Karli mudelihakatised

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
suikmoto
Liige
Postitusi: 88
Liitunud: 03 Veebr, 2016 0:10
Kontakt:

Karli mudelihakatised

Postitus Postitas suikmoto »

Terekest, esiteks ütleks, et olen siin uus saate sellega siis arvestada. Mudelitega olen paar aastat nokitsenud üldiselt 1/72 skaalas aga on ka 1/76 kuni 1/16 masinaid.
Olemas on mul aerograaf, kuigi vähe algeline aga ei kurda, peamiseks tööriistaks on Šveitsi armee stiilis taskunuga, hunnik erineva suurusega pintsleid ja muud träni.
Siin siis on mõned uuemad mudelid mida ma julgen näidata.
Cyberhobby Bengali tiiger, roomikud on Dragoni kummikud ja vormid vähe vanad.
Pilt
Siis on Revelli M1A1 HA Abrams, lakist tulid valged laigud, need parandab lähitulevikus ära.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Ning kaks 1/76 Revelli liikurit alusega.
Pilt
Pilt
Ja sdkfz 251/1 ausf b
Pilt
Pilt
Võite mind tümaks teha kui kellegi tahtmist on. :write:
Kasutaja avatar
Wittmann
Liige
Postitusi: 136
Liitunud: 20 Dets, 2014 23:07
Kontakt:

Re: Karli mudelihakatised

Postitus Postitas Wittmann »

Seda viimast lauset poleks pidanud ütlema. Hakkad siin mõnede käest niikuinii kohe räigelt saama :D
Loodan, et lugesid ikka Abramsi kohta interneti läbi, ennem kui kokku panid!

Nali naljaks. Mulle meeldib, et inimesed oma toodangu letti löövad. Kas Abrams on ka 1/72 mõõtkavas?
Valged laigud niivõrd ei häirigi isegi. Palju hullemad on need sõiduvahendid, mis näevad välja sellised, et just on tehasest välja sõitnud.
On sul riiulis veel midagi? Ütlesid, et neid siin julgesid näidata, aga palju sul siis neid on, mida ei julge? :D

Lisaks veel on väga hea, et teed tanki valmis ja paned aluse või dio peale, mitte niisama riiulisse. Riiulis ei ole nad pooltki nii huvitavad ja veenvad kui dioraami peal!
Restitäis plastikut, liimi ja värve
Et argielu mõtetest puhata närve
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Karli mudelihakatised

Postitus Postitas calico »

Seda viimast lauset poleks pidanud ütlema. Hakkad siin mõnede käest niikuinii kohe räigelt saama :D
no kuule kuule! :P
ei saa midagi, täitsa normull värk, ise olen ka 72 usku ja kiidan üldiselt heaks. nende laikude kohta ütleks et ei häiri absoluutselt. Küsiks et mis värvidega värvid? pesu ka kasutanud oled? kui midagi küsida on, küsi julgelt!
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
suikmoto
Liige
Postitusi: 88
Liitunud: 03 Veebr, 2016 0:10
Kontakt:

Re: Karli mudelihakatised

Postitus Postitas suikmoto »

Nu, abramsi kohta vaatasin ikka peale kokkupanekut, väga mööda vast ei läinud. :lol:
Mul on näidatavaid masinaid veel aga ei thahtnud esimest postitust liig pikaks ajada. Nende masinate arv mida ei julge näidata väheneb pikkamisi kah.
Üldiselt värvin tamiya akrüülidega, vahepeal juhtub ette ka mõni revelli email või vallejo(abramsil on vallejo).
Tavaliselt panen pesu ka peale aga abramsiga olen jäänud kahevahele, ei tea millist. Kasutan siis pruuni pesu ja ka musta isetehtud pesu, mudelist sõltub emba kumba kasutan.
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Karli mudelihakatised

Postitus Postitas calico »

vallejo on super, kasutan ise kogu aeg. abramsil mina teeks tumepruuniga pesu ja siis hariliku pliiatsiga ja pruuni värvipliiatsiga kraapse kraabiks siia sinna lõpuks peale. Soovitaks ka revelli decal softi (mudelipoodides) ise just oma mustangi siin tegin eile, algul tundus hobbybossi dekaal jube paks, täna oli masina paneelidesse nii ihuligi vajunud nagu olekski värvitud peale. :D mõnus! ning lõpus lakkimine, mis kaotab ära dekaali läikimiserinevused võrreldes masina muu värviga. aga igatahes edu ja ootame uusi teoseid!
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
suikmoto
Liige
Postitusi: 88
Liitunud: 03 Veebr, 2016 0:10
Kontakt:

Re: Karli mudelihakatised

Postitus Postitas suikmoto »

Uut pole vaja kaua oodata, nokitsen sdkfz 251/7 pioneerisoomuskäru kallal praegu.
Kasutaja avatar
Wittmann
Liige
Postitusi: 136
Liitunud: 20 Dets, 2014 23:07
Kontakt:

Re: Karli mudelihakatised

Postitus Postitas Wittmann »

Mul vedeleb ka üks Abrams M1A2 momendil laua peal. Värviks on Tamyia Buff ja mingeid pesusid teinud pole. Olen küll vaaginud ja mõelnud, kuidas teha. Tõenäoliselt on vaja saavutada pruunikas toon ja et paneelide pealt vertikaalsed triibud alla jookseks. Lödistad pesuga üle ja siis peene pintsliga ülalt alla või alt üles jutitada. Näiteks, mille poole püüelda, tooksin sulle selle aparaadi siin:
http://www.fprado.com/armorsite/Abrams_ ... ngOver.jpg

Mis meenutab, et pean enda omale combat identification plate'd viimaks ära tegema. Kaua sa ikka edasi lükkad seda :D
Restitäis plastikut, liimi ja värve
Et argielu mõtetest puhata närve
suikmoto
Liige
Postitusi: 88
Liitunud: 03 Veebr, 2016 0:10
Kontakt:

Re: Karli mudelihakatised

Postitus Postitas suikmoto »

No siin on paar talvist masinat, kõigepealt 1/35 skaalas stug III varajane, Georg Bose eriväljaanne dragonilt. Olid kaasas maagilised roomikud ja metalltrossid mille panemisest loobusin. Ja istutasin lumisele dioraamile, pildil küll pärislund ka lisanud.
Pilt
Pilt
Pilt
Pildid on udused kuna suutsin telefoni lumme kukutada, vähe märjaks sai.
Ning tiiger 1 hiline 1/48 skaalas tamiya toodang musta pesuga ja sooda lumega, pildid jaanuari algusest.
Pilt
Pilt
Pilt
Komandör on külma trotsides õhukese jakiga luugist väljas.
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Karli mudelihakatised

Postitus Postitas calico »

Njaaa...päris palju suhkurt või soola on kulunud dioraami tegemisele :D :P :twisted:
täitsa kobedad elukad, pole midagi öelda.
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Kasutaja avatar
Wittmann
Liige
Postitusi: 136
Liitunud: 20 Dets, 2014 23:07
Kontakt:

Re: Karli mudelihakatised

Postitus Postitas Wittmann »

Ema/naine ka teab, et kogu valge maitseaineriiul õues maas vedeleb? :D
Tiiger on vinge. Mõnel mudelil võid proovida sumpsid rooste ajada ja toru otsa nõgiseks nühkida, aga mulle meeldib.
See rooste ja nõgi on ka sihuke teema, et mõned teevad, teised mitte. Mõlemat pidi on tegelikult ju õige.
Tahaks juba järgmisi pille näha!
Restitäis plastikut, liimi ja värve
Et argielu mõtetest puhata närve
suikmoto
Liige
Postitusi: 88
Liitunud: 03 Veebr, 2016 0:10
Kontakt:

Re: Karli mudelihakatised

Postitus Postitas suikmoto »

Sumpad kõik roosteseks tehtud aga pildid vale nurga all, olen kuulnud, et saksmannide moon väga nõgiseks rauasuuet ei teinud kuid tavaliselt mäkerdan suudmepiduri seestpoolt mustaks.
Sooda sai eraldi ostetud nii, et keegi ei teadnud. :D
suikmoto
Liige
Postitusi: 88
Liitunud: 03 Veebr, 2016 0:10
Kontakt:

Re: Karli mudelihakatised

Postitus Postitas suikmoto »

Noh, mõned vanemad mudelid kah.
Pilt
See kahur läheb kunagi valmivale dioraamile mis praegu pooleli on.
Ja üks vähe väsinum panter g millel etsi peal, metall toru ja muud pudi padi.
Pilt
Pilt
Pilt
Ning Cromwelli 1/72 IS-4
Pilt
Pilt
Kõik siis praeguseks, varsti tulevad sdkfz 251/7 ka pildid.
suikmoto
Liige
Postitusi: 88
Liitunud: 03 Veebr, 2016 0:10
Kontakt:

Re: Karli mudelihakatised

Postitus Postitas suikmoto »

Oi, oi juhtusin kullo juurde kuid algul ei leidnud üles õiget ust, olin käega löömas kuid lõpuks leidsin. Sisse astudes lõid liimiaurud peaaegu, et siruli.
Sai siis hangitud pst isu-152 millel 4 toru kaasas, pst is-2m ja matchboxi m7 priest. Sain juba pilgu peale heita restidele, tööd jagub. Pildid tulevad hiljem, kui olen koju jõudnud.
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Karli mudelihakatised

Postitus Postitas Joss Metsast »

Vaatan ja vaatan seda Cromwelli 1/72 IS-4 ja kogu aeg tunne et midagi on valesti. Ei ole suurem asi spets ka IS-4 teemal aga järsku plahvatas , sirbi ja vasara kompositsioonis on vasar täitsa tagurpidi harjumuspärasele.
:dont_know:
suikmoto
Liige
Postitusi: 88
Liitunud: 03 Veebr, 2016 0:10
Kontakt:

Re: Karli mudelihakatised

Postitus Postitas suikmoto »

Joss Metsast kirjutas:Vaatan ja vaatan seda Cromwelli 1/72 IS-4 ja kogu aeg tunne et midagi on valesti. Ei ole suurem asi spets ka IS-4 teemal aga järsku plahvatas , sirbi ja vasara kompositsioonis on vasar täitsa tagurpidi harjumuspärasele.
:dont_know:
Mulle tundus ka kuidagi imelik, süüdistan dragonit kelle dekaale kasutasin. Eks natuke vett ja võtan sirbid, vasarad maha.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist