Relva-SS pole tavaline väeüksus

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Degrellest, nii palju, et raamat oli üldiselt huvitav ja hästi kirjutatud, aga mees oli minu arust nats ja seda halvas mõttes. Sammuti olevat tema suhtumine eestlastesse, kõike muud, kui head. Sellest ka siin foorumis juttu olnud.
Voldemar Pinni raamatuid Eesti Rüütliristi kavaleridest, soovitan kõigile. Mees kirjutab, kus juurest täiesti objektiivselt. Ei häma, ega ürita asjadele juurde panna ja rüütliristi kavaleridest jumalaid teha
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

Kristjan kirjutas:Kokkuvõttes jääb meil üle vaid nukrutseda,et Hitler üheski atentaadis mullatoidule ei läinuvat.Teatasti nägid atentaaditegijad ette rahu sõlmimist läänes ja vägede koondamist itta.Paljud inimesed oleksid ellu jäänud ja palju inimesi oleks nendelt ka sündinud.
Huvitav, miks sinu avatariks on siis just see mees, kellele Hitler usaldas 1944 aasta atentaadist osavõtjate paljastamise jne.
Mees, kes oli vapper sõdur ja jäägitult ustav natsismi ideedele kuni elu lõpuni.
Viimati muutis OveT., 02 Juul, 2005 15:39, muudetud 1 kord kokku.
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Andestage mu rumalus, kes see mees on :oops: :?:
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

Loodan, et pildi valija annab ise vastuse?
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Vaevalt, selliseid küsimusi Kristjan ignoreerib, vastad siiski äkki ise :?:
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Kasutaja avatar
hauptmann
Uudistaja
Postitusi: 22
Liitunud: 10 Juun, 2005 17:16
Kontakt:

Postitus Postitas hauptmann »

Heh,Guido Knopp on küll nüüd viimane ''ajaloolalne'' kelle mula uskuda tasuks.Ja Kristjan, see on vend on küll ikka tase.Sarnaneb ühe kommariga kes Delfis pidevalt vingub.Tegemist siis seal vennikesega aaaa.Kristjani mõga sarnaneb sellega.
Ja muideks, mis moodi ründas Saksamaa reeturlikult Venemaad??
Poleks Hitler ennetavat rünnakut ise teinud oleks Stalin teerullina üle
Euroopa kihutanud.
Pole inimest,pole probleemi.
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

Mehed, kurat! Lõpetage need isklikud ründed ja solvangud, mõlemad pooled! Pidage oma emotsioone vaos ja jääge sõjandusteema juurde. Ei saa loota, et kõik sinuga nõustuvad, sõimamistega samuti asja ei paranda ega kedagi ümber ei veena! Ainuke, mida te saavutate, on foorumi kodurahu häirimine ja repressioonid administraatorilt.
Vabandage ägeduse pärast.
Troll
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

Kuna olin üks viimaseid kirjutajaid, siis tundub nagu see emotsioonipahvak oleks ka minu küsimusega seotud.
Küsimusega, mis ei ole ei isiklik ega solvav- pigem hariv kõigi foorumil osalejate jaoks. Tegemist on tuntud ja kuulsa kindraliga ja on üsna tõenäoline, et selle pildi valinu oskab meile rääkida põnevaid fakte oma valitu sõjateest.
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Kristjan
Liige
Postitusi: 114
Liitunud: 22 Mär, 2005 22:04
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan »

Tjaa,loetud kommentaaride lugemine võttis kohe pahviks,eriti sm. Wikingi oma.Juba teist korda tee talle tõsiasju selgeks,aga kus sa kurat temaga-ajab teine ikka oma ülbet arutut juttu.Mida kurat tuled sina mind õpetama mida mina pean lugema.Fakk,ma ei tahaks küll hoobelda,aga olen lugenud arvukate raamatute seas ka selliseid ,mida tavaline mats ei teagi.Ajab ikka vihale küll kui mingi ülbe tatist SS fänn sõimab su näo täis.See,et sa said Degrelle asjast niimoodi aru,on puhtalt sinu enese viga.Pole mina nimetanud Degrelle valetajaks,ironiseerisin sinu üle,et kas sinu arust ongi need tippajaloolased Degrelle sugused või.Ilmselt oli selline ironiseering sinusuguse jaoks liiga kõrge pilotaaziga...Ja mis Riipalusse ja eesti SS meestesse puutub,siis ütle,kus kuramuse kohas olen ma neid teotanud.Puhast demagoogiat paned,poiss.Ja lapsaajaloolasteks nimetasin ma teid,mitte Tammiksaart.Rumal oled kui said asjast niimoodi aru.Üleüldse on su kiri argumenteerimata ja banaalselt ründav.Rohkem ma sinusuguse paadunud müüdiuskuja peale oma aega ei raiska.
Mis puutub Raudristi küsimnusse,siis olen ma hea ja vastan sellele.Mees pildil on legendaaarne Grossdeutchlandi juht Otto Ernst Remer.Tema oli mees kes represseeris 20.juuli vandenõulasi.Sellele järgnes mehel kiire tõus karjääriredelil ja lisandusid uued dekoratsioonid.Remer on sündinud 1912.aastal ja suri 1997.aastal.Eesti keeles võite lugeda tema kohta Mati Õuna raamatust "Teise maailmasõja juhid".
Kes elab minevikuta,see elab tulevikuta.
Ps,kohtume Berliinis.
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

Huvilisele siin pikemalt Remerist.
http://members.shaw.ca/grossdeutschland/remer.htm
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Kristjan
Liige
Postitusi: 114
Liitunud: 22 Mär, 2005 22:04
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan »

Pagan,minu identiteet on avalikuststud.
Kes elab minevikuta,see elab tulevikuta.
Ps,kohtume Berliinis.
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

Jah, ega minu küsimus vastust ei saanudki. Seda, kes pildil on, tean ma niigi. Muide pildil on ta juba kindral-majori aukraadis, mis tähendab seda, et GD-ga tal enam tegemist ei ole.
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Kristjan
Liige
Postitusi: 114
Liitunud: 22 Mär, 2005 22:04
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan »

Ja mis Leon Degrelle puutub,siis tegu oligi elukutselt sõjardist revolutsionääriga.Ta lõi Belgias mingisuguse natsliku organiseiseni,mille pärast saadeti ta riigist välja...Lühijuttu Degrellist saab lugeda ka tema raamatu "Kadunud leegion"kaane pealt.
Kes elab minevikuta,see elab tulevikuta.
Ps,kohtume Berliinis.
Kunnar
Liige
Postitusi: 56
Liitunud: 19 Apr, 2004 13:35
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas Kunnar »

Mida kurat tuled sina mind õpetama mida mina pean lugema.Fakk,ma ei tahaks küll hoobelda,aga olen lugenud arvukate raamatute seas ka selliseid ,mida tavaline mats ei teagi.Ajab ikka vihale küll kui mingi ülbe tatist SS fänn sõimab su näo täis.See,et sa said Degrelle asjast niimoodi aru,on puhtalt sinu enese viga.Pole mina nimetanud Degrelle valetajaks,ironiseerisin sinu üle,et kas sinu arust ongi need tippajaloolased Degrelle sugused või.Ilmselt oli selline ironiseering sinusuguse jaoks liiga kõrge pilotaaziga...Ja mis Riipalusse ja eesti SS meestesse puutub,siis ütle,kus kuramuse kohas olen ma neid teotanud.Puhast demagoogiat paned,poiss.Ja lapsaajaloolasteks nimetasin ma teid,mitte Tammiksaart.


See tekst ja sõnakasutus ei jäta sinust paraku küll sellist pilti, et sa foorumi liikmeid võiksid "lapsajaloolasteks" või "poisteks" kutsuda. Pigem õhkub siit ennasttäis teismelise tatipritsimist.
Kui sa teiste vastu vähegi lugupidamist üles ei näita, siis ei maksa loota, et teised sinusse paremini suhtuvad.
See,et sa oled väidetavalt lugenud mingeid raamatuid mida "tavaline mats ei teagi" ei tee sinust küll suuremat ajaloolast kui paljud teised siin foorumis. Ja muuseas, mis raamatud need võiks ka olla mida "tavaline mats ei tea"?
Wiking
Liige
Postitusi: 1308
Liitunud: 10 Apr, 2004 18:09
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas Wiking »

Just.. sina vennike , kes sa sihuke oled, et siin kedagi poisikesteks või matsideks kutsud.. sa ise paistad sedamoodi. Mida kuradit sa hoopled ja õpetad siin.. kes sinult midagi küsind on. :?: arvad, vist tõesti, et oled kuskile mudilas-kokkutulekule sattunud, et siin selgitad, kes on kes. Ja mis puutub sinu raamatute lugemisse, siis ,kelleks sa ennast pead, et arvad, et oled siin kõigist rohkem lugenud ja targem? Mõtetu tegelane! Kah mul ironiseerija - isehakanud tarkpea - naerukoht :!:
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Semrush [Bot] ja 22 külalist