Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
Vilks
Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 23 Okt, 2013 18:34
Asukoht: Ida-Virumaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Vilks »

Neli sõpra: Jänes, Põder, Mutt ja Siga otsustasid väljamaale kolida. Kui juba välismaale, siis on väljamaalseid nimesi ka vaja. Jänes "Mina olen Jänn". Põder "Mina olen Põnn". Mutt "Mina olen Mu.., teate ma mõtlen veel, siin eestiski on palju tuhnimist". Siga "Mina olen Oss, aga kuna ma lähen venemaale raudteeäri ajama, siis ma pole Oss vaid Ossinovski".
Vilks pidi teispool Läti piiri hunt olema?
Kasutaja avatar
Vilks
Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 23 Okt, 2013 18:34
Asukoht: Ida-Virumaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Vilks »

Pojatütred, kolme ja viieaastane, käisid elus esimest korda Hiiumaal. Küsimusele, kas te sõitsite laevaga? Vastati "Rumal vanaisa, me sõitsime ju praamiga ja võtsime emme-issi ka kaasa, et nad ei kardaks ja ära ei eksiks".
Vilks pidi teispool Läti piiri hunt olema?
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2180
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Soobel »

Huvitav termin ja isemoodi poolitusviis...
Manused
Väljastussuunur.jpg
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Nali

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
krijgsvolk
Liige
Postitusi: 784
Liitunud: 09 Aug, 2009 9:40
Asukoht: Jõgevamaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas krijgsvolk »

Einoh, Mania Grandiosa oma täies ilus! :mrgreen:
Isegi öelda pole selle kohta midagi, selle mägisokuga on ju kõik selge: kogu maailm, või vähemalt Kaukaasia peab teadma, kellel on kõige suuremad sarved, pikim riist ja kõige suuremad munad, vähemalt selle eluka enda arvates
Aga teisest küljest: selline nn "uudis" on ju idiootlik, kuigi Ekspress Grupile omane.
Lisaks puhas haltuura, pannud siis Elu24 jakku vms. Nojah, Laugeni moodi :lol:

Tegelikult pistsin hetkel oma nina siia hoopis põhjusel, et leidsin SinuTorust jälle naljaka jupi.Vama hea Barmaleika sai jälle mõnusa irvitusega maha Obnuljaiter Obnuljonõtš Putleri osas!
Akf, kellel moskoovia suržik suus, saab korralikult naerda! :)

PS Üks õel küsimus: huvitav kui Putleril asi Kremlis tõelislt hapuks läheb, kas siis Kadõrovi kaardivägi on ainus, kes tema perse reaalselt päästab, või müüb ta külma rahuga uskmatu gjauri maha!? :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=7RYIWv84hrM elik Gossadmiral Putleri uued ettevõtmised.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Nali

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

krijgsvolk kirjutas:..huvitav kui Putleril asi Kremlis tõelislt hapuks läheb, kas siis Kadõrovi kaardivägi on ainus, kes tema perse reaalselt päästab, või müüb ta külma rahuga uskmatu gjauri maha!? :mrgreen:
..muiidugi müüb maha - vosstokk deelo tonkojee :mrgreen: :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
isakene
Liige
Postitusi: 1056
Liitunud: 29 Jaan, 2009 1:04
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas isakene »

Soobel kirjutas:Huvitav termin ja isemoodi poolitusviis...
Kunagi ostsin kasutatud murutraktori ja üks juhtimisseadmete nüanss vajas uurimist, oma peaga läbi ei närinud. Tirisin netist manuaali ning ena, vajalik info hopsti olemas. Kõige muu juures köitis tähelepanu aga üks eriti vajalik ja informatiivne lõik "Controls and Indicators" loetelust ja kuidas antud seadet kasutada.

Copypaste:
"Cup holder. (fig.2L) (näidatud joonisel, kus asi asub)
The cup-holder is used for holding a cup."

Kusjuures, sama manuaali eestikeelses versioonis oli see lõik välja jäetud...:D
Kui Teile paistab, et see on nii, siis see ongi nii - Teile paistab.
Tarmo Männard
Liige
Postitusi: 1230
Liitunud: 08 Sept, 2005 0:35
Asukoht: Tallinn, Õismäe
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Tarmo Männard »

Lisaks sai Ramzan nüüd rahvuskaardi kindralmajoriks ning olla telefoniteel Putinilt uudist kuuldes po ustaavu pulgana valvel seisnud!
Nüüd on ta lausa kahekordne kindral, sest ka Medvedjev andis talle kindrali auastme. Politseikindrali oma, nimelt!
maksipoiss
Liige
Postitusi: 1742
Liitunud: 24 Okt, 2014 20:33
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas maksipoiss »

Tarmo Männard kirjutas:Lisaks sai Ramzan nüüd rahvuskaardi kindralmajoriks ning olla telefoniteel Putinilt uudist kuuldes po ustaavu pulgana valvel seisnud!
Nüüd on ta lausa kahekordne kindral, sest ka Medvedjev andis talle kindrali auastme. Politseikindrali oma, nimelt!
Mis need motivatsioonipaketi järgmised osad on- armeekindral, kiirabikindral, tuletõrjekindral, admiral ? :D
Roamless
Liige
Postitusi: 3798
Liitunud: 22 Okt, 2005 20:57
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Roamless »

admiral ? :D
Maavägede admiral
Unforeseen consequences
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2908
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Sho »

Roamless kirjutas:Maavägede admiral
Selles poleks midagi imestamisväärset. Nôukaarmees oleks minu teenistuskohaks mobilisatsiooni korral olnud
Mereväe Kaugpommitajate Lennuväe Suurtükiväe Polk.

Munder oli ka vastav: mereväe must univorm, lennuväe helesiniste lôkmete-pagunite ning suurtükiväe ristatud kahuritorudest embleemidega.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
manjabes
Liige
Postitusi: 401
Liitunud: 17 Jaan, 2006 21:05
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas manjabes »

maksipoiss kirjutas:
Tarmo Männard kirjutas:Lisaks sai Ramzan nüüd rahvuskaardi kindralmajoriks ning olla telefoniteel Putinilt uudist kuuldes po ustaavu pulgana valvel seisnud!
Nüüd on ta lausa kahekordne kindral, sest ka Medvedjev andis talle kindrali auastme. Politseikindrali oma, nimelt!
Mis need motivatsioonipaketi järgmised osad on- armeekindral, kiirabikindral, tuletõrjekindral, admiral ? :D
mitte unustada ka pühast kolmainsusest välja jäävat omaaegset klassikut:
04 - Gaasiavarii :)
Kasutaja avatar
Sam Beaver
Liige
Postitusi: 826
Liitunud: 09 Aug, 2017 19:54
Asukoht: Siin & seal, põhiliselt tööl
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Sam Beaver »

manjabes kirjutas: mitte unustada ka pühast kolmainsusest välja jäävat omaaegset klassikut:
04 - Gaasiavarii :)
Gaasiavariimarssal
Putin destroyed the pro-Russian lobby in the world with his own hands. Now acting in Putin's interests would mean admitting that you fucked a goat
vanahalb
Liige
Postitusi: 2618
Liitunud: 21 Juun, 2009 18:48
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas vanahalb »

Mäletatavasti valis vaimustuses rahvahulk Putini hiljaaegu omale tsaariks ja küll siis keisrikojale omased tiitlid varsti tulema hakkavad. Alla 1.järgu tõelise salanõuniku mina ei pakuks.
Kuigi...õukonnal oli vist täiesti eraldi hierarhia. Narr oli päris kõva sõna ja istus tihtipeale kuninga paremal käel. Tsaarvalitsuses aga minumeelest narri ametikohta ei olnud. Peatimukas siis vast ? Juhtusin äsja siitsamast foorumist lugema Maljuta Skuratovist ja ta rollist Ivan Julma elus.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

Sam Beaver kirjutas:
manjabes kirjutas: mitte unustada ka pühast kolmainsusest välja jäävat omaaegset klassikut:
04 - Gaasiavarii :)
Gaasiavariimarssal
Ärgem unustagem ka avariiteenistust ehk kogu seda seltskonda, kes käib tilkuvaid radiaatoreid ja torusid lappimas ja kanalisatsiooniummistusi likvideerimas. Saab toruvägede kindraliks, Putin kingib nimelised torutangid briljantidega ja kullast trossi, millega saab ükskõik kui umbes solgitoru "vabastada". Torujuhtmeväed on muideks isegi täiesti reaalselt olemas: https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1 ... 0%BA%D0%B0
Pilt
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist