Viktoriin

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5209
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Manurhin »

Svejk kirjutas:"Daga rompispada" või teisisõnu "Daga di presa"

Vastase mõõga üle kontrolli saavutamseks, selle kinnihoidmiseks, ärakahmamiseks, kringlissekeeramiseks või katkestamiseks...?
Jah, nii ta on. Heal lapsel mitu nime, sellel, mis minu pildil, oli lihtsalt juures kiri: "German sword breaker".
Seega järg Svejkile (kui Health ja TTA pole just vahepeal küsimust välja mõelnud).
Manused
i00518.jpg
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Svejk »

Manurhin kirjutas: Seega järg Svejkile (kui Health ja TTA pole just vahepeal küsimust välja mõelnud).
Küsimusele vastama asudes tegin seda täie teadlikkusega, et eelpoolülal nimetatud varijandid ei pruugi lansseeruda ja niisiis 8) :

Küsimus sedakorda vaid väga servamisi militaariasse ja kõlab järgnevalt:

Mis on ühist Hardi Tiidusel ja Edgar Savisaarel?

Ühist on neil üllatavalt paljugi, aga jätan endale õiguse pidada õigeks ainult endapoolt õigeks peetavat varijanti... :)

Muideks - kui me akftp Fucsiga testisime küsimuse kõlblikkust (sest teadupärast akftp on vastamise ja vastuste otsimise masin!), siis ta pakkus esimesena välja, et "mõlemad on meesterahvad" (sic!)
Kahjuks see on õige, kuid kõlbmatu vastus... :D
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
sadist
Liige
Postitusi: 1047
Liitunud: 23 Juul, 2006 21:04
Asukoht: Paldiski
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas sadist »

Ma arvan, et ühendavaks lüliks on Tartu Ülikooli ajalooteaduskond :scratch:
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Svejk »

sadist kirjutas:Ma arvan, et ühendavaks lüliks on Tartu Ülikooli ajalooteaduskond :scratch:
Rõhutan, et väga hea point, aga rõhutan ka, et ma ka hoiatasin, et "õigeid, kuid siiski mitteõigeid" vastuseid võib olla eksitavalt palju... 8)
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
sadist
Liige
Postitusi: 1047
Liitunud: 23 Juul, 2006 21:04
Asukoht: Paldiski
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas sadist »

Jumal tänatud :mrgreen: Tuhlasin uut küsimust otsides juba raamaturiiulis, hirmuhigi otsa ees :lol:
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Svejk »

sadist kirjutas:Jumal tänatud :mrgreen: Tuhlasin uut küsimust otsides juba raamaturiiulis, hirmuhigi otsa ees :lol:
Jõulude ajal meeles pidada, kellele ja milleks tänulik olla, on väga nö aktuaalne - samuti imponeerib mulle akf sadisti korrektpüüdlik hoiak stiilis "ise vastame - ise küsime"... :)
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Castellum
Liige
Postitusi: 2470
Liitunud: 27 Dets, 2008 23:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Castellum »

sadist kirjutas:Ma arvan, et ühendavaks lüliks on Tartu Ülikooli ajalooteaduskond :scratch:
Antud juhul - ajaoo-keeleteaduskond.
Kindlusarhitektuur on osa meie elukeskkonnast
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36565
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Kriku »

Mõlemad parteilased?
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Svejk »

Kõik on väga head pakkumised, ja ennetamaks veel tulevat, siis mõlemad olid nn "politrukid" - aga ükski neist pole otsitav vastus...
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Svejk »

Akf Castellum - sinu spetsialiteet see peaks ju ometi olema... 8)
(mul ei ole siin aega passida - pean minema loodusesse elavat tuld tegema ja akftp Fuks keeldus! minu eest siin vahti pidama!)
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36565
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Kriku »

Mõlemal võeti jalg maha?
metssiga
Liige
Postitusi: 1688
Liitunud: 11 Nov, 2005 19:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas metssiga »

Svejk kirjutas:Akf Castellum - sinu spetsialiteet see peaks ju ometi olema... 8)
Mõlemad lapsepõlves liivakastis ehitasid kindlusi
Oman vastavaid kohustusi ja piiramatuid õigusi antud ülesannete täitmisel.
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Svejk »

Loogiline, õige, aga - vale.

Muideks - AKFTP Fuks ei vastanudki seda testimise käigus ära, niisiis olen läinud väga kompromissitule vihjete andmise teele kohe alguse faasis...
Parafraseerides lugupeetud kaasfoorumlast: "Inimesed - olge ärksad!" http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 10#p533310

P.S.
Käesolevaga lahkun digiavaruste äärest vabasse loodusesse ja ei vastuta siit edasi antud vastuste õigsuse ega vääruse eest miinimum 6 tundi... 8)
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Che Latino
Liige
Postitusi: 588
Liitunud: 23 Veebr, 2015 0:14
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Che Latino »

Sündisid vanglas?
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3309
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Dr.Sci »

Che Latino kirjutas:Sündisid vanglas?
Hardi minu teada mitte... Kuna ta meie korp! liige oli, oli au teda nii lähedamalt tunda - et ntx tema mängis klaveril, prefektselt, nagu ta oskas ja meie siis rebastena üritasime laulda ja viisi pidada... Ja ma tõesti ei oska vastata kohe, aga mõtlen, ja kui keegi teine pihta saab siis minu poolt talle pühadejook kalli Hardi mälestuseks.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist