Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Poti soldat
Liige
Postitusi: 1725
Liitunud: 02 Dets, 2012 12:44
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Poti soldat »

Pilt

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5209
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

Pilt
Kommentaare vist ei vaja :lol:.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5209
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

Eelmisele postitusele lisaks: omal ajal olid astmavastased sigaretid täiesti olemas. Kas need koroonad ka covidi vastu aitavad, ei tea. Kuigi jah, on ju väidetud, et suitsetaja kopsud on juba niikuinii igasugu asjadega harjunud ja neid koroonaviirus kahjustab vähem kui mittesuitsetajate omi või köhib suitsumees koos hommikuse suitsuköhaga ka koroonaviiruse välja :D.
Pilt

Pilt
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
Noor
Liige
Postitusi: 1849
Liitunud: 13 Aug, 2006 13:47
Asukoht: Euroopa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Noor »

Poti soldat kirjutas:Pilt


Täielik müstika seda artiklit siin näha. Kusjuures nad olid juba lahutatud, mitte enam abielus. Värd kusjuures hiljuti riputas end kah vanglas ülesse.
Ostan või vahetan kõike, mis puudutab EW lennundusega seonduvat.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Nali

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

..peavoolusuun(a)d hädas nonde presidendikandidaatidega naat lits lapsega :mrgreen: :mrgreen:

Koit Toome: Kuule jah, pakuti mullegi seda presidendikohta. Tanel Kiik ikka vahel helistab ja räägib, mis töökohad neil vabad on. Kevadel pakkus mulle vaktsineerimisjuhi kohta, ütles, et teha pole midagi vaja, ametnikud teevad kõik ette ära, ma pean lihtsalt kaamerate ees ilus olema. Mul hakkasid just kontserdid peale, pidin ära ütlema.
Hiljuti küsis Tanel, kas ma presidendiks tahan saada. Ütlesin, et naine ei luba, muidu hakkaks. Tanel on mõnes mõttes hullem kui LHV müügimehed kaubanduskeskuses, kuidagi ei jäta rahule. Oot, sõnum tuli. Tanel teatab, et tal asekantsler läheb ära, et kas ma tahaks tulla ministeeriumi tervisevaldkonda juhtima. No ma ei teagi, mis ma nüüd talle vastama peaks...

Blogija Mallukas: Ikka pakuti mulle ka presidendikohta, no kes see julgeks mulle mitte pakkuda, ha-ha. Mul oli juba kõik kokku lepitud, aga siis küsiti, kas olen juba 40 täis. Mis diskrimineerimine see on? Nii ei saa see presidendiamet kunagi noorte seas populaarseks karjäärivalikuks, kui peab 40 täis olema, enne kui tööle saab hakata.

Urmas Sõõrumaa: Pakuti jah. Läksin pendliga Kadriorgu presidendilossi ette, lasksin pendlil natuke töötada ja pendel ütles, et ei tasu minna, energeetika on halb.

Tanel Padar: Tead, ise ka imestan, aga tõesti kutsuti presidendiks. Isegi mõtlesin tõsiselt selle peale, aga kui sain aru, et kogu aeg tuleb väärikas olla ja nalja ei tohi teha, siis saatsin nad kuu peale.

Ott Tänak: Kurat, mul ralli käib, aga te küsite siin lolle küsimusi! Aga kui te tõesti peate teadma, siis pakuti jah, aga ma pole veel 40 täis.

Kadri Simson: Eelmine kord, kui presidendikohta pakuti, polnud ma veel 40 täis. Seekord pakuti ka, aga kui ma palga suurust kuulsin, hakkasin kõva häälega naerma. Samuti hakkasin kõva häälega naerma siis, kui pakuti peaministrikohta ja ma kuulsin, palju seal makstakse.

Tuuli Roosma: Pakuti jah. Mõtlesin perega, et oleks ju tore teha uus sari „Meie aasta Kadriorus”. Kui kuulsin, et ametiaeg on viis aastat ja peab esinduslik olema, siis loobusin.

Anne Veesaar: Ütlesin kohe ei, kui selgus, et ma ei saa enam Õnnet teha.

Jaan Tätte: Ma oleks kohe ära öelnud, aga nad käisid peale nagu uni. Lubasin minna Keskerakonna suvepäevadele ja mõned laulud laulda, et nad mind rahule jätaks ja rohkem sinna Kadriorgu ei suruks.
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36576
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Kriku »

Noor kirjutas:Täielik müstika seda artiklit siin näha.
Teemakohasus tuleneb artiklite ja kõrval ära trükitud reklaamide koosmõjust. Aga müstiline juhus on küll :D
Kasutaja avatar
Noor
Liige
Postitusi: 1849
Liitunud: 13 Aug, 2006 13:47
Asukoht: Euroopa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Noor »

Kriku kirjutas:
Noor kirjutas:Täielik müstika seda artiklit siin näha.
Teemakohasus tuleneb artiklite ja kõrval ära trükitud reklaamide koosmõjust. Aga müstiline juhus on küll :D


No sellest ma sain aru aga minu jaoks on teema muus. Antud mõrv toimus minu kodust 100 m kaugusel ning üks mu tuttav isegi teadis tööalaselt värdi...
Ostan või vahetan kõike, mis puudutab EW lennundusega seonduvat.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36576
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Kriku »

Siis küll :shock:
Kasutaja avatar
Noor
Liige
Postitusi: 1849
Liitunud: 13 Aug, 2006 13:47
Asukoht: Euroopa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Noor »

Kokkuvõttes peab taaskord tõdema, et maailm on väike, nähes seda artiklit siin Eesti militaar foorumis! :wink:
Ostan või vahetan kõike, mis puudutab EW lennundusega seonduvat.
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2930
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Sho »

Naabrid olla viienda pôlvkonna viimasepeal tuleviku sôjalennuki välja lasknud.
Siin on reklaamvideo. Tundub paljulubav.. tuleb ainult keelt osata.

https://www.youtube.com/watch?v=IlRs53lUU1w
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Mudakoon
Liige
Postitusi: 1018
Liitunud: 19 Mai, 2015 13:01
Asukoht: "Põhi ja lõuna"
Kontakt:

REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Mudakoon »

Borja kirjutas:https://rus.delfi.ee/statja/94080157/tallinnskaya-skoraya-pomoshch-uvolila-15-sotrudnikov-otkazavshihsya-vakcinirovatsya

..et 15 x lamemaalasest TALLINNa kiirabitöötajat saigi siis lõpuks kinga :twisted: eesti telhvist ma seda uudist hetkel ei näe(-aga vahet pole ka, eks ole).
Ja need 15 on kaduvväike protsent ca 500st TALLINNa kiirabitöötajast - elik siis hea näide sellest, kuda (üli)väike vähemus suudab paduliberastliku demokraatia tingimusis ohtralt paha haisu tekitada :lol:

Borja kirjutas:..pandeemiavaktsiinist keelduvad medtöötajad ongi lamemaalased :|

Või juhul, kui nende tervis ei võimaldagi vaktsineerimist, tuleb neil lihtsalt lahkuda eesliini medtöötaja erialalt.. sest keegi ei kujuta ju ette kurti klaverihäälastajat // pimedat metsavahtjäägrit // ratastoolis tuletõrjujat.....

Tsitaat " As a young kid, we had a very old man come to our house to tune our upright piano. He had an assistant with him and she explained that he was deaf and almost blind but very good. He had the tools and I think some type of long red velvet cloth for muting." :)
Manused
hqdefault.jpg
hqdefault.jpg (26.97 KiB) Vaadatud 2220 korda
See kes peale korralikku kaklust veel rusikatega vehib ,on tõenäoliselt võitja.....
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

..eelmise posti võiks teemarisuna foorumi huumorinurka saata - sest teemasse see küll kuidagi ei puutu :|

Ise olnud vanemtõrjuja TALLINNa Nõmme tuletõrjekomandos aastail 1988-91 - mis aga ei puutu samuti kuidagi teemasse :lol:

Ja ratastoolis "tuletõrjuja" on lavastatud halekoomika...
Viimati muutis Tundmatu sõdur nr. 4, 22 Juul, 2021 22:03, muudetud 1 kord kokku.
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5209
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

Screenshot Õhtulehest:
Screenshot_2021-07-23 Praamiga vastu rampi TS Laevad on valmis presidendi auto kahjud hüvitama Õhtuleht.png

Seega vist süüdlane leitud - praamiga seilav Tõll. Või siis alustas ÕL toimetus nädalavahetust juba neljapäeval :mrgreen:.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Crispy
Liige
Postitusi: 858
Liitunud: 03 Veebr, 2016 14:53
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Crispy »

Postimehes või kuskil oli pildiallkirjas laeva nimeks hoopis Töll. Võta nüüd näpust kas saarlase kirjutatud või lihtsalt näpukas.
mart2
Liige
Postitusi: 5187
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas mart2 »

OT algus.

Kahjuks iga-aastastes keeleuuenduste tuhinas peetakse pikemat aega heaks tavaks "objektide pärisnimede" kasutamist ilma jutumärkideta!

OT lõpp.
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 12 külalist