Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
wyrd
Liige
Postitusi: 616
Liitunud: 19 Juun, 2007 22:27
Asukoht: IIRI/EESTI
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas wyrd »

133330045_10208634555178970_6261379791707803850_n.jpg
133330045_10208634555178970_6261379791707803850_n.jpg (43.19 KiB) Vaadatud 4397 korda
Paistab, et jõuluvana teema hakkab ammenduma. Võtame siis päkapikud käsile.
krijgsvolk
Liige
Postitusi: 803
Liitunud: 09 Aug, 2009 9:40
Asukoht: Jõgevamaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas krijgsvolk »

Interneeduse avarustest leitud!
«Женщины могут править миром, но они не могут» «Потому что женщины ненавидят женщин!»
Maakeeli siis: "Naised võivad maailma valitseda, kuid nad ei suuda, kuna naised kas ei salli või vihkavad teisi naisi!" :shock: :D

Umbes sedasama on mulle mitmed elutargad ja intelligentsed naised ka kinnitanud! :mrgreen:
Eriti peale järjekordseid valimisi, kui ebaadekvaatsed organismid, s.o. marufeministid, erelilla- roosad ja igat karva neo- jt liberastid tõstavad südantlõhestavat ulgu igivanal teemal, et miks küll nii vähe naisi valitakse!
Tõeliselt arukad naised aga peavad peenikest naeru ja käituvad adekvaatsel moel rõemsaste edasi. :D
slider
Liige
Postitusi: 472
Liitunud: 02 Jaan, 2016 22:51
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas slider »

Sarnases võtmes on ka see, et "Kui naised valitseks maailma siis oleks meil lihtsalt hunnik riike, kes ei räägi üksteistega"
Tõeliselt arukad naised aga peavad peenikest naeru ja käituvad adekvaatsel moel rõemsaste edasi. :D
Nii ta on ja vb on mul lihtsalt vedanud aga vähemalt Eestis pole veel näinud ITK ja eelnevalt lennunduse alal taolisi erelillasid padufeministe
krijgsvolk
Liige
Postitusi: 803
Liitunud: 09 Aug, 2009 9:40
Asukoht: Jõgevamaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas krijgsvolk »

Austet Slider, siis on ka Sinul väga vedanud! :D Peab tunnistama, et vedanud on selles osas ka mul. On mullegi ette juhtunud eksemplare, kes tigedikeks- õelikeks hiljem osutunud, kuid ühtegi lolli naist pole ma endale iial pähe istuda lasknud ja ka ise jahti pidades pole lolle küttinud! :mrgreen: Ehk siis ka parajalt õnne olnud.
Aga... ITK osas ma päris kindel ei oleks. :wink:
Ei ma ei arva, et seal nt marufeministe ja, roosast riidest vagiinakujuline müts peas ja plakat seljas amokki jooksjaid väga arvukalt leiduks, aga näiteid on...
Mul nimelt kolmekümnendates tütrel, kes ise aastaid suuremas IT- firmas just viimane käpp pole, on paar töökaaslast ägedamate naisüliõiguslaste kaldega isendite kujul. :roll: Taolise diagnoosiga isendite puhul pole mõtet isegi suud avada. :wall:
Ise suutsin tütrele anda siiski sellisel tasemel kasvatuse, et isegi Tartu Ülikool oma õhkkonnaga, kuhu igatsugu õiguslased, uusmarksistid, LGBT-lased ja neoliberastid nüüdseks rõemsasti pesa teinud, ei suutnud sellest isamaalisest komposiitsoomusest läbi murda, kuigi metastaasid on olnud ja mõned isegi jäävad. :cry:
Aga üldiselt, võrreldes meie ümber toimuva ullumajaga, on ikka mul vanaisana väga hästi läinud.
Mul õnneks ka tööpõld lai, vaja osaleda aktiivselt kahe poisslapse meheks kasvatamisel ja ka seal ei tohi vigu teha. :D
mart2
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas mart2 »

krijgsvolk kirjutas:... Ise suutsin tütrele anda siiski sellisel tasemel kasvatuse, et isegi Tartu Ülikool oma õhkkonnaga, kuhu igatsugu õiguslased, uusmarksistid, LGBT-lased ja neoliberastid nüüdseks rõemsasti pesa teinud, ei suutnud sellest isamaalisest komposiitsoomusest läbi murda, kuigi metastaasid on olnud ja mõned isegi jäävad. :cry: ...
Näinud, läbi elanud ...
Aitas see, kui tütar ise otsustas "anda maailmale midagi tagasi" ja läks neljaks kuuks Ghanasse vabatahtlikuks. Peale seda oli paljud arusaamad "lääne-maailma pahedest" muutunud!
PS. Seos naljanurgaga on see, et praegu ta ise ka naerab, kui loll ja mõjutatav võis kunagi olla. :lol:
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Sugga 21
Liige
Postitusi: 310
Liitunud: 15 Sept, 2011 20:40
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Sugga 21 »

Ütlesin naisele,et tema kink on kuuse all...
Manused
Ütlesin naisele,et kink on kuuse all...
Ütlesin naisele,et kink on kuuse all...
Turist 47
Liige
Postitusi: 4371
Liitunud: 08 Nov, 2014 18:30
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Turist 47 »

Kas Nali ehk midagi muud.
Art."Zombid, asteroidid ja stipendiumid: Nostradamus ennustab 2021. aastat"(Google tõlge)
(https://www.jpost.com/omg/zombies-aster ... 021-653406)
T.
krijgsvolk
Liige
Postitusi: 803
Liitunud: 09 Aug, 2009 9:40
Asukoht: Jõgevamaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas krijgsvolk »

Moskoovias uus hitt! Boriss Grebenštšikov kirjutas laulu pealkirjaga "ФСБ постирает трусы" elik "FSB peseb sinu trussikud!" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=5B3UTp6-ymo
Muide krüptonüümi "ФСБ" uus tõlgendus: "Федеральное Стирательное Бюро" elik "ФедеральнаЯ Стирка Белья" elik maakeeli ei saa kahjuks täpselt tõlkida aga umbes nii: "Fõderaalne Pesupesemise Büroo" elik "Föderaalne Pesumaja" :idea: :shock: :D
Boss
Liige
Postitusi: 178
Liitunud: 03 Juun, 2018 18:43
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Boss »

Vinne aol ku päälekaibamine õga seltsimehe aukohus oll, andsõ üts miis teedä', et naabrimehel om kotun püss är' käkitü.
Ilda õdaku astsõva KGB-mehe' tarrõ, peremiis sei lavva takan suppi. KGB-mehe' küssevä: "Sul peäss kotun üts püss olõma?"
Peremiis kitse vasta: "Peäss jah!" ja sei suppi edesi.
Selge, esi' tunnist üles! Otsiti tarõ läbi, a püssä es leütä.
Kärätäti peremehele: "Sul peäss kotun üts püss olõma!"
Peremiis vasta: "Peäss jah!!!" ja sei suppi edesi.
No selge sõnaga ütel, et om püss! Kääneti kõik tarõ ja tarõpääline pahildõ, a püssä iks es leütä.
KGB-mehe' olli joba õigõ vihatsõ ja trampsõva söämetävvegä peremehele õkva nõna ala': "Kulõ, miis, sul peäss kotun üts püss olõma!"
Peremiis saistas pistü ja kärät: "Peäss jah! Vahel om sääne tunnõ, et õkva kuulipildja peäss kotun olõma!"
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: Nali

Postitus Postitas Kulibin »

* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19538
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas ruger »

Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3309
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Dr.Sci »

Midagi kaasaegsetel teemadel :)
Läksime ühe kauge sugulase juubelile. See toimus korteris. Panime maskid ette, andsime kella ning lasti sisse. Õnnitlesime, andsime kingi üle.
Juubelil oli 12 inimest. Kõik kandsid maski - nagu peab. Lahe pidu oli. Jooke, sööke manustati maski kergitades. Otsustasin peo lõpu lähenedes ka ühe toosti öelda. Abikaasa küll keelas, aga ma tõusin ja hõikasin ikkagi möllu sekka: „Elagu Toomas!“.
Korraks jäi vaikseks. Kõik läikivad silmapaarid sihtisid mind. Kordasin hüüet: „Elagu Toomas!“.
Üks kainem ütles, et juubilari nimi on Heino.
Saime teada, et Toomas elab korrus kõrgemal. Veel sain tarkust, et purjus peaga tasub ikka oma abikaasat kuulata, sest ülejäänud võivad olla ju võõrad.
Naine küsib mehelt: "Kallis. Kas ma olin pisut paksem, kui olin Covidisse haigestunud või pärast tervenemist?"
Mees vastu: "Minu meelest oled sa täpselt sama paks, kui enne haigestumistki..."
Mõni aeg hiljem seisab mehe surmatunnistusel tekst: "Surma põhjus - Covid."
Vestlevad kaks ärimeest:
"Praegu koroona tõttu kehv majanduslik olukord, kas sa oma töölistele palka maksad?"
"On jah raske, ei maksa praegu."
"Mina ka ei maksa. Aga kas nad ikkagi käivad tööl edasi?"
"Käivad jah."
"Mul ka käivad. Mis sa arvad, äkki teeks sissepääsu tasuliseks?"
..........................................................
Ja neile kes tahavad kauem elada siis:
Arst ütles, et mul on jäänud elada 2 päeva.
Lasin ta maha ja kohus andis 30 aastat.
krijgsvolk
Liige
Postitusi: 803
Liitunud: 09 Aug, 2009 9:40
Asukoht: Jõgevamaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas krijgsvolk »

Kuulan stabiilselt Ukraina blogeri Vladimir Butško SinuToru uudiseid.
Temal see hea asi, et mõni kild ka huumori liiki kuulub, lisaks veel irvitab katsappide üle uudistega "majesteetlikusest! ja Venemaa "suurusest" :D
Aga täna märkis täpsemalt ära, et VF Uurimiskomitee ülem Bastrõkin kirjutab pseudonüümi all luuletusi Aleksei Navalnõist, lisaks pidi ise oma Wikipedia saiti haldama!
No mis sa kostad või kus sa pistad! :mrgreen:
Butško on siiani tõsise tegija mulje jätnud ja feike pole tema materjalides tähendanud.
https://www.youtube.com/watch?v=zie8wjVGcB0

Ahjaa, Venetsuela president Maduro avaldas tänu Putinile VF vaktsiin Sputnik- V saatmise eest.
Minu eluterve paranoia aga arvab, et tegelikult kasutavad moskoviidid latiinosid katsejänetena oma vaktsiini katsetamisel. Pole ju piuksugi sellest, kui suure partiiga tegemist on.
Nali on tegelikult selles, et alles püüdsid moskoviidid pressida Ukrainale peale selle kahtlase olluse tootmist, tundub, et vantidel tootmisvõimsustega mured. :D
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Svejk »

https://www.nelli.ee/meelelahutus -või: https://www.facebook.com/12690844737882 ... 199093184/

Jõuluvana: Tänavu sai kõige rohkem nalja Trallade juures
Rahvusreporter Carl Robert Jackson intervjueerib detsembri­kuu kõige popimat meest.
Tere Jõuluvana, kuidas siis kube kärab?
Tulen just lilleseadja-meeste juurest.

No kuidas oli?
Seal olid mingid USA-st tellitud lapsed, kes meeste eest lullasid lugesid!

Poisid ostsid teenuse sisse, jah?
Jah, on mingi uus äpp.

Aga kus su mask on?
Ma põhimõtteliselt maski ei kanna. Vaata Leedu statistikat! Kõik kärvavad anyway! Kui kliendid palju inisevad, topin oma habeme neile avaustesse ning ongi asi tahe. Hääl on küll veidi saiasem, aga habe on kõva filter, see ei lase sitatükkigi läbi. Pärast jõule lasen raipe leeklambiga pisikutest sistaks.

Keda sa veel täna oled külastanud?
Maximovskajate juurest käisin ka läbi. Pere ise luuletusi ei lugenud. Pakid lunastas mingi kleidis poiss, kelle ­Raivo Aeg sinna progressiivseid luuletusi lugema toonud oli. Kui lullad loetud said, käratas Aeg, et DAVAI P****** , tagas ­kohvrisse.

Tundub, et luuletuste lugemine pole enam nagu väga moes?
Jah. Aga mul poogen. Jõulu­luuletused ongi üks tõsine küündimatu saast.
Ma lülitan ennast üldse välja ja ainult noogutan. Mõtlen omi mõtteid.

Mis oli tänase päeva kõige meeldejäävam kohtumine?
Trallade juures käisin. Gri­gorjeva ja Kallas Eesti200´st olid ka seal. Hakkasid mingit “Ded moroz” juttu ajama. Ma vastasin sulaselges eesti keeles, et “Hui tjebe Moroz”! See vastus lõbustas naisi väga. Aga edasi…. kuna jõudsin varem, siis oli mul aega veidi elutoas ringi vaadata. Sõrmitsesin riiulil olevat Pandi preemiat ja ütlesin Johannesele kõigi kuuldes, et kas sa poisiuss ka tead, et Pant mobiliseeriti 1944. aastal Saksa sõjaväkke ja ta teenis 20. ­Eesti diviisi väljaõpperügemendis. Seejärel läks põrgu lahti. Kallas hakkas serviise purustama nagu mõni emotsionaalselt üles köetud eit mingist nõukogude filmist. Samal ajal Grigorjeva vahib Trallale otsa ja sisiseb midagi oma roosiaia kõnest ja fašismist. Vaatasin, et asi läheb käest ära ja ujusin vaikselt läbi korstna minema.
Pilt
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
herman30
Liige
Postitusi: 1435
Liitunud: 16 Apr, 2008 18:19
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas herman30 »

Kulibin kirjutas:Ettevaatust ! Kange kraam ;)
https://www.youtube.com/watch?v=rZbHtyfygkQ
Tahaks ka seda kraami mis see pikajuuksega pede on sisse vötnud.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 47 külalist