Kokkusaamised

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Postitus Postitas Parovoz »

Tere-tere!

Linnas käies märkasin Kaitseministeeriumi all pubi taolist asutust!!?
Kas keegi pole huvi tundnud selle vastu? Militaarne värk ja puha :)
Ja Pärnu mnt kandis , enne oli seal kinga kauplus ja kantselei kaubad?
Pubisid linna peal kui seeni, ainult peaks strateegiliselt soodsa positsiooni valima - Kesklinn, Mustamäe, Kristiine, kuskil Olympsi kandis :) ?
Taara avitab! ...
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Nojah, kahjuks jääb mul siis täna tulemata. :( Olen suutnud end kusagil külmetada, lootsin et tänaseks saan korda, kuid kahjuks mitte.:(


Siim
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Mina oleks väga tahtnud tulla aga kahjuks pean :), või tähenda ei pea aga lähen, teatrisse. Loodetavasti õnnestub Sinu mudeleid kunagi hiljem näha.
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Aga mina käisin eile Kalle juures, perekondlikel põhjustel sain olla vaid lühikest aega - kõigest paar tundi. Kuid tegelikult oligi hea, et seekord kauemaks ei saanud jääda - juba selle lühikese aja jooksul tundsin tugevat tõmmet lennukite suunas, kes teab, millega see kõik veel lõppenud oleks... :roll: Ühesõnaga hetkel veel pääsesin terve hingeeluga... puhhh :shock:
Aga oli ikka mida vaadata ja veel karpide kaupa igasugu haruldusi, mida naljalt kusagil ei näe. Igatahes on Kallel küll suur tööpõld ees, nii et jõudu talle!

Urmas.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Kalle juures oli tore. Igastahes süstis see kõva annuse teotahet.

Nüüd ettepanek: hääletamine näitas et kolmapäev on hea päev, saame järgmine kord kokku 6 juuni. See on siis juuni esimene kolmapäev. Kohaks pakuks esimese hooga välja harju mäe kõlakoja. Kui on kusagil mõni parem koht siis antagu aga teada. Kõlakoda on ka ses suhtes hea et sinna saab rattaga ka kenasti tulla.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Väga nõnus kogunemine oli igatahes.. ja loodan et väikse traditsooni algus, kus iganes kokku saadakse.
Kuigi rahvast kogunes veidi vähem kui arvasin, läks kogu üritus just nii käima nagu olin lootnud kui selle teema tegin. Lausa suurepärane tunne on võõrustada oma hobi entusiaste ja samas olla jätkuvalt imestunud kui palju mõned mehed omale infot ja teadmisi pähe on suutnud talletada:)
Lisaks veel see, et kuigi nikerdan ikkagi vaid oma röömuks, siiski aegajalt on ju värskendav kui ligi satub ka asjatundlikku publikut. No ja nagu arvata oligi on mul veel suurem osa teest ees arengu teel;)
Luciano kirjutas:Loodetavasti õnnestub Sinu mudeleid kunagi hiljem näha.
Selle peale ütleks nii, et mul on alati rõõm näha huvilisi oma tagasihoidlikus üürikorteris:) Niisiis kui kellelgi huvi läbi astuda, siis lepime aja kokku ja ootan meeleldi!
Ja järgmise kuu kokkusaamist jään ka huviga ootama :)

Kk
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Kuu nagu naksti möödas ja mõtlesin, et tõstan teemat. Niisiis kuidas oleks kolmapäevaga (06.06) nüüd? Kas on huvilisi ja kus võiks kokkusaamise teha?

terv,
Kk
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Nojah, mööda sai teine tõesti kahtlaselt kiiresti ja arvan et see kolmapäev oleks igati sobilik, aga et kuskohas? Sai veidi Jossiga mõtteid vahetatud ja ta arvas, et seekord ehk Harjumäel?

Urmas.
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Tervitused!

Seekord püüaks siis kohal olla. Hakkasin mõtlema, et kuna käimas on Vanalinnapäevad siis on õhtupoole linnas parajalt rahvast, Harjumägi ei pruugi eriti rahulik olla. :roll: Harjumäel võiks sellegipoolest vähemalt algselt kokku saada.

Mul ujus peas ringi ka selline idee, et igaüks võiks tuua kaasa mingi käimasoleva projekti. Mõned on siin kurtnud fotode ülesriputamise raskuse üle ja mõningate persoonide töid ei näe siin peaaegu kunagi. :D :wink: Olekski hea võimalus üksteise tegemisi ehedast peast vaadata ja ehk saab jagatud ka konstruktiivseid kommentaare. Saage muidugi aru, et see ei ole tingimata mõeldud nii, et nüüd kõik peavad tooma, eks ikka nii kuidas ise heaks arvate. Eks transport on ka faktor, aga noh eks näis, ise proovin midagi ikka kaasa haarata.

Jagage aga mõtteid!

Siim
Immelmann
Liige
Postitusi: 343
Liitunud: 04 Sept, 2005 14:55
Kontakt:

Postitus Postitas Immelmann »

Kuna olen tööülesannete täitmisel, jõuaksin kõige varem ehk poole üheksaks.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Vanalinna päevad peaksid praeguseks läbi olema, nii et Harjumäel vähemasti rahvatantsijad ei kalpsa ja koorid ei üürga :) Küll aga võib seal turiste suuremas koguses olla, noh aga turiste leiab vast igalt poolt.

Algseks kokkusaamiseks peaks sobima küll , eks siis vaatab.

Kui vähegi võimalik siis üritan kohal olla, alates kella kuuest. Kui kedagi huvitab võin aastakäigu jagu Tamiya modelling magasine kaasa rabada.
Krahv
Liige
Postitusi: 118
Liitunud: 26 Dets, 2006 0:16
Kontakt:

Kokkusaamine

Postitus Postitas Krahv »

Oleks ka seekord tulija. Eelmine kord libises märkamatult mööda, alles peale üritust lugesin et saadi kokku.

Küsimus üldsusele kaa, nimelt kas piirdutakse Harju mäel olemisega või minnakse edasi kuskile sisetingimustesse?


Tervitades,
Krahv
Viimati muutis Krahv, 04 Juun, 2007 11:18, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Postitus Postitas Parovoz »

Tere-tere!

Heameelega liituks ka. Loodan, et saan 18.00 vabaks.Ehk võtan portsu uuemaid FSM kaasa.
Taara avitab! ...
Immelmann
Liige
Postitusi: 343
Liitunud: 04 Sept, 2005 14:55
Kontakt:

Postitus Postitas Immelmann »

Järgmine kokkusaamine võiks siis aset leida 1. augustil, kui mu arvepidamine ei peta. Ühe võimaliku kohana võin pakkuda enda elamist. Ilusa ilmaga saaks õues sääski sööta, vihmaga mahuks ehk tuppa ka ära. Mudeleid palju ette näidata ei ole, kuna enamus valmis asju ei asu kodus. See-eest võin lehvitada kirjanduse ja piltidega.
Asukoht Luigel, päälinnast kuus versta Rapla poole, nii et transport võib osutuda probleemiks.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Immelmann kirjutas:Asukoht Luigel, päälinnast kuus versta Rapla poole, nii et transport võib osutuda probleemiks.
Kui kokkusaamise koht sobib, pakun end veidi abiks. Nt võiks koguneda Hobikeskuses ja siis sõita sealt edasi..pole väga kaugel. Ma võiks ees sõita ja nt 3 inimest enda auto peale võtta ja pärast mustamäe kandis maha panna.

ps. lisaks muule huvitavale võiks äkki paluda, et Eesti värvides Anson kohale lendaks selleks ajaks?:)

Kk
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist