Foorumi reeglid

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

Mis isiklikesse solvangutesse ja vulgaarsesse kõnepruuki puutub, siis see on hoopis teine teema, millel poliitkorrektsusega pole midagi tegemist. :)
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

Uute liikmete kontod??? Viimati liitunud jüngrid kuskilt USA-st , Hispaaniast jne. ja kodukateks mingised kahtlased lehed. Uudishimust ühte proovisin avada ja oli kuri karjas. Enam ei näpi ja ei soovita kahtlaste nimede või päritolumaaga meeste kodukaid tsekata.
Huvitun maisest rasketehnikast.
propatria
Moderaator
Postitusi: 1522
Liitunud: 04 Mai, 2004 15:36
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas propatria »

plekkpea kirjutas:...Enam ei näpi ja ei soovita kahtlaste nimede või päritolumaaga meeste kodukaid tsekata.
Palun kirjelda täpsemalt, mis juhtus?

Muus osas olen Sinuga nõus.

(Endal on netis kolamiseks eraldi arvuti, millele saab vajadusel teha format C: kasvõi 3 korda päevas... Kuigi kasutades browserina Mozilla Firefoxi, lisaks kohitsetud Hosts faili ning NOD32 viirusetõrjet, pole selleks veel peale kolmveerandaastast kõige kahtlasematel saitidel kolamist vajadust tekkinud... Tegelikult on kahel korral mingi rootkit küll läbi tulnud...
:oops: )
Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga...
Demokraat
Uudistaja
Postitusi: 20
Liitunud: 28 Aug, 2014 8:40
Kontakt:

Re: Foorumi reeglid

Postitus Postitas Demokraat »

Tere!
Olen alles uus siin foorumis. Olen olnud foorumi regulaarne lugeja küll vähemalt Gruusia sõjast saadik aga registreerusin alles hiljuti. Ma pole sõjamees ja seega ei oska just palju rääkida lahingu taktikast või miinipildujatest. Jagan nendest asjadest niipalju kui iga mees peaks teadma aga selle foorumi tasemel on seda muidugi vähe. Ühe foorumlase postituse lingilt leidsin täna Poroshenko avalduse piiripunktide ja ühise piirivalve kohta Venemaaga. See avaldus oli tehtud eile. Olin pehmeltväljendudes üllatunud ega osanud algul isegi hinnata, kas tegu on presidendi avaldusega või venelaste naljaga. Tõstsin teema üles. Sisulist vastust ei saanud. Hakkasin saama hurjutada ja tekkis moderaatoriga mitte kõige sõbralikum "erakirjavahetus" sõnumite kujul, mis päädis hoiatusega. Ma ei teagi mille eest konkreetselt, ega oskaks ennast isegi parima tahtmise korral ka parandada. Minu selle postituse mõte on, et näiteks administraator vaataks mu postitused ja mõttevahetuse moderaatoriga üle ja avaldaks oma arvamust. Kui minu süü on tõesti tuvastatav, siis sooviksin täpset viidet, mida konkreetselt olen valesti teinud või öelnud. Foorumi reeglid mulle ei avane ja seepärast ei oska enese kaitseks ka nendele viidata. Olen neid lugenud kunagi aastaid tagasi ega mäleta väga täpselt.
Lugupidamisega, Demokraat

PS Tänu Lemeti näpunäidetele leidsin nüüd reeglid üles. Tänud talle!
Viimati muutis Demokraat, 29 Aug, 2014 12:47, muudetud 1 kord kokku.
Lemet
Liige
Postitusi: 19936
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Foorumi reeglid

Postitus Postitas Lemet »

Foorumi reeglid mulle ei avane ja seepärast ei oska enese kaitseks ka nendele viidata.
Jama- avanevad küll ja kõigile. Sellesinase teema kõige esimene postitus. Lähed teema esimesele lehele ja loed...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Foorumi reeglid

Postitus Postitas Troll »

Moderaatoritena oleme me selle Ukraina teemaga mõnikord üsna hädas. Ühelt poolt püüame vältida suure hulga kõrvalteemade teket ja hoida kõik Ukrainat puudutavad postitused ühes kohas koos. Samas toob see kaasa teema tohutu paisumise, mistõttu tuleb omakorda jälle kustutada väheinformatiivseid ja teemaga mitteseonduvaid postitusi, et mahtu kuidagigi piirata. Foorumlaste omavaheline nägelemine, suht tühiste asjade üle vaidlemine (näiteks diskussioon selle üle, kuidas neid venemeelseid täpselt nimetada) ja muu taoline sõnavaht lendab sealt teemast seega üsna kähku välja. Seetõttu ei tolereeri me ka Demokraadi püüet alusta seal teemas suhteliselt väheolulist diskussiooni.
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Demokraat
Uudistaja
Postitusi: 20
Liitunud: 28 Aug, 2014 8:40
Kontakt:

Re: Foorumi reeglid

Postitus Postitas Demokraat »

Mina ei alustanud väheolulist vaenlasele nimeotsimise diskussiooni. Pakkusin oma variandi välja.
Poroshenko avaldus pole minu hinnangul väheoluline kuivõrd võib vihjata tema küündimatusele oma ülesannetes. Juhtimine on ülioluline. Kuivõrd Ukrainas toimuv on meie õppetund, siis on oluline kajastada ja analüüsida ka riigijuhtide retoorikat sõjas ja võimalusel teha sellest meie jaoks vajalikud järeldused. Seda teate kahtlemata samahästi kui mina. Nimetatud riigipea avaldus tehti just ajal kui vaenlane oli alustanud laiaulatuslikku rünnakut uuel rindel.
Olid ka minupoolsed vastused sisutuile plõksimistele minu postide kohta a la "ära hala", mis oleksid võinud ka olemata olla aga eelkõige oleks tulnud kustutada need plõksimised. Kokkuvõtvalt ei leia ma, et olen midagi valesti teinud.
Kasutaja avatar
PaganHorde
Liige
Postitusi: 3971
Liitunud: 26 Jaan, 2014 9:00
Kontakt:

Re: Foorumi reeglid

Postitus Postitas PaganHorde »

Aga palun väga - mine analüüsi seal.
http://militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=35&t=32479

Ei pea põhiteemas Porosenkot maha tegema ja sellega kaasnevalt teemat hajutama.
tunexdore
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 13 Nov, 2014 12:46
Kontakt:

Re: Foorumi reeglid

Postitus Postitas tunexdore »

Kustutamisele võiks minna ka igivanad postitused/teemad! Samuti võiks eemaldada, kasutajanimed- kes pole juba aastaid online siin olnud, loomulikult võiks proovida "kasutajate tagasi kutsumis" tehnikat, meeldetuletus email, enne konto deaktiveerimist vahel see töötab. :write:
Lemet
Liige
Postitusi: 19936
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Foorumi reeglid

Postitus Postitas Lemet »

Kustutamisele võiks minna ka igivanad postitused/teemad!
Mina olen mitmel puhul saanud abi nimelt vanadest ja igivanadest postitustest, nii et vast ei maksaks neid siiski kustutada?
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
metssiga
Liige
Postitusi: 1688
Liitunud: 11 Nov, 2005 19:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Foorumi reeglid

Postitus Postitas metssiga »

Lemet kirjutas:
Kustutamisele võiks minna ka igivanad postitused/teemad!
Mina olen mitmel puhul saanud abi nimelt vanadest ja igivanadest postitustest, nii et vast ei maksaks neid siiski kustutada?
Seekord herr Lemetiga nõus 101 prossa!
Oman vastavaid kohustusi ja piiramatuid õigusi antud ülesannete täitmisel.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Foorumi reeglid

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

tunexdore kirjutas:Kustutamisele võiks minna ka igivanad postitused/teemad..
...peris nallakas lugeda sellist steitmenti inimeselt, kelle foorumipostituste arv võrdub kahega :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
sadist
Liige
Postitusi: 1047
Liitunud: 23 Juul, 2006 21:04
Asukoht: Paldiski
Kontakt:

Re: Foorumi reeglid

Postitus Postitas sadist »

Tunexdore- see ei ole siin mitte Delfi Foorum ega ka Lapsemure vms, kus iga kolmas teema on "miks mu poiss/mees mind küll maha jättis?" ja iga viies hala raudselt seotud kaalujälgimisega. Militaarfoorumis on iga teema unikaalne, mingi kindla sündmuse, isiku või relva kohta. Siin ka jälgitakse, et teemad ei korduks.

Miks peaks vanad kasutajad kustutama? Palju nad ruumi võtavad või mis teema on? Keegi võttis juba varem sinule meeldiva kasutajanime, sina seda nüüd ei saa ja pead Tunexdore olema? :scratch:
Siin on mõned teinud kasutaja ainult ost/müük teema jaoks ja vahel harva kauplevad seal, muud teemad neid ei köida ehk. Miks peaks need inimesed blokeerima ning nemad iga kord uue kasutaja tegema, kui metsalaagrist toidupakk või missioonilt mingi varustuselement üle jääb. Pole vast vaja radikaalseks minna.

Ma ei tänita ega ülbitse, lihtsalt proovin asja selgitada :roll:
sass40
Liige
Postitusi: 73
Liitunud: 17 Aug, 2014 10:41

Re: Foorumi reeglid

Postitus Postitas sass40 »

Kui olete Ukraina teemaga hädas, siis ärge laske seal lapsikel tobedustel, kiljatustel jms vohada.
1-le lapsikusele täna viitasin, mille peale tuli mulle Borja poolt postkasti kiri, et ma käsutavat foorumlasi (sic!) ja kustutas mu märkuse ära (see oli lausa rünnak, kurat võtaks! :mrgreen: ).
Ehk palun tõstke see Borja veidikeseks puhkusele, kui närvid läbi ja loogika sassis. :write:
Kasutaja avatar
Jalutu
Liige
Postitusi: 772
Liitunud: 29 Dets, 2012 19:55
Kontakt:

Re: Foorumi reeglid

Postitus Postitas Jalutu »

sass40 kirjutas:Kui olete Ukraina teemaga hädas, siis ärge laske seal lapsikel tobedustel, kiljatustel jms vohada.
1-le lapsikusele täna viitasin, mille peale tuli mulle Borja poolt postkasti kiri, et ma käsutavat foorumlasi (sic!) ja kustutas mu märkuse ära (see oli lausa rünnak, kurat võtaks! :mrgreen: ).
Ehk palun tõstke see Borja veidikeseks puhkusele, kui närvid läbi ja loogika sassis. :write:
Näh, vastu õhtut tehti tuju heaks :D
Sa sass40 reegleid ikka tead?
[i]Aga lapsed on Teil toredad![/i]
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist