militaar.net foorumist

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
Illike
Liige
Postitusi: 814
Liitunud: 15 Jaan, 2013 9:51
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Illike »

Võib-olla vihm - võib olla lumi, võib olla tuleb - võib olla mitte.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Nutt ja hala

Postitus Postitas Manurhin »

Kriku kirjutas:Lauri Vahtre muidu hea artikkel läks ära, sest sellele siin taha kasvanud saba ei kõlvanud kuhugi.

Põhjusega on poliitikateemad kinni, põhjusega...
Ja samal ajal igasugu teiste riikide sise-, välis-, majandus-, sõjandus- ja muude poliitikate üle arutlemiseks on teemasid küll ja veel. Räägime Trumpist ja Putinist, Ukrainast, Valgevenest, Hiinast, Põhja-Koreast jne. Kuidas see vanasõna nüüd kodu koristamisest ja küla küürimisest oligi...
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Turist 47
Liige
Postitusi: 4321
Liitunud: 08 Nov, 2014 18:30
Kontakt:

Re: Nutt ja hala

Postitus Postitas Turist 47 »

...Ära küla küürima mine , kui kodu koristamata on.. .

Tundub, et nii tundub, et vähemalt vanasõnad ei aegu, ega kaota aktuaalsust.. . Päeva lõpuks jäävadki esivanemate mõtteterad , Tühjad pihud.
T.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Nutt ja hala

Postitus Postitas Kriku »

Üldiselt on milnet foorum siiski julgeolekuga seotud teemade jaoks. Jah, erandeid leidub, aga neid piiratakse. Niiöelda üldpoliitilised arutlused ei ole oodatud ka teiste riikide kohta. Mõni aasta tagasi pandi näiteks kinni kellegi akf-i initsiatiiv, kes hakkas eraldi teemas Lääne-Euroopa poliitilisi jõude politoloogiliselt kaardistama - sellel ei puudunud üldhariv väärtus, aga selleks võiks leida mingi muu platvormi kui meie foorum.

Trumpi teema läheb kinni peatselt pärast tema ametiaja lõppu ja järgmise presidendi jaoks eraldi teemat ei tule.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Nutt ja hala

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Kriku kirjutas:Trumpi teema läheb kinni peatselt pärast tema ametiaja lõppu ja järgmise presidendi jaoks eraldi teemat ei tule.
Et millest siis selline erand - "Trumpi teema" ongi de facto foorumi ainus "elushoitav" (puht)poliitikateema, kus vasakpoolsed (ja muidu puudulikud) saavad foorumi adminni armust lõputult klähvida TRUMPi isiku üle :lol:
Kriku kirjutas:Üldiselt on milnet foorum siiski julgeolekuga seotud teemade jaoks.
..et ärge käige mu tegude - käige mu sõnade järgi :lol: :lol:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Nutt ja hala

Postitus Postitas Kriku »

Borja kirjutas:
Kriku kirjutas:Trumpi teema läheb kinni peatselt pärast tema ametiaja lõppu ja järgmise presidendi jaoks eraldi teemat ei tule.
Et millest siis selline erand - "Trumpi teema" ongi de facto foorumi ainus "elushoitav" (puht)poliitikateema, kus vasakpoolsed (ja muidu puudulikud) saavad foorumi adminni armust lõputult klähvida TRUMPi isiku üle :lol:
Seda arutati ka sinu osalusel moderaatorite alamfoorumis, nii et küsimust on raske siiraks pidada. Näiteks, erinevalt muudest udutamistest on lootust, et Trumpi stoori ükskord ise ära lõppeb. Aga kui sa nüüd taotled Trumpi teema sulgemist, siis nii ütlegi ja kaalume seda.
Borja kirjutas:
Kriku kirjutas:Üldiselt on milnet foorum siiski julgeolekuga seotud teemade jaoks.
..et ärge käige mu tegude - käige mu sõnade järgi :lol: :lol:
Palun täpsusta, mida sellega mõtled.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Nutt ja hala

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Kriku kirjutas:..kui sa nüüd taotled Trumpi teema sulgemist, siis nii ütlegi ja kaalume seda.
..ma olen korduvalt väljendanud, et sellel "teemal" puudub seos militaarfoorumiga.
Ning elu on näidanud, et mul oligi õigus - teemast on saanud vaid liberastidest TRUMPIvaenajate tatipritsimise koht - seega ainus foorumis "kunstlikult elushoitav" poliitteema.

Sõnadest ja tegudest siis ka - KRIKU kirjutab, et (a) foorum on vaid julgeolekuga seotud teemade jaoks ning (b) sealsamas, et TRUMPi "teema" oli ja jääb (aga uut "presidenditeemat" ei tule) - puhas komöödia :mrgreen:
Viimati muutis Tundmatu sõdur nr. 4, 31 Juul, 2020 9:06, muudetud 1 kord kokku.
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

Viimane kokkulepe Trumpi teema kohta oli niisugune (27.07.2016):
toomas tyrk kirjutas:Ma mõtlesi vahepeal, et selle Trumpi teema võiks äkki oleksoloogia alla lükata? Meie seda protsessi seal kuidagi nagunii mõjutada ei saa, praegu võime ainult oletada, et kumb võidab, ja mis siis saab. Ja kui emb-kumb on võitnud, siis saab veel ainult oletada, et mis nüüd saab :twisted:
Borja kirjutas:..aga hea mõte - teen teema sinna OLEKSIOLOOGIAsse ära ja korjan sinna muudest teemadest TRUMPi sodi kokku.. las hängivad siis :write:
Ma küsin uuesti, kas sa taotled nüüd selle teema sulgemist?
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Tolle "moderaatorite arutelu"(-võimisiganes mula) ajal oli foorum poliitteemasid täis - seega ära demagoogitse ja urgitse siia minu vanu suvalisi poste, mida ma ise enam ei näe :mrgreen:

Nüüd, kus foorumisse on(gi) jäänud vaid üks "poliitteema" TRUMPist, mis ühtlasi on selgelt kujunenud ka vasakpoolsete väljundiks siin foorumis, tuleb kogu see möla loomulikult sulgeda - niisama, nagu suleti päevapealt kõik muud poliitteemad.. sest vasakpoolsed hakkasid neis liiga ilmselt peksa saama // lolliks jääma :lol:

Kas ma väljendasin piisavalt arusaadavalt, hea KRIKU :twisted:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

Oh, pole siin mingit demagoogiat - lihtsalt jäi mulje, et su mälu vajab värskendamist, kuidas selline teema oleksoloogiasse üldse tekkis. Ei sobi ennast ühistest otsustest tagantjärele distantseerida.
Borja kirjutas:Ka ma väljendan piisavalt arusaadavalt, KRIKU
Jah, tänan - arutame küsimust.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kriku »

Ühine otsus on praegu selline, et Trumpi teema jääb kuni peatsete valimisteni lahti. Siis vaatame uuesti.
Z03
Liige
Postitusi: 1136
Liitunud: 22 Juul, 2016 10:09

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Z03 »

Trumpi teema on otseselt Balti regiooni julgeoleku teema. Ja et Trumpi sõimatakse..., noh, igaühel on õigus oma arvamusele.

Kui ma võrdlen Bidenit ja Trumpi, siis tundub, et Trump on elujõuline ja veedab meie hulgas veel paarkümmend pikka aastat, aga Bideni puhul tekib instinktiivne soov teda kaenla alt toetada. Ma ei tea, miks see nii on.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

TRUMPi "teema" oli "balti julgeoleku teema" niikaua, kuni kohalikud liberastid tuututasid meile, et peale valge neegri väljavahetamist TRUMPiga kukub senine demokraatlik maailmakord kokku ja Eest julgeolekugarantiid hävivad.. nohh - teatavasti ei "kukkund" ega "hävinud" midagi..

Ainus mis juhtus - kaheprotsendise kaitsekulu nõudele sülitanud rikkad lääneriigid hakkasid järsku konkreetselt lõuksi saama, "mutti"-ile öeldi aga vaabse, et Saksamaad ei kaitsta enam viimase USA sõdurini Bundeswehri lõputa nülgimise taustal sellesama "mutti" poolt, paraleelselt pandi ka kogu maailma vaikselt ülevõttev Hiina kommaribande paika - elik siis tegevused, mis meid siin küll kudagi häirima ei peaks :lol:

TRUMPi "teema" jätkuv "elushoidmine" siin foorumis ongi kunstlikult tahtlik ega evi enam ammu mingit sexuaalset seost Eesti julgeoleku kui sellisega - pakkudes vaid foorumiväljundit klähvimiseks kohalikele liberastidele jm puudulikele..

Mitte et kogu see jura mulle üldse eriti korda läheks :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3321
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Eesti on paremini kaitstud kui kunagi varem

Postitus Postitas Madis Reivik »

Offtopic, kuid siinkohal siiras kompliment Eesti demokraatiale.
Kaitseväe juhataja võtab vaevaks vastata isiklikult küsimustele ja postitada seisukohti vabas vormis.
Ja temaga võib iga foorumiliige turvaliselt möliseda.


Nõus.

Kriku
manjabes
Liige
Postitusi: 401
Liitunud: 17 Jaan, 2006 21:05
Kontakt:

Re: Eesti on paremini kaitstud kui kunagi varem

Postitus Postitas manjabes »

Ma pigem isegi ütleks, et suur tänu ametisolevale KVJ-le isiklikult, et ta viitsib siin rahvavalgustamise tänamatu tööga tegeleda.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline