte grafomaani oma silmaga korduvalt looduses (loe: Kaitseliidu õppustel) näinud. Dissonants siit loetud kõnealuse kasutaja postituste ning looduses nähtud rakukogumi vahel on nii suur, et kuidagi ei saa selle kasutajanime postitusi enam tõsiselt võtta. Ehk minu loo moraal on see - tee midagi päriselus ära, internetipostitused ei loe.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Tugitooliohvitserid ja muud suured spetsialistid - KV oo

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Ei ole sa seal looduses midagi korduvalt näinud. Võiks vähemalt mitte nii madalale laskuda. Ma võiksin sellele jutule vastata ehk meeleoluka olukirjeldusega teie kompanii sooritusest ühel hiljutisel suurõppusel, aga nagu ütleb põhimõte noblesse obligee - ma olen härrasmees ja altpoolt vöö ei löö (erinevalt sinutaolisest) ja siin sellist musta pesu ma ei pese.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Tugitooliohvitserid ja muud suured spetsialistid - KV oo

Postitus Postitas Kriku »

Alati on kena näha, kui keegi umbisikulises kirjelduses iseennast ära tunneb 8)

Noblesse oblige, 1 e.
tommy
Liige
Postitusi: 3638
Liitunud: 02 Veebr, 2005 20:50
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Re: Tugitooliohvitserid ja muud suured spetsialistid - KV oo

Postitus Postitas tommy »

Kui tegemist on piisavalt sõnaosava tüübiga, siis ohtrate postitustega kõikvõimalikel teemadel on võimalik endast asjatundja mulje jätta.
Anonüümse interneti võlud. Saab küberruumis elada sellist elu, milleks reaalses maailmas võimelised ei olda.
Aga nojah, kes meist ennast vahel netis ilusamaks/nooremaks/targemaks ei valeta.
Vaid piiri peab tundma.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Tugitooliohvitserid ja muud suured spetsialistid - KV oo

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

tommy kirjutas:Anonüümse interneti võlud. Saab küberruumis elada sellist elu, milleks reaalses maailmas võimelised ei olda..
Eks ta ole.
Vahest ma (natsa) kadestan teid - kõiki selle foorumi anonimuseid :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Walter2
Liige
Postitusi: 3979
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: Tugitooliohvitserid ja muud suured spetsialistid - KV oo

Postitus Postitas Walter2 »

Borja kirjutas:Vahest ma (natsa) kadestan teid - kõiki selle foorumi anonimuseid :mrgreen:
Alati saab ju teha foorumisuitsiidi e. alustada uue kasutajanime alt ning äratundmise vältimiseks vähem värvika keelekasutusega... :mrgreen:
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
Z03
Liige
Postitusi: 1136
Liitunud: 22 Juul, 2016 10:09

Re: Tugitooliohvitserid ja muud suured spetsialistid - KV oo

Postitus Postitas Z03 »

Borja kirjutas:
tommy kirjutas:Anonüümse interneti võlud. Saab küberruumis elada sellist elu, milleks reaalses maailmas võimelised ei olda..
Eks ta ole.
Vahest ma (natsa) kadestan teid - kõiki selle foorumi anonimuseid :mrgreen:
Mina isiklikult ei tea, kes siin varjunimede taga peidus on. Ja ei tahagi teada, lihtsalt ei huvita. Justnimelt anonüümse interneti võlud, kui tahan suhelda nimega, siis lähen Facebooki.
andrus
Liige
Postitusi: 4332
Liitunud: 02 Juul, 2004 11:39
Kontakt:

Re: Tugitooliohvitserid ja muud suured spetsialistid - KV oo

Postitus Postitas andrus »

Seisus on kohustanud siin foorumil aastast 2005 Eesti Vabariiki ja selle institutsioone mustama? Hämmastav...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist