Vene ekssõjaväeosad Riia lähedal

Väeosadest, nende ajaloost ja traditsioonidest. Nii Eestist kui välismaalt.
Vasta
Jussi
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 15 Juun, 2009 14:17
Kontakt:

Vene ekssõjaväeosad Riia lähedal

Postitus Postitas Jussi »

Tere.

Teab keegi, kus asusid vanad Vene sõjaväeosad Riia lähedal?

Ma hobifotograaf ning otsin huvitavaid ja "teistsugusi" veel alles olevaid ehitisi pildistamise eesmärgil. Igasugu info mis kus asub oleks väga teretulnud!
Eriti lahe oleks kui kellegil oleks mõned pildid eestootavast olukorrast olemas aga viimasele ma väga ei looda, hea kui mõne asukohagi saaks.
Riia lähedal peaks neid ikka olema.

Hetkel olen leidnud ainult ühe:
http://www.flickr.com/photos/klavina/se ... 439979426/

Plaanis 3 päevaks naabervabariiki külastama minna.

Parimatega,
Juss
Faust
Liige
Postitusi: 1737
Liitunud: 27 Dets, 2004 10:01
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Faust »

Ehk on abi alafoorumi Ehitised, läbi otsimisest.
Jumal lõi inimese aga mr. Colt tegi nad kõik võrdseks:
Jussi
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 15 Juun, 2009 14:17
Kontakt:

Postitus Postitas Jussi »

Jah, juba paar tundi kaevan sealt :-)

Teil siin niipalju erinevaid asja ja nii ära liigutatud, et algul ei saa pihta mis jutud ja kus on.

Faust kirjutas:Ehk on abi alafoorumi Ehitised, läbi otsimisest.
alax
Liige
Postitusi: 1503
Liitunud: 07 Dets, 2005 15:53
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas alax »

Soovitaksin Tirza maa-aluses baasis ära käia.
diversant
Liige


Liitunud: 18 Juun 2007
Postitusi: 54
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: 15 Aug, 2008 10:26 Teema: Vasta viitega
see nn. aluksne maa-alune asub tegelikult hoopis gulbene külje all. kui nüüd hakata gulbenest otse smiltene poole sõitma,siis u. 4-5 km. gulbenest läheb tee vasakule. sealt keerad ära ja sõidad u. 500 m. otse edasi...sealt tuleb uuesti teeots vasakule ehk siis nagu gulbene poole tagasi. see ongi baasi viiv tee....segamini seda mingi muu teeotsaga ajada ei anna kuna tee ise on sillutatud betoonplaatidega ja sellist teeehitust kasutas tavaliselt ainult sibulaarmee. olukord on nagu mahajäetud baasides ikka...kasarmud-laod lagunenud,katused sisse kukkunud kohati. sahtid ise ka ära rüüstatud kergemal kujul ehk siis kõik väiksem mis võtta on olnud on ka läinud. sees on rauast uksed ja põrandad välja lõigatud aga liikuda seal saab.minna saad minu mäletamist mööda kõigi nelja sahti juurde ja ümber nende. alla sahti põhja minna ei saa kuna vesi sees. aga käi ära...oma silm on kuningas.
M-K
Liige
Postitusi: 31
Liitunud: 27 Juul, 2005 14:36
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas M-K »

http://www.flickr.com/photos/martintrolle/sets/

Sobra seal natuke ringi, ning vali Riiale lähedased välja. Soovitan külastada Jelgava mõlemaid raketibaase, ning samuti Lambarte strateegiliste keskmaarakettide baasi. Sarnane meie Vilaskile.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist