Mis wärk on...

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Kasutaja avatar
Abramis
Liige
Postitusi: 627
Liitunud: 21 Mär, 2005 20:23
Kontakt:

Mis wärk on...

Postitus Postitas Abramis »

Osta. ee-s on allpool oleva postkaardi hind krutitud juba 2 päeva enne oksjoni lõppu pooleteise tuhande peale. Milles peitub selle kaardi väärtus?

http://www.osta.ee/6618412
http://www.oldschool.ee

"He also serves, who only stands and waits!"
The New Testament
Kasutaja avatar
kloss
Liige
Postitusi: 352
Liitunud: 31 Mai, 2004 19:51
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Postitus Postitas kloss »

Mina arvaksin, et see on miski kustlik jama, sest millegi pärast on vaid kaks pakkujat ja kumbki pakkuja pakub kohati iseenast üle. Ma ei tea, võibolla on see mingi õige värk aga ise enda pakkumist üle pakkuda ma küll ei viitsiks(kui just rahakoti peale väga kuri pole)
Kasutaja avatar
Abramis
Liige
Postitusi: 627
Liitunud: 21 Mär, 2005 20:23
Kontakt:

Postitus Postitas Abramis »

See, et nad iseennast üle pakuvad on seletatav sellega, et teine pakkuja on pannud ette mingi ülemhinna, mille löömiseks tuleb vahel mitu sammu teha.
http://www.oldschool.ee

"He also serves, who only stands and waits!"
The New Testament
Kasutaja avatar
medal
Liige
Postitusi: 756
Liitunud: 16 Jaan, 2008 23:20
Kontakt:

Postitus Postitas medal »

Arvatavasti on kaks tõsist kogujat kokku saanud ja üritavad pilti iga hinna eest endale saada. Ilmselt mingi motiiv pildilt (auto, isikud, koht vms.) on nende kogu jaoks oluline.
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

eks siin on kaks tegurit mis selle kaardi autokaartide/piltide kogujale võib haruldaseks teha: kabriolett-mosse ja punane-rist. Pole ise kunagi varem sellist mosset näinudki.

ise hinda üle saab pakkuda kui ühel hetkel aimad, et konkurent võib sinu summat lööma hakata ja tõstad oma automaatpakkumise summat. Siis kajastub see selliselt hiljem pakkumiste logis.
Pakkuda võib filateeliat perioodist 1918-1941.
www.aiaimpeerium.ee
Kasutaja avatar
LoCo
Liige
Postitusi: 552
Liitunud: 19 Nov, 2005 20:03
Asukoht: Lindanise
Kontakt:

Postitus Postitas LoCo »

Ühele neist lihtsalt seda fotot vaja. Järgmine sarnane foto müüki tuleb, siis müüakse healjuhul 300 krooniga, nagu antud oksjonil kasutaja "peipsilane" esialgse automaatpakkumise järgi näha on.
Närakas
Liige
Postitusi: 280
Liitunud: 15 Aug, 2007 10:19
Asukoht: planeet maa I-Virumaa kandis
Kontakt:

Postitus Postitas Närakas »

Luciano kirjutas:eks siin on kaks tegurit mis selle kaardi autokaartide/piltide kogujale võib haruldaseks teha: kabriolett-mosse ja punane-rist. Pole ise kunagi varem sellist mosset näinudki.
Kabriolett Mosse ei tohiks ju väga suur haruldus olla. Minu teada oli sarnane eksemplar ka Orisaare haiglal 60-date algusaastatel.
Aleks
Liige
Postitusi: 695
Liitunud: 14 Okt, 2005 18:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aleks »

Luciano kirjutas:eks siin on kaks tegurit mis selle kaardi autokaartide/piltide kogujale võib haruldaseks teha: kabriolett-mosse ja punane-rist. Pole ise kunagi varem sellist mosset näinudki.
Tõde peitubki ilmselt selles - Punase Risti kabriolett Mosse.
Olen huvitatud Kaitseliidu ja Kaitseväe rinnamärkidest, autasudest, dokumentidest ja sümboolikast 1918 - 1940. Võimalik erinevad variandid - ost, vahetus jne. Telefon 5092935.
valloon
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 13 Juun, 2007 15:56
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas valloon »

Järsku mõnel tähtis sugulane peal ja nüüd soovib seda pilti, mine võta kinni :?
Kes ajalugu ei mäleta,elab tulevikuta.
grahv
Liige
Postitusi: 252
Liitunud: 18 Veebr, 2006 14:05
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas grahv »

No eks neid cabrio mossesid oli ikka eesti pinnal nii mõnigi aga ausaltöeldes mina näen meditsiini mosse pilti esimest korda ja ei saa just öelda, et ma vähe fotosid näinud oleks.
Ralli2ss
Liige
Postitusi: 58
Liitunud: 07 Sept, 2007 13:49
Asukoht: Lõuna- Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas Ralli2ss »

Kaldun arvama, et kas üritatakse kellelegi niimoodi tillikat teha või siis tegemist selle isikuga kes parseldab seda osta.ee kuldkasutaja tiitlit vms, et kui müüd või ostad siis saad lõpuks kuldkasutajaks. Vähemalt ma kaldun arvama, et niimoodi ta sellega tegeleb...
izandvos
Uudistaja
Postitusi: 28
Liitunud: 01 Juun, 2005 12:27
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas izandvos »

Selleks, et seda nn. kuldkasutaja staatust osta.ee-s saada, pole vaja nüüd küll sellise raha eest fotot osta. Kaldun ka eespool olevate arvamustega ühinema - kabrio-Moskvich ja punane rist, need tõstavad hinna üles. Kui tahtjaid on mitu, siis hind kasvabki.
There are more fools in the world than there are people. /"Heinrich Heine"/
Kasutaja avatar
gnadenlose
Liige
Postitusi: 2160
Liitunud: 02 Mär, 2004 13:18
Asukoht: Kilulinn/Kardulavabariik
Kontakt:

Postitus Postitas gnadenlose »

izandvos kirjutas: kabrio-Moskvich ja punane rist, need tõstavad hinna üles.
Arusaadav, aga et just NII üles :shock: Ei ole vanatehnikahuviga sinapeal, seega on elu minu jaoks täis müsteeriume :lol:
Гив Ми Мани
tossom
Liige
Postitusi: 956
Liitunud: 21 Mär, 2005 15:20
Kontakt:

Postitus Postitas tossom »

Tere!

Las nad siis tõstavad, aga save picture as... on alati abiks, kui tahad seda punase risti mosset oma arvutist ka hiljem vaadata...
Kasutaja avatar
LoCo
Liige
Postitusi: 552
Liitunud: 19 Nov, 2005 20:03
Asukoht: Lindanise
Kontakt:

Postitus Postitas LoCo »

Selliste juhtumite puhul on eriti naljakas see, et näiteks järmisel nädalal pakub keegi sarnast fotot 1000 krooniga ja ütleb veel, et "näed osta.ee-s läks 1500-ga, et suisa polmuidu müün sulle!" :D
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist