Ärinurk

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
saclos
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 12 Sept, 2020 20:24
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas saclos »

Antud juhul tasuta lõunaid isegi natuke on.

Esindan Tehnikaülikooli ja üks meie kohustustest ongi pakkuda avalikkusele erinevaid tasuta konsultatsioone. Mina siis pakun 3D printimise tutvustust/teenust. Kuna ettevõtted pole meid kahjuks iseenesest kodulehe kaudu leidnud, siis olen võtnud ette omamoodi teavituskampaania, kus üritan inimeste tähelepanu saada läbi alternatiivsete kanalite nt. seesama hobifoorum.

Pakungi siis nö. praktilist konsultatsiooni, mille raames teen teile tasuta prinditud detaili ja annan lühikese ülevaate meil saada olevatest printimistehnoloogiatest ja mis neist milleks hea on. Loodetavasti siis selle kogemuse põhjal edaspidi kaalute meie võimaluste kasutamist, kui vajate mõne keerulise detaili valmistamist.

Allkirja on selleks vaja, et kontrollivatele organitele oleks mingi tõestus, et ma olen seda kuulutustööd teinud.

--
Kes ise ei viitsi soovitud tükki üles mõõta ja eskiisida, siis nt. https://www.thingiverse.com/ pakub suurt valikut tasuta mudeleid igas teemas. Kvaliteet on seinast seina, aga otsides võib häid asju leida. Nt. igasugu vähem 'tuntud' tehnikat. https://www.thingiverse.com/thing:3555288
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas kalle »

Vot kui huvitavalt ma sellele rongile ei jõudnud. Alles ma maksin Tehnikaülikoolile 3d printimise eest üsna suure summa. Läks samuti mudeli juurde need jupid. Aga kui midagi ka tasuata saab, äkki mõtleb midagi välja, mida ühtäkki vaja.

Kk
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas fossiil »

Tervitus!

Panen üles ühe lingi, seal on kaks lehekülge mudeleid, mis jäid alles pärast Artur Vertijevi lahkumist. Juhul, kui midagi peaks huvi pakkuma, pange soovid foorumisse kirja, põhimõttel, et kes ees, see mees... Kusjuures kuus mudelit (lennukid) on sealt juba ära läinud, millised- ei tea...
Lihtsalt midagi paremat ei oska hetkel välja mõelda. Mingi aja pärast saadan siis soovid Arturi isale edasi, soov peaks olema koos hinnaga. Hind? Ta väljendas ennast umbes nii, et pakkuge ise välja, tema ei oska niikuinii küsida. Kui kunagi Juri Gorlovilt küsisin, et kuidas tema lahkunud Sergei mudelitele hinnad määras, siis ta selgitas, et oli otsinud samasuguse mudeli jaoks internetist kõige odavama hinna ja sellest 70 % alles jätnud.

Aga link kah: https://www.flickr.com/photos/44700152@ ... 5520757753

Lisaks veel - osad mudelid võivad olla poolel teel, selle kohta mul infot ei ole, aga usun, et siis tuleks enne kaubaks minekut hinda korrigeerida.
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Yak- 52, wilga, buckeye , B-58 tahaks 35€
Viimati muutis Seersant Steiner, 12 Okt, 2020 9:19, muudetud 2 korda kokku.
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas fossiil »

Tahaksid?
Mis raha eest, või sa ei lugenud postingut läbi?
mati.pokkinen
Uudistaja
Postitusi: 6
Liitunud: 15 Jaan, 2009 21:21
Asukoht: Ida Virumaa
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas mati.pokkinen »

Sooviks saada Hasegawa XF5U-1 Flying Pancake omanikuks. Hinnaks pakun 20 eurot.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas kalle »

Sooviks MPM X15A-2, A-Model Shavrov Sh-2, Italeri Counter Invader. Pakun kokku 35.-

Kk
Tessia
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 04 Aug, 2020 14:19
Kontakt:

Verlinden, Warriors 1:35 figuurid ja muud

Postitus Postitas Tessia »

Müüa Verlinden WWII, Warriors WWII, Andrea Miniatures 54mm ja Pegaso Models 54mm figuurid.
Manused
IMG_0350.jpg
Viimati muutis Tessia, 12 Nov, 2020 12:30, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas calico »

Panen üles ühe lingi, seal on kaks lehekülge mudeleid, mis jäid alles pärast Artur Vertijevi lahkumist. Juhul, kui midagi peaks huvi pakkuma, pange soovid foorumisse kirja, põhimõttel, et kes ees, see mees... Kusjuures kuus mudelit (lennukid) on sealt juba ära läinud, millised- ei tea...
Lihtsalt midagi paremat ei oska hetkel välja mõelda. Mingi aja pärast saadan siis soovid Arturi isale edasi, soov peaks olema koos hinnaga. Hind? Ta väljendas ennast umbes nii, et pakkuge ise välja, tema ei oska niikuinii küsida. Kui kunagi Juri Gorlovilt küsisin, et kuidas tema lahkunud Sergei mudelitele hinnad määras, siis ta selgitas, et oli otsinud samasuguse mudeli jaoks internetist kõige odavama hinna ja sellest 70 % alles jätnud.
Aga link kah: https://www.flickr.com/photos/44700152@ ... 5520757753
Lisaks veel - osad mudelid võivad olla poolel teel, selle kohta mul infot ei ole, aga usun, et siis tuleks enne kaubaks minekut hinda korrigeerida.
:write:
Teen oma soovi kui veel hilja pole: Fujimi Boeing Vertol CH46EF, Italeri AH-1W Super Cobra, Italeri HH-53C Green Giant: Pakun kokku 40.-rubla
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas fossiil »

Selle värgiga on hetl nii: täna laekus info, et antud loendist on varasemalt oma teed läinud järgmised mudelid:

B-58 Hustler

XF5U-1 Flying Pancake

MPM X15A-2

Kahjuks jõudis see info minuni paraja hilinemisega. Niipalju kui ma aru sain, on ülejäänud (soovitud) positsioonid olemas. Selles mõttes tuleks oma pakkumised üle vaadata ja hinda korrigeerida, kui midagi alles jäi.
Priitberg
Liige
Postitusi: 48
Liitunud: 05 Nov, 2019 14:38
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas Priitberg »

Pakkuda Aerofloti dekaalid L-410 skaalal 1:72. Küsiks 10.-
Manused
IMG_20201026_105640.jpg
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ärinurk

Postitus Postitas fossiil »

Tervit.

Kirjutasin asjaosalistele privasse, et kuidas soovitud mudelitega edasi minema hakkab.
Tessia
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 04 Aug, 2020 14:19
Kontakt:

Osprey Masterclass

Postitus Postitas Tessia »

Müüa Osprey Masterclass raamatud uhiuued 10 euri tk või kokkuleppel.
Müüdud!!!
Viimati muutis Tessia, 04 Nov, 2020 17:04, muudetud 1 kord kokku.
Tessia
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 04 Aug, 2020 14:19
Kontakt:

Raamatud

Postitus Postitas Tessia »

Müüa sellised raamatud, väga heas korras, 5 euri tk.
Müüdud!!!
Tessia
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 04 Aug, 2020 14:19
Kontakt:

Pegaso Models

Postitus Postitas Tessia »

Müüa Pegaso Models 54mm 54-151 ja 54-087 10 euri tk ja 75mm 75-031 15 euri
Manused
IMG_0649.jpg
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist