Kokkusaamised

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas fossiil »

Nonii, õnnis koroona-aeg on selleks korraks läbi saanud ja homne kokkutulek toimub Toomase juures. Punkt.
Enkus
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Enkus »

fossiil kirjutas:Nonii, õnnis koroona-aeg on selleks korraks läbi saanud ja homne kokkutulek toimub Toomase juures. Punkt.
Kas võtan kellelegi Tänaku mudeli ka kaasa?
https://www.modelsshop.eu/ms001
simmtann
Liige
Postitusi: 217
Liitunud: 02 Mär, 2007 16:13
Asukoht: Tallinn, Nõmme, KIWA
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas simmtann »

Esimene õueüritus avaldas suhteliselt positiivset mõju huviliste arvule ja kiwimäe tagahoov sai päris rahvast täis kohe.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Tehisintellekt ei suuda kunagi asendada inimidiootsust!
Enkus
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Enkus »

Tänane plaan oli õues olemise koha suhtes paika pandud, aga läheb vist vett vedama...
Igaks juhuks küll märgin, et tänases kohas grillida ei oleks saanud...
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Kas siis täna toimub midagi ja kas ma olen oodatud tahaks mõningaid pooleli olevaid asju näidata
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Hertsog »

näita siia need pooleliolevad asjad alustuseks ikka, ära ole kade!
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Ausalt öeldes ma vihastasin seal tahtsin osta üht asja aga ei müüdud mulle (tegemist on sokuhabe Kristjaniga) . Ja eelmise aasta auhinna raamatut ei suvatsenud keegi ka mulle anda kätte
Enkus
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Enkus »

Seersant Steiner kirjutas:Kas siis täna toimub midagi ja kas ma olen oodatud tahaks mõningaid pooleli olevaid asju näidata
Kogunemine oli Ülemiste Hobimaailmas...
Enkus
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Enkus »

Seersant Steiner kirjutas:Ausalt öeldes ma vihastasin seal tahtsin osta üht asja aga ei müüdud mulle (tegemist on sokuhabe Kristjaniga) . Ja eelmise aasta auhinna raamatut ei suvatsenud keegi ka mulle anda kätte
Oot-oot, said ju eelmisel aastal raamatu, võtsid selle vahelt auhinnakinkekaardi, viskasid raamatu lauale ja panid minema...
Mine ja võta nüüd oma raamat sealt kuhu sa ta viskasid või kes see oleks pidanud sulle seda säilitama?
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Joss Metsast »

Seersant Steiner kirjutas:Ausalt öeldes ma vihastasin seal tahtsin osta üht asja aga ei müüdud mulle (tegemist on sokuhabe Kristjaniga) . Ja eelmise aasta auhinna raamatut ei suvatsenud keegi ka mulle anda kätte
Kulla Seeru, nii need asjad ei käi. Ma pakkusin sinu pakkumise üle, nii et vaoina süüdistamine ei sobi kohe mitte. Ja tegelikult , äkki süüdistad veel Kallet ka et tellis sulle netist tellimise peale kleepekaid ja siis järsku sulle ei sobinud jne.
Raamatu kohta Enkus juba kirjutas, mine ja otsi üles.
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Seersant Steiner »

ma unustasin ta mehise juurde pärast küsisin, et kus ta on keegi ei tea kus ta jäi ... aga jah minu tööd mida ma teen ei kõlba kellegile
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2105
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas vaoinas »

Seersant, selle raamatu sa viskasid, kui kõlbmatu, lauale, mitte ei unustanud.
Ma võtsin selle oma hoole alla ja lugesin läbi - väga hea raamat oli.

Kui sa nüüd oled järsku intellektuaalse ärkamise leidnud, siis ma võin selle sulle edasi anda näiteks järgmisel mudelistide kokkusaamisel.

Lihtsalt minu lastetuba ei luba raamatuid armetus seisundis jätta lageda taeva alla ja seepärast ma ta ka tookord sealt kaasa võtsin.

Ja ära palun tule rääkima, kuidas sa selle sinna "unustasid" sest oma kinkekaarti sa ju ometi sinna vahele ei unustanud.
Viimati muutis vaoinas, 02 Juul, 2020 8:25, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Hertsog »

aga jah minu tööd mida ma teen ei kõlba kellegile
ma kordan: ma ei ole endiselt neid töid näinud, seega ma ei saa öelda kas need on kõlbmatud või mitte!
et nagu põne mõni pilt siia ka ülesse mitte ära ulu kui halb ja julm on maailm. ta on niikuinii. aga pildid teevad rõõmsamaks.

P.S. - Kristjan mis raamat see on? äkki annad mulle ka tiiru lugeda...?
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Vot siis võid hertsogile selle jättagi sest ma ei taha et minu raamat mõõda ilma ringi rändama hakkab
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Kokkusaamised

Postitus Postitas Joss Metsast »

Seersant Steiner kirjutas:Vot siis võid hertsogile selle jättagi sest ma ei taha et minu raamat mõõda ilma ringi rändama hakkab
No kuule, kas vaoinas peab nüüd raamatu Mehise hoovi tagasi viima et sa saaksid sulle meelepärasel ajal selle sealt ära võtta. See ju ei sobi kuidagi, mul on sama lastetuba ilmselt samasugune ja samuti ei luba jätta raamatuid lahtise taeva alla kontrollimatult vedelema.

Pealegi on vaoinal ja hertzogil miski peen banaaniäri käsil nii et suurepärane plaan :) Ma võtaks isegi järjekorda lugemise osas, näha ju et kiiret sul selle raamatuga ei ole. Kord aastas tuleb meelde.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist