M. Punaarmee sõjaaegne ohvitseri müts

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Suletud
nooruk
Liige
Postitusi: 318
Liitunud: 16 Jaan, 2018 10:14
Kontakt:

M. Punaarmee sõjaaegne ohvitseri müts

Postitus Postitas nooruk »

ORIGINAAL.
70 €
Mehikoorma / või Itella pakikas
Pöördumine läbi PS !
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: M. Punaarmee sõjaaegne ohvitseri müts

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Ei ole ilmtingimata "ohvitseri" müts - lihtsalt "välimüts" on (fotol kannab sellist mütsi ka reamees muideks).

Mütsi ette pandud punane täht on ka vale - seal peaks olema kaitsevärvi täht.
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
nooruk
Liige
Postitusi: 318
Liitunud: 16 Jaan, 2018 10:14
Kontakt:

Re: M. Punaarmee sõjaaegne ohvitseri müts

Postitus Postitas nooruk »

Borja kirjutas:Ei ole ilmtingimata "ohvitseri" müts - lihtsalt "välimüts" on (fotol kannab sellist mütsi ka reamees muideks).

Mütsi ette pandud punane täht on ka vale - seal peaks olema kaitsevärvi täht.
Eksid taaskord :lol:
Vaata kasvõi kamraad Taavi mütsikogusse :
http://www.rindeleht.ee/foorum/phpBB2/v ... php?t=6671
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: M. Punaarmee sõjaaegne ohvitseri müts

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Lugisin selle rindelehe teema läbi - ei ole "ohvitseri" müts :|

Sul on muideks üldse raskusi selle mõistega "ohvitseri müts" - et kipud igasugu uksehoidjate ja parteigenossede sonisid "ohvitserimütsiks" tituleerima :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: M. Punaarmee sõjaaegne ohvitseri müts

Postitus Postitas Kriku »

Suht sarnane lotu jah kui rindelehes, aga seal teemas jäi kõlama mõte, et see pole üldse sõjaväe müts :roll:
nooruk
Liige
Postitusi: 318
Liitunud: 16 Jaan, 2018 10:14
Kontakt:

Re: M. Punaarmee sõjaaegne ohvitseri müts

Postitus Postitas nooruk »

Borja kirjutas:Lugisin selle rindelehe teema läbi - ei ole "ohvitseri" müts :|

Sul on muideks üldse raskusi selle mõistega "ohvitseri müts" - et kipud igasugu uksehoidjate ja parteigenossede sonisid "ohvitserimütsiks" tituleerima :mrgreen:
Milleks su arulagedaid postitusi siia vaja on :evil: Sa vähemalt korra juba oled viljatult üritanud oma heitleva demagoogiaga täisreostada mu kunagist teist müütsiteemat :?
Kui ma ütlesin, et see ohvitseri oma oli, siis nii see oligi ja kui sinu arust keegi koristaja seda kasutas, siis tituleeri ta enda jaoks selleks, aga ära palun tule minuga seda siia arutlema,ma tõesti mingilt vanaldaselt Tallinna VVPSU kooli kasvandikult ei soovi mittemingeid nõuandeid ega arvamusi :wink:
Kus on teemad "tuvastada",- vot mine sinna ja spekuleerigi seal :!: :D
Pilt
Ülesvõttel näemegi värvimatta tähti nii ohvitseri kui seersandi peakatteil :)
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: M. Punaarmee sõjaaegne ohvitseri müts

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

..kas hommikused tabletid jälle võtmata - ma pole ju süüdi, et sul keffad mütsid on :mrgreen:

Viimasel fotol kannavad "ohvitserimütsi" kolm tegelast - kellest ohvitser on ainult vasakpoolne..
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: M. Punaarmee sõjaaegne ohvitseri müts

Postitus Postitas Kriku »

nooruk kirjutas:Milleks su arulagedaid postitusi siia vaja on :evil: Sa vähemalt korra juba oled viljatult üritanud oma heitleva demagoogiaga täisreostada mu kunagist teist müütsiteemat :?
Kui ma ütlesin, et see ohvitseri oma oli, siis nii see oligi ja kui sinu arust keegi koristaja seda kasutas, siis tituleeri ta enda jaoks selleks, aga ära palun tule minuga seda siia arutlema,ma tõesti mingilt vanaldaselt Tallinna VVPSU kooli kasvandikult ei soovi mittemingeid nõuandeid ega arvamusi :wink:
Kus on teemad "tuvastada",- vot mine sinna ja spekuleerigi seal :!: :D
Ei ole midagi öelda, väga viisakas müüja meil siin :|

Mina endise kollektsionäärina toetan täielikult põhimõtet, et müüdavaid esemeid võib arutada müügikuulutuse teemas. Jah, oma konkureeriva kuulutuse samasse postitamine on võõra teema solkimine, aga võimalikult palju informatsiooni müüdava eseme kohta on nii ostjate kui ausate müüjate huvides.

Eks ostjad teevad omad järeldused, kuidas sellesse suhtuda, kui müüja niimoodi isiklikud rünnakud abiks võtab. Minu jaoks oli see omal ajal selge ohumärk, aga eks igaüks ise tea.
nooruk
Liige
Postitusi: 318
Liitunud: 16 Jaan, 2018 10:14
Kontakt:

Re: M. Punaarmee sõjaaegne ohvitseri müts

Postitus Postitas nooruk »

Tänud Fucs ! :D

Mõni torbik siin või miljonite heitlike postituste autor vaid on oma hilises kinnistunud nõukaajas ja igasugu teemades tõmblemises on liiga pühendunud :lol:
Eks tema kasutaja nik juba viitab siin ühemõtteliselt ideoloogilisele kallutatusele ,provotseerimistele ning võibolla ongi ta siia eesti foorumisse ära eksinud :lol:
Pilt
Pilt
Ma oma noore aruga olen ammu aru saanud et "miljonite postituste" verbaalsed tekitajad pole vaimselt päris kombes :D
( Ning teemapealkirigi sisaldab seda mida ese ka on : Sõjaaegset mütsi mida kasutas ohvitser, müts mis kuulus NL ohvitserile ehk punaohvitseri kasutuses olnud sõja müts :) , tra kuidas mõni baranka sest aru ei saa :lol: )
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: M. Punaarmee sõjaaegne ohvitseri müts

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

.."noorearulisel" jälle hommikused tabletid võtmata :?

Aga ära sa seal arvuti taga omaenda tati sisse ära ka upu, eks :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: M. Punaarmee sõjaaegne ohvitseri müts

Postitus Postitas Kriku »

nooruk kirjutas:Ning teemapealkirigi sisaldab seda mida ese ka on : Sõjaaegset mütsi mida kasutas ohvitser, müts mis kuulus NL ohvitserile ehk punaohvitseri kasutuses olnud sõja müts :)
See jutt on nüüd juba päris jama.

Täpsustamata "Punaarmee sõjaaegne ohvitseri müts" = Punaarmee sõjaaegne vormielement.

Kui on tahtmist müüa ohvitseri mütsi kui lihtsalt ohvitserile kuulunud eset (nagu näiteks võiks müüa kasvõi kõblast), siis peab eseme päritolu olema tõendatud - konkreetselt millisele ohvitserile millal see ese kuulus.
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4058
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: M. Punaarmee sõjaaegne ohvitseri müts

Postitus Postitas Some »

Lisaks veel, et Borja pole antud juhul hüüdnimi, süüdistused nimevalikus võib esitada tema vanematele.
nooruk
Liige
Postitusi: 318
Liitunud: 16 Jaan, 2018 10:14
Kontakt:

Re: M. Punaarmee sõjaaegne ohvitseri müts

Postitus Postitas nooruk »

Mütsile kõrvale võin nüüd juba ka pakkuda mütsi omaniku mundrit koos kõige sellega mis küljes ja taskus oli :D
Kõik nii nagu aastast 44 seisma on jäänud.( Punatäht no ca 4 xx xxx & Otvaga 2 xx xxx )
500 €
( BORJALE ei MÜÜ ega MINGIT "KONSULTATSIOONI" KA EI VAJA :evil: )
Pilt
Pilt
Pilt
nooruk
Liige
Postitusi: 318
Liitunud: 16 Jaan, 2018 10:14
Kontakt:

Re: M. Punaarmee sõjaaegne ohvitseri müts

Postitus Postitas nooruk »

OMANIK VAHETUS KOGU KOMPLEKTIL:)
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist