Saksa ufod

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Cyberbear
Liige
Postitusi: 253
Liitunud: 27 Mär, 2006 18:03
Kontakt:

Re: Saksa ufod

Postitus Postitas Cyberbear »

pakzmagu kirjutas:
soesilm kirjutas:Muuseas Pakzmagu, kas tead kus asuvad hetkel Merilyn Monroe ja Elvis Presley?
Kui uskuda tuntud briti teadlase Terry Pratchetti sõnu, siis töötab Elvis hetkel Des Moines'i linnas ühes burgerirestoranis kokana, aga vaat Marylini asukoha on need va nurjatud vabamüürlased kardetavasti seni suutnud saladuses hoida. Ehk oskad sina ise midagi täpsemat öelda?
Valeandmend, nad on Floridas vanadekodus mõlemad, elavad kõrvaltubades.
Lemet
Liige
Postitusi: 19945
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Saksa ufod

Postitus Postitas Lemet »

Ja mihuke mauk julges kahelda sedapidi tões???? Suurriigi eksjuhi poolt on minu sõnad tõeks tunnistet- MIB on dokumentaalkroonika!!! :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=rE_iUW0Jv3k
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Daff
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 10 Juun, 2012 10:44
Kontakt:

Re: Saksa ufod

Postitus Postitas Daff »

Selle teema sirvimine tekitas hulgaliselt küsimusi. Kuigi ma ei usu saja protsendiliselt, et UFO-d on olemas, ei julge ma ka 100 protsendiliselt väita, et neid olemas pole.
Esimene küsimus, mis asja segaseks teeb, on juba natsi Saksamaa poolt alustatud jaht müstilisele lennumasinale. Mis ajendil?
Teine küsimus: miks tahtis Stalin 1947 aastal kuud hakata jagama? Kas NSVL teadis midagi sellist, mida teised ei teadnud? Selle teemaga ta tuli välja Potsdami tippkohtumisel.
Kolmas küsimus: miks kolm suurriiki, Natsi Saksamaa, USA ja NSVL üritasid ehitada järsku taldriku sarnast lennumasinat? Kust nad kõik kolm selle peale tulid? Olgu, nimetame sakslasi illuminaatideks, aga miks siis USA ja NSVL üritasid sama asjaga tegelda?
Ma arvan, et selleks peab olema mingi kindel põhjus.
Samas tõdesid venelased, et lendavat taldrikut ei saa valmis enne, kui on suudetakse juhtida gravitatsiooni.
Kasutaja avatar
Actual
Liige
Postitusi: 539
Liitunud: 13 Mär, 2008 11:47

Re: Saksa ufod

Postitus Postitas Actual »

Daff kirjutas:Selle teema sirvimine tekitas hulgaliselt küsimusi. Kuigi ma ei usu saja protsendiliselt, et UFO-d on olemas, ei julge ma ka 100 protsendiliselt väita, et neid olemas pole
Mina usun 100%, et UFO-d (Unidentified Flying Object) ehk tundmatud lendavad esemed on olemas. Kui lendavat objekti identifitseerida ei suudeta, ongi tegemist UFO-ga. Samuti on loogiline, et õhuruumi üle kontrolli omavad instantsid oma radarite, patrulllennukite ja töökogemusega "näevad" UFO-sid vähem, reakodanik, kes toetub ainult oma silmapaarile, näeb UFO-sid oluliselt rohkem :) Samuti võib üks ja sama ese olla ühe vaatleja jaoks UFO ja teise jaoks mitte, sest üks on suutnud objekti identifitseerida aga teine mitte.
Lemet
Liige
Postitusi: 19945
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Saksa ufod

Postitus Postitas Lemet »

Oli see statistika vist sedapidi (Isand Volke sõnavõtust jäi see kunagi meelde), et isegi kui 96 % kõigist nähtud UFOdest annab igasugu asjadega ära seletada, jääb aastas absoluutarvudes järgi siiski märkimisväärne arv UFO-vaatlusi(kusjuures mitte pooljoomase Jüri või Mari poolt sarvedega lendavaid kuradikesi, vaid ikka selliseid asisemaid), mida mitte kuidagi seletada ei anna. Mis need on... :dont_know: Ja nähtud pole neid ju mitte alates sellest, kui inimesed ise lendama on hakanud, vaid läbi ajaloo.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Actual
Liige
Postitusi: 539
Liitunud: 13 Mär, 2008 11:47

Re: Saksa ufod

Postitus Postitas Actual »

UFO-de seostamise vastu maaväliste tsivilisatsiooni(de) räägib fakt, et siiamaani ei ole ühtegi käegakatsutavat tõendit. Kui oleks tegemist lennumasinatega, ja nad ringi lennanud niikaua kui inimese ajalugu on talletatud, miks ei ole ühtegi neist alla kukkunud, või miks ei ole tänapäeval, satelliitide, radarite, lennutiheduse juures, suudetud ühtegi maavälist lennuvahendit identifitseerida, korralikult jäädvustada, alla tulistada, või sundida maanduma :)
Sõjalennukite poolt filmitud videosid on internet täis aga kui nende poolt nähakse UFO-t tuleb piirduda ainult pilootide ütlustega :scratch:
Inimesed kaevavad välja miljonite aastate vanuseid dinosauruste fossiile, leiavad üles kõrbest meteoriidi tükid aga mitte ühtegi tulnukrassi konti ega lennumasina tükki ei ole leitud.
Eranditult kõik tõendid on kaudsed, nö pehmed, käegakatsutavat ei ole midagi, ei ühtegi rakku, fossiili või tundmatut materjalist masinaosa, ei ühtegi krõpsu ega kontakti. Ja ka silmale nähtamatute ja kõrvale kuuldamatute sageduste osas ei ole midagi üllatavat leitud. Ja seda tingimustes, kus Maa lausa "karjub" ehk reostab universumit oma tehislike sagedustega.
Väga keeruline on neid UFO juhtumeid seostada maavälise eluga või nende lennuvahenditega.
Tundub, et need ufo uurijad ja tulnukaotsijad kaovad ka vaikselt ära - tänapäeval digitaalse arvutustehnika arengu juures jõuab ka üks koolipoiss rohkem uurimismaterjali toota kui sada uurijat uurida :) ja uurijate oht end lolliks teha on liiga reaalne.
Daff
Uudistaja
Postitusi: 15
Liitunud: 10 Juun, 2012 10:44
Kontakt:

Re: Saksa ufod

Postitus Postitas Daff »

Jah, seda ma tean isegi, et pole ühtegi käegakatsutavat ja silmaganähtavat tõendit. Vähemalt sinnamaani, kus meie lihtsurelikud seda saaksime näha ja katsuda. Sellega ma ei taha nüüd väita, et ma nendesse taldrikutesse usun. Mitte selles pole asi.
Kuna me oleme harjunud, et igal asjal on algus ja lõpp, iga sündmus omab kindlat põhjust, siis sellised lahtised otsad tekitavad halli tsooni, kus tekkivad võimalused spekulatsioonideks.
Veel üks küsimus: miks loodi N liidus spetsiaalne väeosa, mis üritas välja selgitada maaväliste tsivilisatsioonide olemasolu? Kas tõesti see 4%, millele ei suudeta vastust anda, omas nii suurt kaalu, et pidi looma sellise struktuuri. Lihtsam oleks olnud esitada küsimus kuskil foorumis, saada ammendav vastus ja asi lahendatuks lugeda.
Mind huvitab endiselt, miks nii paljudele küsimustele pole konkreetset vastust.
Kasutaja avatar
rbl
Liige
Postitusi: 1466
Liitunud: 29 Nov, 2011 23:10

Re: Saksa ufod

Postitus Postitas rbl »

Vastused on Helmut ja Marion Lammeri raamatus Mustad uuringud.
Kissinger - "Military Men Are Just Dumb, Stupid Animals To Be Used As Pawns In Foreign Policy"
Kasutaja avatar
Actual
Liige
Postitusi: 539
Liitunud: 13 Mär, 2008 11:47

Re: Saksa ufod

Postitus Postitas Actual »

Daff kirjutas:Veel üks küsimus: miks loodi N liidus spetsiaalne väeosa, mis üritas välja selgitada maaväliste tsivilisatsioonide olemasolu? Kas tõesti see 4%, millele ei suudeta vastust anda, omas nii suurt kaalu, et pidi looma sellise struktuuri.
Pagan seda täpselt teab aga arvata võib, et ajendiks külmasõja hingus. Alles oldi asutud üksteisevõidu kosmost vallutama ja kõik väljaspool meie planeeti oli aktuaalne. Levisid kuulujutud lendavatest taldrikutest ja tulnukatest, see sundis suurriikide jõusstruktuure teemaga vaikselt tegelema, N liidu puhul võis selleks olla hirm, et mis siis saab kui jänkid esimesena tulnukatega liidu sõlmivad, või saavad oma käsutusse tulnukate tehnoloogiat - ei tahetud rongist maha jääda :)
Eks uuriti ja tehti katseid ka teistel teemadel, telepaatia, dopingud-psühhotroopsed ained a'la supersõdurite "ehitamine", frankesteinide ehitamiseni välja :)
Lemet
Liige
Postitusi: 19945
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Saksa ufod

Postitus Postitas Lemet »

Kogu selle värgenduse kohta meeldis mulle akadeemik Lippmaa ütlemine, kes tõdes, et tema ei välista absoluutselt mitte midagi, ka mitte tulnukaid ega nende kosmosesõidukeid. Küll aga tahab ta näha veenvaid tõendeid, kui asi ükskord niikaugel on. Lahmimine põhjusel, et seda ei saa olla, sest seda ei saa olla, sest mina usun, et seda ei saaolla, on parasjagu tobe.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
allatah
Liige
Postitusi: 1063
Liitunud: 15 Veebr, 2006 17:04
Asukoht: Tallinn/Tartu/Võrumaa
Kontakt:

Re: Saksa ufod

Postitus Postitas allatah »

Kaks mõtet.
Viimasel ajal olla neid tundmatuid lendavaid objekte justkui vähem. Seda seletatakse sellega, et kuna meie tehnika on nii hea, siis saame igasugu eksitava info välistada. Ehk siis aastal 1960 olid igasugu lennuvahendid paarikümne aasta jooksul kõvasti arenenud, aga "harju keskmisel" ameeriklasel polnud vahendeid, et neid tuvastada või salvestada. Ning olgem ausad, kui saate kala kätte, siis pärast sõpradele rääkides võite ju muidu aus mees olla, aga ega seda kala väiksemana ikka ei näita.
Seega võiks pakkuda, et kõik nähtud asjad on olnud maist päritolu.
Kuid äkki on asi hoopiski selles, et meie sõpru Niburu tähesüsteemist on tabanud majanduskriis või hoopiski mõni kohutav loodusõnnetus ning seetõttu on nad oluliselt oma kosmoseprogrammi koomale tõmmanud. Meil ju on nii, miks mitte ka neil?

Teine variant, mille pakuks välja on see, et äkki tahavad nad hoida distantsi ja vaid meie tegemisi jälgida. Ja kuna meie vaateväli tasapisi laieneb, siis tõmbuvad nad ise natuke koomale.

Üksinda kah siin suures maailmaruumis olla ei tahaks...
Riigi kaitse on liiga tähtis asi, et seda teistele usaldada.
Kasutaja avatar
urmas
Liige
Postitusi: 80
Liitunud: 02 Mär, 2007 15:15
Asukoht: Riihimäki, Soome
Kontakt:

Re: Saksa ufod

Postitus Postitas urmas »

Oli üks viimaseid aastaid EÕM-i ehk 1989, Räpina lähedal. Mina õmmikana olin raskest päevast väsinud ja tegin uinakut enne rasket ööd kui ärkasin õhtul umbes 11 ajal kisa peale "ufo-ufo!!!!!!". Kui silma segeks sain siis nägin kah taevas horisondi kohal punast laigukest. Kuna olin tegelenud astronoomiaga päris tõsiselt siis valmistasin üldsusele jubeda pettumuse teatades, et tegemist on helkiva ööpilvega ja olgu vait! Eks 99% "ufodest" ongi taolised juhtumid: soovmõtlemine + pole halli aimugi ümbritsevatest loodusnähtudest.
olgem inimesed mitte lambad
Radist86
Liige
Postitusi: 318
Liitunud: 14 Jaan, 2009 1:16
Asukoht: Hiiumaa
Kontakt:

Re: Saksa ufod

Postitus Postitas Radist86 »

Miskipärast on jah hallidest aegadest igale poole sirgeldatud kummalisi objekte. Milleks küll oli vaja muidu ilus kunst õudse parateadusega ära rikkuda...
Võimalik, et need lingid on juba siit kunagi läbi jooksnud.

http://www.youtube.com/watch?v=KNZ2xve0zzI

http://www.youtube.com/watch?v=ki-y6YEs ... r_embedded
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Saksa ufod

Postitus Postitas Satakas »

Radist86 kirjutas:Miskipärast on jah hallidest aegadest igale poole sirgeldatud kummalisi objekte. Milleks küll oli vaja muidu ilus kunst õudse parateadusega ära rikkuda...
Võimalik, et need lingid on juba siit kunagi läbi jooksnud.

http://www.youtube.com/watch?v=KNZ2xve0zzI

http://www.youtube.com/watch?v=ki-y6YEs ... r_embedded
eks need pildid võivad kunsti- ja kultuuriajaloos tuhmide inimeste jaoks tõepoolest hämmastavad tunduda. aga kõigele on olemas ka väga lihtsad seletused. tuleb lihtsalt mitte piirduda esimese allikaga, mis ette satub, vaid veidi kaevata: http://www.youtube.com/watch?v=t5TlNnN4bDQ
Sporrenberg
Liige
Postitusi: 334
Liitunud: 21 Juun, 2007 9:05
Kontakt:

Re: Saksa ufod

Postitus Postitas Sporrenberg »

Antarktikas Neu Schwabenlandi tugipunktis baseeruva Eesti Leegioni väikeettevõte KURAT AS tellis liitlastelt (Jaapani Keiserlik Armee) eriotstarbelise ja multifunktsionaalse relvakompleksi KURATAS:
Esma-esitlus: http://www.youtube.com/watch?v=29MD29ekoKI
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: EiTahaÖelda ja 61 külalist