Reformierakond vanal kursil

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
Pirr
Liige
Postitusi: 541
Liitunud: 07 Dets, 2007 14:08
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Pirr »

tommy kirjutas:
denis23 kirjutas:.......
Põhimõtteliselt kõik, mida sa oma tekstis väitsid, võiks vabalt ümber lükata....aga, kui selle uskumine su elu lihtsamaks teeb, siis jumala pärast....
Taoline lähenemine on paljude muulaste seas tavaline....
Tead mida see mulle meenutab....
Meenutab arusaamist, mõistmist, olukorra tajumist....et see(Eesti iseseisvus) ongi vist jääv, et nad saavadki hakkama(ilma "emakese" abita"), ...ja et isandaid Venemaal see tegelikkuses ei huvitagi....
Mina tunnistan ausalt, see EV milles ma elan, ongi seesama, just selline mille eest ma võitlesin laulurevolutsiooni ajal...
Just selline, mitte täiuslik, vahel vihale ajav, täis virisejaid, kuid siiski, minu oma,...MINU RIIK....Ma olen rahul...
Vaadates, mis on toimunud juba ja mis toimumas on, siis ei saa küll siin rõõmust rõkata, et vaat sellist EV me tahtsimegi.
Kõik on ärastatud, maha parseldatud, suur osa rahvast pangaorjuses, EKV on ikka veel pea palja pepuga. Käsud ja soovitused tulevad Brüsselist, mida meie truualamlikud "rahvaasemikud" täidavad Saksa täpsusega ja veel kiites kui hea see meile ikka kõik on ...
Noh, ma ei tea kas EU liiduvabriik on hea olla või oleks ISESEISEV JA SÕLTUMATU Eesti Vabariik ikkagi etem :roll:

denis23 postitus pole ju teps mitte vale, iseasi, kes näeb paralleele ja saab aru, kes aga mitte.
tommy
Liige
Postitusi: 3638
Liitunud: 02 Veebr, 2005 20:50
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas tommy »

Pirr kirjutas:Vaadates, mis on toimunud juba ja mis toimumas on, siis ei saa küll siin rõõmust rõkata, et vaat sellist EV me tahtsimegi.
Kõik on ärastatud, maha parseldatud, suur osa rahvast pangaorjuses, . Käsud ja soovitused tulevad Brüsselist, mida meie truualamlikud "rahvaasemikud" täidavad Saksa täpsusega ja veel kiites kui hea see meile ikka kõik on .
Mida keegi näha tahab ja millesse uskuda.....kui see tema elu kergemaks teeb..
Üldisemalt...

Kui suhted naisega ei laabu, kui lapsest on pätt kasvamas, kui ahnuses kaela kraabitud (kiir)laenud üle jõu käivad,....kui iseenda ahnusest, rumalusest, mõtlematusest kokku kuhjunud elumured üle pea hakkavad kasvama....jah, just siis enamasti hakkabki inimene vaatama maailma läbi omaenda õnnetuse prisma...
Et kõik on vargad, parseldajad,.....kurat teab kes veel..
Ja on sinna kompotti põimitud ka paras ports kadedust....nende vastu kellel läheb paremini...Kõik nad on ju sulid ja vargad...(kusjuures leidub ka ju selliseid)...

Millist EV siis lõppude lõpuks taheti...??
Kus ei oleks mida.....???
Inimlikku rumalust, ahnust, kasuhimu, kurjust....
Aga ka hoolivust, austust, õiglust....
Meie riik on just selline, millised me ise oleme....ei parem ega halvem...Ja just sellist me ka väärime...
Kes otsib siit halba, see seda ka leiab...Kes midagi muud,...samuti.
Ja ei ole maailmas ühe eestlase jaoks paremat paika, kui seesama Eestimaa...
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40204
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Üks väga mõistlik artikkel, v.a paar asja, aga see selleks. Kui meedias ilmub selliseid ka kord nädalas, siis küll need profifantaasiad prügikasti varsti lendavad.

Ei maksa unustada seda, et olukorras, kus valdav enamus rahvastikust on selliste muudatuste vastu, et sellise programmiga väljatulek RE arrogentsuse märk, et nö rahva võim neile ei kehti, sõltumata valimistulemustest istub ikka teatud seltskond Riigikogus ja otsustab oma suva järgi - st elitaardemokraatia tundemärk. Mulle nt ei meeldi, et matiraidmad peavad end kõigest kõrgemaks ja ilmeksimatuks. Või seda tehakse reklaami mõttes, et tõmmata ära tähelepanu konkurentide programmidelt (kõik jahuvad palgaarmee üle). Ka ei meeldi mulle, et RE peab mind idioodiks, keda tõmmata odavate turundustrikkidega. Märtsis kastide juures pean seda meeles ja agiteerin kogu suguvõsa ka sama tegema.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/a ... d=36666749
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
denis23
Liige
Postitusi: 1961
Liitunud: 17 Okt, 2004 11:38

Postitus Postitas denis23 »

Ahh jah, lisaks kõigele minu eelmises postis öeldule, EV pealinnas võim püsib aastaid venelase käes ning selle linnapea on Vene mõjuagent, kummalisel kombel, tegemist on Laulva Revolutsiooni liidriga.

M :wall:
Ostan kokku kõik võimalikud E.Savisaare kuju, nime, autogrammiga esemed (trükimaterjalid, aktifotod, raamatud, pastapliiatsid, toiduainepakendid) jne.
Wrangel
Liige
Postitusi: 637
Liitunud: 20 Okt, 2010 16:26
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Wrangel »

Simm oli samamoodi paljude poolt usaldusväärne isik.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5210
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Manurhin »

Seekord jääb mul vist küll esimest korda elus valimata. Pole lihtsalt kellegi poolt hääletada. Esiteks, kas see e-hääletamine on ikka 100% usaldusväärne? Teiseks, valides reformi, on tulemus lõpuks ilmselt selline, millest suudaks Eesti päästa ma ei teagi mis. Võibolla ainult putš? Valides keski, on tulemus samuti juba etteaimatav: suur vaimustus, pikk paus, süüdlaste otsimine, süütute karistamine, kõrvalseisjate autasustamine... Ja nagu keegu juba kunagi kusagil kommentaarides ütles, pole need kesk ja ref. midagi muud kui ühe p..se kaks kannikat. M.O.T.T.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
LeBon
Liige
Postitusi: 539
Liitunud: 29 Juun, 2007 1:50
Kontakt:

Postitus Postitas LeBon »

Mul umbes sama teema, mistõttu hääletan plaan hääletada üksikkandidaadi poolt. Mõtet sel küll väga pole aga parem ikka kui valimata jätta.
” Aga miks on Eestis praegu päris palju paremäärmust? Lahendus lihtne: NSVL lipukiri oli: sisult sotsialistlik, vormilt rahvuslik ja nii see NSVL sõna otseses mõttes natsionaalsotsialiste kasvataski. ” Sirje Kingsepp.
Kasutaja avatar
TTA
Liige
Postitusi: 1763
Liitunud: 07 Sept, 2010 6:51
Kontakt:

Postitus Postitas TTA »

Manurhin kirjutas:Seekord jääb mul vist küll esimest korda elus valimata. Pole lihtsalt kellegi poolt hääletada. Esiteks, kas see e-hääletamine on ikka 100% usaldusväärne? Teiseks, valides reformi, on tulemus lõpuks ilmselt selline, millest suudaks Eesti päästa ma ei teagi mis. Võibolla ainult putš? Valides keski, on tulemus samuti juba etteaimatav: suur vaimustus, pikk paus, süüdlaste otsimine, süütute karistamine, kõrvalseisjate autasustamine... Ja nagu keegu juba kunagi kusagil kommentaarides ütles, pole need kesk ja ref. midagi muud kui ühe p..se kaks kannikat. M.O.T.T.
Kui ma viimati vaatasin siis on eestis rohkem kui kaks erakonda.. :dont_know:
Kasutaja avatar
kangelaspioneer
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 30 Dets, 2004 13:13
Asukoht: Tallinn/Tapa
Kontakt:

Postitus Postitas kangelaspioneer »

Aaviksoo isik ja võimalik püsimine kaitseministri toolil on üks argument, miks kaaluda (kõigest muust s**ast hoolimata) hääle andmist IRL-i poolt. Üldse on IRL-il ainsana mõistlikud seisukohad riigikaitse osas. Kui kõik muu on niikuinii hukas, moraali osas pole ükski partei teistest parem, siis...

Kahtlustan, et üksikkandidaatide mõju sääb sõltumata saadud häälte hulgast äärmiselt marginaalseks.
Lemet
Liige
Postitusi: 19939
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Paralleelfoorumis rippus sama teema all selline viide koos kommentaaridega...arutlemiseks ka siia üles.

http://memokraat.ee/2010/12/idee-kompro ... teenistus/
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40204
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Manurhin kirjutas:Seekord jääb mul vist küll esimest korda elus valimata. Pole lihtsalt kellegi poolt hääletada. Esiteks, kas see e-hääletamine on ikka 100% usaldusväärne?
See on küll väga vale lähenemine. Eestimeelsete parteide häälest ilmajätmine tähendab, et keskvõlaerakonna mõtteline osa saagist ju suureneb.

Seega, kui asi vähegi seeditav on, tuleks hääletada vähem halva poolt. Hetkel tundub, et ratsionaalselt mõtleva patrioodi hääl peaks minema IRL-le (eelkõige Aaviksoole), sest seal oleks sellest vast riigikaitse mõttes enim kasu. Mul näiteks on IRL-s vastuvõetamat nn respublica poistebänd (eriti "universaalne ekspert" Ken-Marti Vaher), aga samas tuleb tunnistada, et kaalukeeleks saab ilmselt Aaviksoo tegevus kaitseministrina ja vähemalt rohujuurest nähtav asjaga edasiminek võrreldes portfellikangelaste, luuletajate ja muidu profaanide aegsete õukonnamängudega). Seetõttu tuleb tõenäoliselt teatud osa suhtes silm kinni pigistada.

Tuleb pattu tunnistada, et minu peres ja lähisugulaste hulgas on juba teised RK valimised, mille läbiv teema on riigikaitse.

Isiklikult arvan, et e-hääletus on sama usaldusväärne kui paberi peal hääletamine ja selle turvalisus sama, kui pangas käies. Tõenäoline vussimise koht võib olla isiklikul ülemvõimul põhinev häälte muutmine, aga see pidada olema rohkem KOV valimiste teema.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5210
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Manurhin »

Ma arvan, et ühest kaitseministrist üksi on vähe tolku. Pealegi on Laari eelmine valitsemisaeg veel meeles küll koos toimiva põllumajandussüsteemi lammutamisega midagi toimivat asemele pakkumata. Just siis sai alguse maaelu üldine allakäik. Samas teab mees näiteks metsavendlusest piisavalt palju ja peaks ka teadma, et ilma elujõulise maaelanikkonnata ei saa ka mingit vähegi pikaajalisemat sissisõda pidada (mis potentsiaalsele agressorile on muidugi väga meeltmööda). Veel nii 17-18 aastat tagasi oli lehm maaperes täiesti harilik asi, praegu on ülim haruldus näha lehma kusagil tee ääres karjamaal ketis, sest selline loomapidamine on muutunud lisasissetulekuallikast ülikalliks hobiks. Pole enam talusid, kust võõra võimu vastu võitlev metsavend võiks toitu jm. abi saada.
Alustada tuleks hoopis Euroopa sotsiaalharta ratifitseerimisest, aga seda ükski erakond isegi ei luba mitte. Aga vaja oleks. http://www.postimees.ee/?id=358710 Paraneks inimeste elatustase ja heaolu, kasvaks ka kaitsetahe.
Seega jään endiselt oma seisukoha juurde: valiks hea meelega, aga pole, keda valida.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
holt
Liige
Postitusi: 197
Liitunud: 09 Juul, 2005 8:45
Kontakt:

Postitus Postitas holt »

Siiski-siiski, ei ole tarvis Eestimaad lihtsalt äraandmise korras kesikutele kätte mängida, nagu juba eelpool öeldud - valida tuleb kasvõi parim halbadest, ise olen ka läbi aastate IRL-i poolt hääletanud, saagu või sitem :P
Kasutaja avatar
MadMan
Liige
Postitusi: 1983
Liitunud: 23 Veebr, 2005 19:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas MadMan »

Pealegi on Laari eelmine valitsemisaeg veel meeles küll koos toimiva põllumajandussüsteemi lammutamisega midagi toimivat asemele pakkumata. Just siis sai alguse maaelu üldine allakäik.
Jälle see Laari põllumajanduse hävitamise möla. Jätke juba - aitab!
Põllumajandus käis alla, sest iga pops tahtis olla potipõllumees ja ühistud tassiti laiali nende samade popside poolt, kes praegu kiunuvad, et "Laar tegi, Laar tegi". Kas Laar oleks pidanud isiklikult endisi kolhoose koos hoidma? Ühistud, kus leidub ettevõtlikke inimesi ja ei lastud kõike laiali tassida/varastada, toimivad siiamaani. Edukalt. Riigi poolt oleks võinud rohkem tegeleda tollide ja dotatsioonidega põllumajandusele, sest minu arvates on võrreldes muu Euroopaga see valdkond jäänud suhteliselt tähelepanuta/rahata. Aga lähtudes corvuse retoorikast ühes teises teemas - süüdi on inimesed/kodanikud ise oma saamahimus ja laiskuses. Äriettevõttes ei toimi kolhoosiaegsed "mõisa-köis-las-lohiseb" meetodid.
Vihkad Eestit? Vali Reformierakond.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40204
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Veel nii 17-18 aastat tagasi oli lehm maaperes täiesti harilik asi, praegu on ülim haruldus näha lehma kusagil tee ääres karjamaal ketis, sest selline loomapidamine on muutunud lisasissetulekuallikast ülikalliks hobiks
See tuleneb mitte Laarist, vaid üle võetud nn euronõuetest. Samal põhjusel lõpetasid oma tegevused ka nt paljud keldribaarid ja -pubid.

Teiseks on konkurents see, mis asjad paika paneb, kui Säästumarket müüb kaupa odavamalt kui vürtspoodnik selle hulgilaost saab, siis ei saagi selline majandamine püsida.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist