1/48 lennundusmudelid

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
bufab
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 19 Mai, 2009 21:56
Kontakt:

1/48 lennundusmudelid

Postitus Postitas bufab »

Loodan, et sellist teemat veel pole tehtud.
Minu poolt siis siia Dragoni Me 262 Mistel. Kõige hullem mudel üldse. Tiivad ei sobinud kerega. Mootorid tiibadega jne. Mudeli lõpptulemuses teeb kõige rohkem headmeelt see, et enam ei pea ma seda tegema.

Pilt

Ja muidugi kommetaarid oleks teretulnud
Kasutaja avatar
Würger 190G
Liige
Postitusi: 2040
Liitunud: 27 Sept, 2005 12:57
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Würger 190G »

Hea näeb välja ja rariteet ka, eraldusmärgid nagu poolikud või siis ei paista haakristid välja?
Kasutaja avatar
bufab
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 19 Mai, 2009 21:56
Kontakt:

Postitus Postitas bufab »

pole suutnud veel muretseda endale. Dragonil pole haakriste kaasas. Mu Do335 on ka ootamas haakriste
Kasutaja avatar
Würger 190G
Liige
Postitusi: 2040
Liitunud: 27 Sept, 2005 12:57
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Würger 190G »

Ah see on poliitkorrektne ajalugu ehk teatud sümboolika paaniline hirm Lääne-Euroopas.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Dragoni pääsukest kirutakse jah maapõhja, ei lähe kokku ja on igatpidi kipakas. Nagu paljud varasemad dragoni asjad tegelikult.

Samas kui nüüd juuresolevat pilti vaadata siis pole ju viga , kõvasti oled vaeva näinud ja tulemus on kena. Aga mul tekkis hoopis selline küsimus et kas mõni selline kooslus ka lendu tõusis ? Pommitamismissiionile vaevalt, aga kas joonestuslauast kaugemale? 2 tollase reaktiivmootori junkers jumo 004 juhtimine olevat paras peavalu olnud, siin ju teisi suisa 4 tk.

Levar
PS. mismõõtu sul noid haakriste vaja läheb? Vaatan korra oma klepsuhunnikusse , ehk saan paari ristikesega toetada. Kokkutulek niiehknaa kohe tulemas.
Kasutaja avatar
bufab
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 19 Mai, 2009 21:56
Kontakt:

Postitus Postitas bufab »

niipalju kui ma otsisin selle misteli kohta infot siis kõik ütlesid ühte - paberist kaugemale asi ei jõudnudki.

Ja ma ei tea kui suured peavad olema me262 haakristid.
Kasutaja avatar
Blitzkrieg
Liige
Postitusi: 368
Liitunud: 20 Mai, 2009 20:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Blitzkrieg »

Äge on küll ja tõesti lõpuks valmis :). Olen juba kaua oodanud selle nägemist. Jõudu veel pooleliolevatega !
fossiil
Liige
Postitusi: 3556
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

No igati vahva riist, aga minu tankistimõistuse jaoks tundub teine parajalt degeneratiivne projekt olevat: reaktiivmootoritega "moosiriiul". Tegelikult võiks neid veel paar -kolm üksteise kukil olla, siis saaks omamoodi tiibadega "Big Mac" -i... :wink:

Urmas.
Kasutaja avatar
Blitzkrieg
Liige
Postitusi: 368
Liitunud: 20 Mai, 2009 20:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Blitzkrieg »

Tegelikult oli siis nii et sakslastel ei olnud sellist suurt ja võimsat pommi et sildu ja muud sellist purustada. Seega kasutati ära lennukõlbmatud ja vanemate lennukite kered. Lõhkeainet täis ja põmm !!!. Katsetel läbistati 18 m betoon müüre nagu naksti. Ainuke viga oli selles et täpsusest jäi siiski puudu ja seega ei olnud neist suurt abi.
Kasutaja avatar
bufab
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 19 Mai, 2009 21:56
Kontakt:

Postitus Postitas bufab »

Blohm & Voss 141B

Minu kätte ( tänu Kallele ) sattus selline kõiki sümmetriaid eirav lennuk. Karbi peal oli kirjas selline lugu. ´Esimene lend toimus 25.02.1938. Järgmise kahe aastaga valmis 3 BV-141A prototüüpi ja 10 BV-141B. Aga siis jäi asi seisma, sest vastava lepingu võitis hoopis Folcke Wulf FW-189a.
Kuna firma on ka selline eriline siis teen kohe eraldi teema selle lennuki valmimise teekonnale. Firmaks on siis Historic Plastic Models.

Panen ka karbi sisust pildid. Eelviimasel pildil on siis näha kabiini klaasi detailid. Proovisin esmakordselt ise maskimist. Kasutasin selleks kullost ostetud 150 kroonist teipi. Seal kiideti, et hea.. natuke venib ja puha. Siiamaani pole mina sellest plussist aru saanud, aga nüüd kiidan ainult takka. Viimasel pildil on näha millised meeletult suured kleepsud asjal.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt


Ja paluks väike kommetaar ka maskimise suunas. et kas on õigesti ja mida võiks edaspidi arvestada :wall:
Kasutaja avatar
bufab
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 19 Mai, 2009 21:56
Kontakt:

Postitus Postitas bufab »

Pilt
Tootjaks on Supermodel ( Italeri ). Karbis on veel Opel Blitz.
HS129 mudeliks valisin B3. See omab kõhu all maapealset PAK40't mille nimetasid siis luftwaffe onud BK7.5.
Pilt

Mudel polnud just väga hea. pahtlit kõhu alla läks palju. Aga mina ise olen tulemusega rahul. Karbist ei kasutanud väljalaske torusid ja väikesi kuulipildujaid. Viimaseid pildipeale ei jäänud.

kommetaare ka paluks. kuna olen algaja ja tahaks aina paremini ehitada

lisasin pildi siis kahurist
Pilt
Viimati muutis bufab, 21 Dets, 2009 0:52, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas FW Anton »

Dragonile ei ole probleeme mitte ainult Misteliga vaid ka Ju-88ga. Aga see Hs-129 on tõesti asjalik. Huvitav kas see masin laiali ei pudenenud kui PAK 40 kõhu all paukuma hakkas? Me-262 1/48 haakrist Techmodi järgi nr. 3 läbimõõt 8,5-9 mm
Anton - horridoo!
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Postitus Postitas kalle »

Mis sin ikka muud, kui et ilus puhas mudel! Pilte võiks ehk veidi rohkem olla.

Kk
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Postitus Postitas Parovoz »

Tere-tere!
Peris ilus mudel...Pilte on vast tõesti vähevõitu. Mis mõõtkavas? Ja ausalt öeldes pole kuulnud et Supermodel midagi säärast valmistab. Ehk on lihtsalt pakitud teise firma poolt... aga pilte rohkem ehk siis kommentaariks :D
Taara avitab! ...
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

see peaks olema italeri poolt järeleaidatud esci koos mõningaste lisadega, tänapäeval on kõik see mudelitootjate värk nagu puder ja kapsad segamini, ei saa mõhkugi aru. Kuidas see kaasasolev opel tundub? Idee poolest väga vahva kombo.

Lennuk on ilus, pilte tahaks tõesti rohkem. Eriti tahaks seda uhket kahurit näha.
Viimati muutis Joss Metsast, 21 Dets, 2009 0:33, muudetud 1 kord kokku.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist