militaar.net foorumist

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
dm7
Liige
Postitusi: 322
Liitunud: 30 Sept, 2015 19:58
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas dm7 »

Tegu tavaliste web crawleritega, ei tasu sellest kaugeleulatuvaid järeldusi teha.
Lemet
Liige
Postitusi: 19942
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Lemet »

Nii...et mulle siin moderaatori poolt süüdimatult valetamine kaela riputati, siis olgu seegi takkajärele ära klaaritud. Nimelt kõlas minu postitus selliselt:
Jutuks hea küll, olen mõnelgi puhul sellest märku andnud, tembeldavad postitused pole aga kuhugi kadunud. Miska pole viimasel ajal enam vaevunudki.
Millele tuli vastuseks selline epistel
Akf Lemet läks puhkusele: viewtopic.php?p=618315#p618315

Postitustest teatamine on süsteemis alates 11.04.2017. Nende 3 aasta jooksul on ta seda võimalust kasutanud täpselt 4 korda ning 1 korral neist on postitus, millest ta teatas, ka prügikasti saadetud (2 ühendusevõttu moderaatori postituste kohta jätan arvestamata). Niisiis on jutt "punase hüüumärgi lõputuseni saatmisest", millele reaktsiooni ei järgnevat, vale. Akf nähtavasti ei teadnud, et selliseid tegevusi logitakse ka...

Täiskasvanud inimene võiks IMHO tegeleda millegi mõttekamaga kui sellisel tasemel intrigeerimine.1
Mõtleval foorumlasel on siit ju lihtne järeldust teha, kes valetas ja kes mitte.

P.S. Kriku, niipalju võiks enda ja õpetajate vastu vastu ikka lugupidamist olla, et oma vigu tunnistada. Mitte usinalt postitusi kustutada.
Viimati muutis Lemet, 26 Apr, 2020 8:28, muudetud 1 kord kokku.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36628
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

Lemet kirjutas:Nii...et mulle siin moderaatori poolt süüdimatult valetamine kaela riputati, siis olgu seegi takkajärele ära klaaritud. Nimelt kõlas minu postitus selliselt:
Jutuks hea küll, olen mõnelgi puhul sellest märku andnud, tembeldavad postitused pole aga kuhugi kadunud. Miska pole viimasel ajal enam vaevunudki.
Ka see on vale. Akf Lemeti poolt saadetud neljast raportist justnimelt viimasele järgnes reaktsioon raporteeritud sõnumi prügikasti liigutamise näol. Kuupäevaga 19.09.2019.

Nüüd siis korduvale valetamisele lisaks ka moderaatori poolt eemaldatud postituse taastamine :|

LISATUD: http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 96#p619996
Z03
Liige
Postitusi: 1136
Liitunud: 22 Juul, 2016 10:09

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Z03 »

Selline küsimus siinsetele kommenteerijatele, et miks te nii massiivselt ajakirjandust tsiteerite? Lihtsalt pannakse lahmakate kaupa ajakirjandustekste üles, ilma omapoolsete kommentaarideta?

Vaadake, tekste tuleb interpreteerida. Tekstide lugemisest ei ole midagi kasu, kui need omapoolseid mõtteid ei tekita ega ärgita teistega jagama. Foorumid on just seetõttu huvitavad, et tulevad kokku erineva taustaga, erinevatest sotsiaalsetest gruppidest inimesed ja esitavad oma nägemuse maailma asjadest.

Copy-paste tekstid kusagilt ajalehtedest ja kusjuures veel lehekülgede kaupa esitatakse mingeid kommenteerija meelest olulisi väljalõikeid, on erakordselt igavad. Ma oskan ise ka ajalehte lugeda, aitäh! Ma ei oska mõelda teisiti kui mina ise ja seetõttu huvitavad mind teiste inimeste originaalsed mõtted. Aga jah, ajalehetekstide kopeerimine siia näitab, et neid mõtteid lihtsalt ei ole.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Z03 kirjutas:Selline küsimus siinsetele kommenteerijatele, et miks te nii massiivselt ajakirjandust tsiteerite? Lihtsalt pannakse lahmakate kaupa ajakirjandustekste üles, ilma omapoolsete kommentaarideta?
..eelkõige jagatakse foorumile ju teema(de)kohaseid sisukaid artikleid maksumüüri tagant - milles probleem :?:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Lemet
Liige
Postitusi: 19942
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Lemet »

Vaadake, tekste tuleb interpreteerida...
Täpselt sama kiitis mu partorgist kolleeg nõuka ajal, kui ma talt uurisin, miks mu pursuist tädi Canadas igal sügisel Kariibi merel kruiisib ja mina ei saa isegi näkasesse Soome vabariiki 80 km kaugusel...Sa interpreteerid seda valesti, teadis too taat mulle selgitada...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Z03
Liige
Postitusi: 1136
Liitunud: 22 Juul, 2016 10:09

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Z03 »

Borja kirjutas:..eelkõige jagatakse foorumile ju teema(de)kohaseid sisukaid artikleid maksumüüri tagant - milles probleem :?:
Akf Borja, selles ei olegi probleem, maksumüüri tagant siia tõstetud artiklid on heategevusliku ja info jagamise eesmärgiga ning seetõttu positiivne tegevus.

Lihtsalt, tahaks lugeda rohkem inimeste enda mõtteid ja arusaamu maailma asjadest. Inimesed oma originaalsete mõtetega on huvitavad.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Z03 kirjutas:Lihtsalt, tahaks lugeda rohkem inimeste enda mõtteid ja arusaamu maailma asjadest. Inimesed oma originaalsete mõtetega on huvitavad.
Kindlasti nad on :wink:
Aint viimati lõpetati selline "originaalsete mõtete" levitamine siin foorumis teatavasti kõigi ühiskondlik-poliitiliste teemade laussulgemisega :?
Ning üks "eriti huvitav" inimene sai foorumi adminnilt veel "analooge mitteomanud" bänni ka lisaks :oops:

Vot tak :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36628
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

Julgen arvata, et originaalseid mõtteid leiab mujaltki kui suletud teemadest.
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3349
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Madis Reivik »

Mul on küsimus, kas kui oled hiljuti liitunud siis peab mõnda aega karantiinis olema või miks postitused ilma igasuguse viiteta lihtsalt ära kustutatakse ?
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36628
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

Ju siis kaugenes postitus teemast või oli mõni muu vastuolu foorumi reeglitega. Uute kasutajate karantiini ei ole.

Seda, miks postituse eemaldamisest ei teatata, on siin teemas juba varem arutatud: http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 72#p569272
Z03
Liige
Postitusi: 1136
Liitunud: 22 Juul, 2016 10:09

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Z03 »

Madis Reivik kirjutas:Mul on küsimus, kas kui oled hiljuti liitunud siis peab mõnda aega karantiinis olema või miks postitused ilma igasuguse viiteta lihtsalt ära kustutatakse ?
Minul on tekkinud korduvalt sama küsimus, kuigi ma pole siin uus, vaid osaline juba aastast 2016 ja lugemas käinud alates 2014. aastast. Ei ole siiani adekvaatset vastust sellele küsimusele saanud. Olen jõudnud järeldusele, et loogilist seletust antud protsessile pole - kui Merkuur on retrograadis, siis postitused kaovad, kui on hea päev, siis postitused püsivad. Mingit seaduspärasust ma pole siiani täheldanud.
Walter2
Liige
Postitusi: 4015
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Walter2 »

Milnet on üks subjektiivsemaid foorumeid kuhu regatud.
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Walter2 kirjutas:Milnet on üks subjektiivsemaid foorumeid kuhu regatud.
..milline huvitav pubekalik-hüsteeriline kiljatus :roll:

Aga mine siis oma perefoorumisse tagasi - et sul endal parem ja meil siin ka :|
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
smr
Liige
Postitusi: 872
Liitunud: 05 Sept, 2011 7:07
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas smr »

Walter2 kirjutas:Milnet on üks subjektiivsemaid foorumeid kuhu regatud.
- foorumi lugemine on vabatahtlik
- moderaatoril on alati õigus
- elu on ebaõiglane

Kui neid laused suudad valju häälega lausuda, on elu internetis lihtsam.

Ning täiesti nõustun, siin foorumis on "ainult minu tõde on ainuõige" tüüpi inimeste kontsentratsioon häirivalt kõrgeks muutunud :(
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist