Kokkusaamised

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Krahv
Liige
Postitusi: 118
Liitunud: 26 Dets, 2006 0:16
Kontakt:

Postitus Postitas Krahv »

Kui võimalik siis paigutaks ennast Kalle auto peale.
Praeguse seisuga oleks tulija.
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

No minagi olen hetkeseisuga tulija ja mul kah kaks - kolm vakantset kohta autos.

Urmas.
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Muidu oleks tulija, aga 70%-lise tõenäosusega olen see aeg Londonis.:? Lähipäevadel peaks selguma kus ja millal.
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Tundub, et saan ikka tulla. Sobitaks ka ennast kuhugi auto peale. :roll:
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

90% olen ka tulija, kui veel ansonit ka näha saaks siis suisa 99% :)
Tulen kesklinnast ja autos ka vaba ruumi olemas (kuni 7 kohta).

Seniks jõudu.
L
Immelmann
Liige
Postitusi: 343
Liitunud: 04 Sept, 2005 14:55
Kontakt:

Postitus Postitas Immelmann »

Tore kuulda, et huvilisi koguneb. Eks saab Ansoni ja näiteks AGO Junkersi koju komandeerida.
Vajadusel võin ka ise Hobikeskuse vahet taksot sõita.
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Postitus Postitas Parovoz »

Tere-tere!

1.08.2007 toimub kokkusaamine, Lööks ka kampa, kui lubatakse :) Aga kus ja kuidas?
Taara avitab! ...
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

No mina sain sedasi aru, et minek on Luigele, Immelmanni poole, kogunemine Hobikeskuse juures kelle kuue paiku. Ise olen tulija ja nagu eelnevatest postingutest aru saan on suur osa meist samuti autodega, nii et transpordiga peaks laabuma.

Urmas.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Pakkumine kesklinna kodanikele :)
Kui keegi tahab, siis saab auto peale rahvusraamatukogu juurest, nii poole kuue paiku. Esimene peatus Hobiklubi, teine peatus Luige.
Immelmann
Liige
Postitusi: 343
Liitunud: 04 Sept, 2005 14:55
Kontakt:

Postitus Postitas Immelmann »

Kindluse mõttes kogunen ise ka kella kuueks Hobikeskusesse. Muidu on Kalle ainus, kes teed tunneb.
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Väga tore õhtu oli, tänud võõrustajale!

Lennukite osas sai jällegi targemaks, ilusad mudelid. Praegugi veeretan siin kätel Eduardi Fw 190, näpud sügelevad. :wink:

Siim
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Jaa, oli tõesti mida vaadata, isegi erinevat sorti algusjärgu katsetused olid alles, mis mul endal on ammuilma ajaloo prügikasti kolinud... Nii et lausa pisike nostalgia kippus kallale, alustasin ju isegi kunagi lennukitega, karta on et kui see 1:35 Storch peaks tõega välja ilmuma, siis vist ei suuda vastu panna... :roll:
Aga igatahes tore oli jälle omasuguste kiiksuga tüüpidega suhelda, nii et tänud Immelmannile ja tema perele!

Urmas.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Vägagi meeldiv õhtupoolik jällegi ja tänud võõrustajatele ja kohal käinutele kah:)

Aga teeks paar sõna järgmise korra juttu ka. Nimelt kui sobib, siis pakuks seekord jälle kogunemist minu tagasihoidliku üürikorteri seinte vahel:) Esimene kord oli arusaadavalt vähem rahvast ja mul vahepeal mõned uued lennukid ka valmis saanud ja.. et äkki põhjust on, lisaks tavapärasele jutule:)
Lisaks tahaks läbi viia katse, mille tahtsin juba seekord teha, aga läks kiireks.
Nimelt oli meil juunikuuse kogunemise ajal juttu membraan kompressoritest. Akvaariumite (laia)tarbeks tehtavad on enamasti mudeliehitaja vajaduste jaoks liiga jõuetud, aga mul oleks täitsa huvi pärast võimalik kohale tuua membraanikas, mis toodab 70l/min ja jõuab läbi suruda ka üle 2m veesammast. Praktiliselt hääletu ja väike... aga kuidas selline asi aerograafile mõeldud kompressori reduktoriga tööle hakkab olekski üks katse eesmärk ja saaks juunikuusele arutelule reaalsemad vastused.
Vot selline idee. Niiet kui peaks sobima siis äkki taas mustakal, kui kalender näitab 5 septembrit..mis arvate?

Kk
Viimati muutis kalle, 02 Aug, 2007 21:21, muudetud 1 kord kokku.
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Mina jälle ei saanud tulla. Tööpäevad saadanad kisuvad pimeduseni. Sügisest hakkan käima, ausõna. Kui siis veel võetakse... :(
Panzergrenadier kirjutas: Lennukite osas sai jällegi targemaks, ilusad mudelid. Praegugi veeretan siin kätel Eduardi Fw 190, näpud sügelevad.
Seda keerutasin minagi eile Kullos näppudevahel :)
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
Immelmann
Liige
Postitusi: 343
Liitunud: 04 Sept, 2005 14:55
Kontakt:

Postitus Postitas Immelmann »

Tagantjärele tänud kõigile kohalkäinutele sisutiheda õhtu eest. Nagu ikka, oli aega liiga vähe ja paljud teemad jäid pooleli. Seda rohkem põhjust uuesti kohtuda. Kalle pool sobiks hästi.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist