Trummarid

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
Drake
Liige
Postitusi: 164
Liitunud: 03 Dets, 2008 20:33
Asukoht: Saue
Kontakt:

Trummarid

Postitus Postitas Drake »

Tahaks siis teada, kas siin foorumis on ka hobikaaslasi?
Kasutaja avatar
Mustpilv
Liige
Postitusi: 56
Liitunud: 20 Jaan, 2007 17:30
Asukoht: Rkv/Tln
Kontakt:

Postitus Postitas Mustpilv »

Oskan trumme mängida mingil määral :) Tean kuidas mängida saab ja mismoodi mängitakse, aga mängin hoopis bassi hetkel.
LeBon
Liige
Postitusi: 539
Liitunud: 29 Juun, 2007 1:50
Kontakt:

Postitus Postitas LeBon »

Mina oskan trummide ja pasunate kohta öelda vaid seda, et 90-tel olid need vajalikud vahendid, kuidas viina kasarmusse smugeldada. Orkestri- või jumal teab, mis proovides käivatele vendadele sai vaid meelde tuletatud, et olgu olla, sest neilgi olid oma luukered mida varjata ja nad tassisid usinalt kärakat pillide sees sisse. Olid ajad.
” Aga miks on Eestis praegu päris palju paremäärmust? Lahendus lihtne: NSVL lipukiri oli: sisult sotsialistlik, vormilt rahvuslik ja nii see NSVL sõna otseses mõttes natsionaalsotsialiste kasvataski. ” Sirje Kingsepp.
Kasutaja avatar
Drake
Liige
Postitusi: 164
Liitunud: 03 Dets, 2008 20:33
Asukoht: Saue
Kontakt:

Postitus Postitas Drake »

Nagu vastuste põhjal saab määrata, et keegi sellega tõsiselt ei tegele. :D
Aga suur tänu vastuste eest :)
Kasutaja avatar
eeskujulik kodanik
Liige
Postitusi: 62
Liitunud: 27 Nov, 2007 13:24
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas eeskujulik kodanik »

Damn jäin hiljaks jälle :wall: ! Ma mängin enda arust päris tõsiselt juba kolmandat aastat. Olen mänginud ühes bändis aastakese ja nüüd tuleb ilmselt kokku uus bänd. Oma trummiarsenali veel pole, sest siis läheks korteris selle mahutamisega kitsaks ja naabritega tüliks ilmselt. :roll: :twisted:
Kasutaja avatar
medal
Liige
Postitusi: 756
Liitunud: 16 Jaan, 2008 23:20
Kontakt:

Postitus Postitas medal »

Olen isegi mitmes bändis mänginud ning trummidki endal olemas. A viimasel ajal ei viitsi enam eriti, kitarr pakub rohkem huvi.
Kasutaja avatar
Drake
Liige
Postitusi: 164
Liitunud: 03 Dets, 2008 20:33
Asukoht: Saue
Kontakt:

Postitus Postitas Drake »

Lõpuks saan küsida siis oma küsimuse, kas Teil mõnda chrashi pole üle? või splashi.... ise olen mänginud 6 aastat..läheb seitsmes 8)
Kasutaja avatar
eeskujulik kodanik
Liige
Postitusi: 62
Liitunud: 27 Nov, 2007 13:24
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas eeskujulik kodanik »

Mul tekkis plaan, et kuna korterisse trummid ei mahu siis alustan oma setti kokkupanekut taldrikutest, sest neid saab ise kotiga proovikasse kaasa ka võtta ja esimeseks taldrikuks plaanin seda ride: http://www.youtube.com/watch?v=xDsZzmsacDU
Tegu on hea mitmekülgse raidiga, sest seda saab ka crashina kasutada. Miinuseks võiks tuua et maksab va raibe 4500 krooni. 8)
Mis muusikat siinsed trummarid ka teevad? Mulle isiklikult meeldib mängida paljusid stiile - Rock,Metal,Pop,Punk,Blues ja isegi Jazzi meeldib vahel teha. :) Saan aru, et sul Drake on huvi mõne crashi või splashi ostuks? Sel juhul soovitan sul hoida silma peal eesti trummarite foorumi turuosakonnal. Seal liigub aegajalt päris häid asju väga heade hindadega. http://foorum.trummar.com/viewforum.php?f=3
Kasutaja avatar
Drake
Liige
Postitusi: 164
Liitunud: 03 Dets, 2008 20:33
Asukoht: Saue
Kontakt:

Postitus Postitas Drake »

Suur tänu. Mulle endale meeldib teha siis Metallica, Judas Priesti sarnast... saab ennast hästi välja elada :D Aga see Ride on muidugi super... endal kaks raidi.
tossom
Liige
Postitusi: 956
Liitunud: 21 Mär, 2005 15:20
Kontakt:

Postitus Postitas tossom »

No ikka on hobikaaslasi. Alustatud sai üheksakümnendate alguses, stiiliks alati olnud blues/ rock. Vahepeal tuli küll banditegemises päris pikk paus sisse aga nüüd mõned aastad taas koos käidud ja esialgu muude tegemiste kõrvalt koos teiste tegelastega rohkem oma lõbuks musooni tehtud.
Aga oma prooviruum on kogu aeg olemas olnud, vajalik instrumentaarium ka. Taldrikud on Bosphorus toodang, kui kedagi peaks huvitama. Üle ei ole:)
Kasutaja avatar
Drake
Liige
Postitusi: 164
Liitunud: 03 Dets, 2008 20:33
Asukoht: Saue
Kontakt:

Postitus Postitas Drake »

Meil on ka ruum olemas. Sai endale soetatud. nüüd lähiajal on molly maloneses esinemine(pubi raekoja platsil)
Kasutaja avatar
paadikapten
Liige
Postitusi: 305
Liitunud: 06 Juul, 2005 14:34
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas paadikapten »

Kunagi, kui usklikega rohkem läbi käisin, sai Elu Sõna ja Salemi kiriku ülistusbändide proovides küll trumme harjutatud. Tõsi küll, omal käel - ainult päris alguses näidati paar nõksu ära. Salemis oli isegi juhus mängida avalikul üritusel, see oli vist mingi lihavõttepühade värk ja kuna bändi enda trummar oli haige, visati pulgad mulle pihku. No läbi häda, lonkamisi sain hakkama kah, lood olid ju üsna lihtsad ja mul rütmitunnetus isegi olemas, kuid mu tekitatud kolin kippus lavamonitoride heli summutama ja seetõttu mõnes kohas kippusin rütmist välja vajuma.

Viimased paar aastakest pole bänditrummide taha sattunud, aga see-eest liigun seltskondades, kus armastatakse eksootilisi rütmipille. Djembed, kulinad jne. Ka endal on väike djembetrumm olemas. Kes tahab jämmida, aga ise punti kokku ajada ei viitsi, see võib liituda. Mu tuttav Tõnu Aru on juba aastaid jämme korraldanud nii omal algatusel kui ka kellegi soovil. Tema kodukas:

http://www.sisemiserahutempel.ee/ (ärge laske end segada tema New Age vaadetel, vähemalt ei suru ta neid kellelegi julmalt peale). Tal on võimas rütmipillide arsenal, seega ei jää lõbust ilma ka need, kel isiklikku trummi pole :)
Vaatame siis, mis siin toimub...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 26 külalist