ELSK

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Nibelungen
Liige
Postitusi: 478
Liitunud: 26 Veebr, 2005 22:49
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

ELSK

Postitus Postitas Nibelungen »

Mõtlesin, et see on foorum või koht, kus võiks sellisest organisatsioonist rääkida.
Kunagi olles noor ja roheline täis huvi ajaloo ja paljude asjade vastu liitusin minagi niisuguse pandega.
Alguses oli huvitav, sest see tegi mind tuttavaks paljude uute inimestega jne. Meie tegevus tundus ka
üpris üllas, osaleda erinevatel üritustel või luua kaasa nende korraldamisel.
Aga mingi aeg muutus asi kuidagi väga huvitavaks, sest klubi liikmete aktiivsust hakati kohati nagu hindama selles, et kui palju ta raha välja käis. Eriti tihti tuli sellist jama ette, kus keegi oli otsustanud, et nüüd tuleb klubi liikmetel tellida selline asi. Asjad, mida tellida tuli, olid pärit ersatzführeri allikatest ja asjad olid alati ülimalt kvaliteetsed ning väidetavalt kõige odavamad. Aga need, kes asjadest huvitatud ei olnud olid tõenäoliselt konksninad või ebaaktiivsed liikmed kuna raha ei raatsita ju välja käija. Targemad inimesed lahkusid klubist kohe kui nägid, et asi on kahtlane ja kohati skisofreeniline. Ilmsuurest aatemehest oli tasapisi saanud hoopiski pumbajaam. Toon siin kohal mõned näited ersatzführeri tegutsemisest. Mingisugusel koosolekul, kus kedagi ei käinud otsustati, et klubi Wiking-Narwa liikmed peavad kandma kõik ühesugust särki. Mõne aja pärast ilmuvad särgikavandid ja mõned lambad kiidavad, et oi kui ilus ja küll sul Andrusja on ikka seda kunsti meelt. Särgi maksumus ja pildid saadetakse kõikidele liikmetele mõnusa meiliga. Hiljem selgub, et kõik ei olegi särgist huvitatud või tõenaolisemalt on inimestel ikkagi hind vastukarva, sest 385 krooni on ju sitaks palju ühe väga koleda teesärgi eest, millele on hiljem tikitud logo. Mõni visati vist klubist välja ka kui midagi kobises.
Tegelt neid näiteid võiks tuua sadu ja veel, sest ersatzführeri tellimusi on ju olnud ikka päris palju. Enam tal paraku sellist klientuuri olla ega olema ei saa, sest klubis Wiking-Narva tal enam sõnaõigust ei ole ja ELSKst peaks tänaseks enamus liikmeid olema lahkunud või kui nad seda veel teinud ei ole, siis tehku nad seda kiirelt, sest raha saab alati parematesse kohtadesse investeerida.
Ise ma lahkusin ELSK ridadest eelmise aasta lõpus. Sellega lõpetati minu ligipääs klubi foorumile jne. Pool aastat hiljem sain ma E-kirja, milles nõuti minult poole aasta klubi liikmemaksu. Vahepeal olin elanud teadmises, et mind ei seo klubiga enam midagi. Saatsin siis kirja vastu, et ma ju astusin klubist välja ja kui te seda ei suuda aksepteerida visake mind klubist välja.
Nüüd sain mingi kirja, millega teatatakse, et klubijuhatus on üksmeelselt otsustanud mind klubist välja visata. Aitäh teile!!!
Aga ei ole ka alati head ilma halvata, sest klubi liikmemaksu pean ikkagi maksma ja seda koguni terve aasta eest, sest ELSK põhikiri kohustab liikmemakse maksma ka siis, kui liikmelisus lõppeb aasta kestel. Aasta liikmemaks on 84 eurot nii, et kellel raha on liituge kähku sellise organisatsiooniga, mis võiks olla isegi eesti nokia, koht kuhu satuvad vahel inimesed, kes arvavad enesel raha olevat.
Kirjutasin militaar.net´i just sellepärast, et see foorum ühendab endas kõige rohkeb nii endiseid kui ka praeguseid klubide Wiking-Narwa ja Eesti Leegioni Sõprede Klubi liikmeid. Ehki mu jutus on teatud hala ei ole ma seda kirjutanud vihast vaid puhtast huumorist.
Tahaks kuulata ka teiste asjaosaliste kommentaare ja lugusid.
Loodan,et teema ei kisu mingisuguseks läbuks ja saab mõningal määral ka õpetuseks teistele.
Kasutaja avatar
Skald
Liige
Postitusi: 143
Liitunud: 13 Sept, 2008 8:52
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Skald »

ELSK-ga on lõpetanud koostöö Akadeemiline Sõjaajaloo Selts, Võru Vaba-Sõltumatu Kolonn Nr.1, Klubi Wiking-Narva ja 20.Eesti Relvagrenaderide Diviisi Veteranide Ühendus.
Kasutaja avatar
gnadenlose
Liige
Postitusi: 2160
Liitunud: 02 Mär, 2004 13:18
Asukoht: Kilulinn/Kardulavabariik
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas gnadenlose »

Selle klubi liige pole ma küll kunagi olnud, küll aga alguspäevil oli tohutu privileeg omada sealses foorumis kasutajakontot. Minu "karjäär" lõppes haleda fiaskoga pärast seda, kui palusin Kapralil mulle tagastada raha, mille ta minult ja paljudelt teistelt ilusa fantaasiapildi maalimisega (lubati Tšehhimaalt välja kaevata Maitla põrm ja tuua see kodumaa mulda) sisuliselt välja pettis. Väiksema osa oma annetustest sain tagasi, kusjuures summast arvati maha ülekandekulu :!: :D Kui palusin tagastada ka teise annetuse, eelmisest 2,5 korda suuremas summas, sain vastuseks, et olen peast põrunud ja mul polevatki õigust seda tagasi saada, sest kuigi asju annetussumma kokkusaamiseks müüsin mina, polevat see minu raha. Õigus seda raha tagasi saada olevat neil, kes minult asju ostsid! Sellise loogikakäigu ees tundsin end muidugi jõuetuna. Paar minutit hiljem tuli meil, mis teatas, et kuna ma polevat enam "hingega asja juures", vabastatakse mind piinadest ja bännitakse foorumist. Nagu selgus, kustutati õiglases raevuhoos minu kui rahvusereeturi vastu ka kõik minu poolt tehtud postitused, ühesõnaga lahendati probleem ennenägematu elegantsiga. Või nagu armastab Kapral ise toonitada: sirgeselgselt. Wiking-Narva hirmkalli, ebakvaliteetse, inetu ja vist küll Kaprali enese gabariitide järgi tellitud hamega oli ka intsident, mille käigus selgus, et tegu olevat püha teenistussärgiga ja et mul puuduvat terve mõistus :D

Neid, keda Kapral on armutult lüpsnud ja peedistanud, pole tegelikult sugugi vähe. Minusugune pääses veel kergelt, hapramalt on läinud neil, kes ELSK-st lahkunud eri aegadel, need lood vääriksid lausa raamatusse raiumist, Meie Matsi priis oleks kindlustatud. Eks kõik need humoorikad lood ole ka põhjuseks, miks Kapral kõigist veteranide ühendustest kinga saanud on ja ühelgi avalikul üritusel oma nägu ei näita (Lätis küll, seal teda ju ei tunta). Neid, kes teda südamliku karukalliga meeles tahaksid pidada, on terve Eesti täis.

Aga no mis me siin emotseme, asjahuvilised võivad pärandihoidja, raudvara ja ajalookirjaniku tegemistega tutvuda ka populaarses FB-s: http://www.facebook.com/pages/Eesti-Lee ... 651?ref=ts
Nautigem siis ilusas õigekirjas talletatud vabadusvõitluse põhimõtteid. Ja muidugi ostkem sadu särke ning annetage :D
Гив Ми Мани
Nibelungen
Liige
Postitusi: 478
Liitunud: 26 Veebr, 2005 22:49
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Nibelungen »

gnadenlose kirjutas: need lood vääriksid lausa raamatusse raiumist,
Vot selle raamatu ilmumist toetaks ma 84 euriga.
Ma vist toetasin ka Paul Maitla kojutoomist kui selle raha tagasi saaks siis, võiks juba kirjastuse grenader poole pöörduda. :D
Tahaks veel pommikilde.
Kasutaja avatar
tavuskin
Liige
Postitusi: 88
Liitunud: 06 Dets, 2006 19:41
Asukoht: Tallinn, kesklinn
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas tavuskin »

Kuidagi lihtsalt loodad pääseda. Suurimad kurjategijad anti üle inkassole, kus kahjunõude suurus endale atraktiivseks muudeti ehk ümardati 120.-le.
Seadus näeb tõesti ette, et lahkudes aasta keskel, oled kohustatud tasuma maksu kuni jooksva aasta lõpuni. Kogu selle pasa müügist pole ükski Eestis elav veteran nänud sentigi. Kui kunagi julgesin tõstatada küsimuse ,et kaardistaks meie maal veel elusad veteranid ära,et kuidas nad elavad... Juht ja õpetaja soovitas mul vist rohkem pühenduda vms. Olen üritanud unustada kogu seda haiget unenägu.
jedem das sein
Kasutaja avatar
surm
Liige
Postitusi: 201
Liitunud: 24 Veebr, 2008 10:01
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas surm »

Tundub, et viimastel aastatel on ELSK foorum suht surnud, nüüd siis näeb ka põhjust.
Olen mõnest tellimusest osa võtnud ja olen ka rahule jäänud, hinnad on siis nagu on.
Klubi liige ei ole.
Nibelungen
Liige
Postitusi: 478
Liitunud: 26 Veebr, 2005 22:49
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Nibelungen »

Minu Klubist lahkumise eelne viimane piisk oli seik, kus magusa msni jutu käigus küsiti, kas heast tehingust oleks huvitatud.
Heast tehingust ollakse alati huvitatud. Mulle pakuti originaal ss pandla eest vastutasuks ehtsat thori vasarat. :D Seda on tõenaoliselt raske uskuda, aga ma keeldusin. :wall: Tegelt ma suisa vihastasin. Tal pidavat koguni 2 mjöllnirit olema ja üks olla siis nagu üle ja igasugustele tolgustele ei tahtvat pakuda. Sellest ma järeldan, et minust on omal ajal heal arvamusel oldud. Kahju et ma pidin oma palet näitama, et tegelikult olen ma hunt lambanahas. :lol:
Wiking-Estland
Liige
Postitusi: 60
Liitunud: 25 Juul, 2007 22:27
Asukoht: Mulgimaa
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Wiking-Estland »

See viimane on vist nats loll jutt?
Kasutaja avatar
gnadenlose
Liige
Postitusi: 2160
Liitunud: 02 Mär, 2004 13:18
Asukoht: Kilulinn/Kardulavabariik
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas gnadenlose »

Ma pean vajalikuks rõhutada, et mul isiklikult pole ühtegi pretensiooni ELSK-le ega selle liikmetele eraldi, kõik teadaolevad erimeelsused ja tülid on tekkinud ainult ja ainult ühe mehega seoses. Nagu öeldakse, tilk tõrva meepotis, ja seda mett pole võimalik ka häda sunnil tarvitada mks kui peldikusse viskamiseks. Küll klubi allesjäänud liikmed saavad aru, kellest jutt.
Гив Ми Мани
Nibelungen
Liige
Postitusi: 478
Liitunud: 26 Veebr, 2005 22:49
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Nibelungen »

Wiking-Estland kirjutas:See viimane on vist nats loll jutt?
Jutt täitsa õige isegi msni jutud on arvuti millegipärast mul salvestanud aga eraldi siia kopeerima ei hakka.
Eriti haige asja juures on see, et vasarad, millest jutt on ühe haapsalu sepa valmistatud. Materjaliks on hõbe ja maksumis mõnekordne hõbeda hind kuna tegemist on ikkagi juveliirilise hõbedaga. Aga hind jääb siiski vähemalt kolmekordselt alla heas seisus ss pandlaga, olenemata sellest et tegemist on maailma kvaliteetsema tootega. Siin lihtsalt on näide sellest kuidas omakasu nn sõprade arvelt üritatakse teha. Või nagu kapral ise inimesi sildistab: konksnina.
Wiking-Estland
Liige
Postitusi: 60
Liitunud: 25 Juul, 2007 22:27
Asukoht: Mulgimaa
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Wiking-Estland »

Jah, see piznis rahvusluse ümber on tõesti kummaline ja kirju, ka diviiside särke tuleb nagu Vändrast saelaudu, aga ega ma ärimeestest ja sellest maailmast polegi kunagi aru saanud ja ei püüagi saada. Ja mind see ka suht-koht ei koini. Ma mõtlen seda täikandust, Pauliga on teised lood.
Wiking
Liige
Postitusi: 1308
Liitunud: 10 Apr, 2004 18:09
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Wiking »

Ahhaa, et leitigi üks tankist, tuntud latatara (Niebelungen) näol, kes looks teema, kuhu "autoriteedid" järgi tuleks. Vana muster, kas pole, ka detektoristide foorumis oled tankist, kelle kontolt üks teine isik (seda on seal vist juba ammu suuresti aru saadud) suures osas postitusi teeb. Kõik need aastad, pakkudes sulle üritustele küüti, jooksid mu kõrvad iga kord s**avett nendest turujuttudest, mis sealt tulid. Viimane kord Sinimägedest naastes ostsin Jõhvist väikse pudeli Jägermeistrit, et see sulle une peale tooks ja see lalin lõppeks - läks õnneks. Kuidas sind KL SBK'l ja ajateenistuses peedistati ja kõik on rumalad, loomulikult, nad ei tunne ju "noort kindralit" ära. Mis sinu lahkumist klubist (ka minul on msn'i vestlus alles ja vajadusel saame seda tsiteerida) ja muud plära, siis see on ei rohkem ega vähem kui suur fantaasia, mis ideaalselt klapib allpool jutuks oleva kaadri sooviga, levitada väljamõeldisi ja neid isekeskis läbi elada.

Mõned punktid:
*Klubi põhikirja vastuvõtmise juures olid sa ka ise ja oma nõusolekut kinnitasid oma allkirjaga! Kui olid rahustite mõju all või mõne muu analoogilise faktori tõttu seda ei mäleta, siis pole see klubi probleem.
*Sama kehtib Wiking-Narva (W-N) klubi teenistussärkide kohta, mida tahtis Klubi, eesotsas toonana veel elanud ja juhatusse kuulunud vanade võitlejatega. Seda toetasid ka kõik juhatusse kuulunud noorliikmed ja mind selle asjaga palus tegelema W-N juhatus, eesotsas toonase auväärt presidendi Kalju-Johannes Jakobsooga. Too "mingisugune koosolek" oli W-N juhatuse koosolek ja suurem osa teenistussärgi ootajaid, tahtjaid, kiitjaid on sinu praegused kambajõmmid, kellega meie klubi tegemised läinud lahku. Tellimine oli vabatahtlik ja iga noorliige maksis kinni ka ühe vana sõjamehe särgi, mis ilmselgelt siin jälle pole kohale jõudnud, sest sind polnud ühelgi W-N koosviibimisel, peale pataljoni kivi avamise Alansil, hoolimata sellest, et käisid mul pool aastat nagu uni järgi, et kas oleks ka võimalik saada W-N liikmeks ja lõpuks sinu unistuse täitsin! Võiksid rääkida asjust, mida sa tead, mitte peale end linnapeal krõlliks tõmbamist siin enda komplekse välja elada. Sama käib gnadenlose kohta, kes oma W-N särgi kohe turgu tahtis panna - unustades, et see särk on ainult liikmeile. Loomulikult solvas see "rock'n'roll staari," kui tegin vastava märkuse. Huvitav on see, et sul kunagi ei tulnud pähe kinkida särk mõnele "Narva" mehele. Tundub, et seda särgi teema tõstatust tuleks "suvalisele koosolekule" selgeks teha. Ka gnadenlose on W-N klubisse minu poolt toodud! Ilus tänu!
*ELSK's on meil põhikiri, kus ära öeldud kõik. Peale Klubi teenistussärgi, mille soetamine oli vabatahtlik, pole küll olnud ei sinul, ega teistel rahalisi kohustusi va projektidesse, mida oleme teinud, kus on annetused olnud ka vabatahtlikud!
*Thor'i vasara vahetust tõepoolest pakkusin, kuid mis seal oli imelikku? Ma tõepoolest ei tahtnud müüa seda kellegile võõrale ja polegi müünud. Sinu solvumisest polnud aga siis küll haisugi, ju see tekkis koos demagoogiaga hiljem. Kes on mulle midagi valmistanud ning kui olen seda sulle omal ajal öelnud, pole küll Sinu asi kommenteerida. Olgu öeldud, et see vasar on hoopis teise meistrimehe kätetöö!
Ülejäänud ilale, et vaevu isegi aega raiskama.

Ilmselgelt üks pisike grupike "skinheade" ja nende kaasajooksikuid pole üle saanud sellest, mis juhtus ühe ümara laua taga veebruaris 2011. ELSK'l läksid tol päeval teiega teed lahku, millele oli eelnenud väiklane laimukampaania, kus helistati läbi klubi liikmeid, proovides neid mõjutada klubist lahkuma. Ilmselgelt suurem osa teiega kaasa ei tulnud ja neid jätsid teie mahhinatsioonid külmaks. Mis juhtus aga pärast ümara laua tagant laiali minekut? Too sama pundike alustas kohe valede levitamisega ja neid hakkas tulema juba mõned päevad peale veebrurikuist lahkuminekut. Mis pärandi hoidmise ettepanekuid oled küll sina, Tavuskin, teinud? Kas pead silmas seda särki "Unsere ehre heisst...." mille lootsid 2005 aastal turgu lasta? Sinu "suuri" ettepanekuid klubis nii nagu libedat järgi jooksmist oli küll: suurpuhastus ja muu lipitsemine. On hulgaliselt e-maile veel alles ja vajadusel saame näiteid tuua. Millal sina pärandiga tegelema hakkasid, kas mitte ei juhtunud see alles 2009 aasta lõpus? Või oli see libetsemine ja iga asja peale "Sieg Heil!" karjumine pärandi hoidmine? Tragi poiss, kui aru said, et mulle libedad tegelased ei meeldi, leidsid pea kohe uue koha, kus näkkas. See, et olete oma punti, kes siin on ainsaks esinejaks, tassinud nii W-N kui 20.ERDVÜ ridadesse ja seal surusite oma lavastatud otsused läbi, ilma vanade sõjameeste, keda enam antud organisatsioonide juhatuses peale ühe, kelle arvamust te ei kuulanud. Vanad sõjamehed pole teie idiootsustega kunagi kaasa läinud, nad on liiga vanad ja kimpus tervisega, et viitsiksid seda teie peale raisata. Teie skinheadide punti poleks W-N's kui oleksid elus veel Kalju-Johannes Jakobsoo, Ants-Eduard Teder jt vanad võitlejad. Samuti ei oleks teid oma mahhinatsioonidega ERDVÜ's, kui seal oleksid elus veel mehed nimega Kalju West, Olaf Taru, Harry Rent jne. See "pidu," mis on lõhkunud ära paljude vanade sõjameeste koostöö, olnuks ammu lõpetatud.
*Lugupeetud Kai Maitla'ga vestlen teie teemal lähipäevil. See, mis tööd oleme me teinud, pole tõesti teie asi. Olles meie foorumis, saite te sellest osa, tegite annetusigi, mille teostasite vabatahtlikult! Olgu öeldud, et keegi ei lubanud teile kunagi, et üritust saab kroonima edu, ei ole küll sellise stiili esindaja, kes suuri sõnu loobiks. Pealegi, teadsite te, et see teema oli ainult grupile inimestele, kes asjaga tegelevad, mitte väljas kelkimiseks. Sellega veel üks näide, kui suur kaal on teie "lubadustel-sõnal." Lugege viimaseid numbreid ajakirjast Der Freiwillige, siis saate ehk ka aru, kuhu oleme välja jõudnud.
*Mis üritustel ma käia ei julge (skinheadide kontsertidest käib jutt?)? See on mingi nali või? Olen saanud teie tegelaste käest tõepoolest küll ridamisi ähvardusi: alustades lubadusest muuta iga hinna eest elu põrguks, lõpetades füüsilise vägivalla ähvardustega. Mul pole küll jäänud selle tõttu kuskil käimata. Nägin kuidas üks teie 35. aastane täismehest esindaja pidas end üleval pärast ühe just 18 saanud noormehe ja tema alaealise kamraadi ründamist ja hilisemat ajuterrorit ja kuidas ta vabandas W-N juhatuse ees, kuid juba päev hiljem helistas ja ähvardustega lagedale tuli, siis mõistsin, mis inimestega teie näol tegu ja, mitte ainult mina. Noorte väljend, et ega teil ja hävituspataljonlastel pole mingit vahet, oli väga tabav!

Te võite seal ju isekeskis mängida "nukuvalitsust" ja lavastustega vastu võtta otsuseid ning elada ennast välja omas labases stiilis internetis. Sellest pole minul ega ELSK'l küll sooja, ega külma, meie teeme edasi oma tööd. Ja kui veel peaks tekkima sääraseid haigeid väljamõeldisi, siis jõuame varsti välja tsiviilkohtusse, kus räägime seaduse ees suud puhtaks, igal asjal on piir.
Nibelungen
Liige
Postitusi: 478
Liitunud: 26 Veebr, 2005 22:49
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Nibelungen »

Oi kuidas mulle meeldib sinu ärritus. Minul pole ühegi eelpool sõnavõtnud inimesega kunagi mingit kontakti olnud ja veel vähem olen ma neid otsinud. Mingite skinheadidega pole ma ka eriti kokkupuutunud, kui ainult mõnedel klubi kokkutulekuted aastaid kolm tagasi. nende hulgast pole mul ühtegi tuttavat. Ei suhtle isegi selle isikuga, kes minu kontot detektoristide foorumis kasutab.Otsisin vahepeal kontakti, et ta kasutaja nime ära muudaks, et minuga seda miski ei seoks. Aga aja ja iskiliku huvi puudumise tõttu jäi asi pooleli. KL sbk ja ajteenistuses peedistamisest ei oska ma komenteerida, sest see kisub juba ise mingite fanaasia produktide hulka. Mind sa mingi tsiviil kohtuga küll ei hirmuta. Ja jäägermeistri maksin ma juba kaudselt kütuse rahadega tõenaoliselt ka kinni või kui mitte siis pöördu kohtusse.
Wiking kirjutas: hoolimata sellest, et käisid mul pool aastat nagu uni järgi, et kas oleks ka võimalik saada W-N liikmeks ja lõpuks sinu unistuse täitsin! Võiksid rääkida asjust, mida sa tead, mitte peale end linnapeal krõlliks tõmbamist siin enda komplekse välja elada.´
Linna peal kralliks tõmbamisest ei saa juttugi olla,sest pärast seda viimast jäägrit polegi alkot tarvitanud.
Siin lähevad mälestused lahku, sest klubi Wiking-Narwaga liitsid mind ikkagi sina, sest minul polnud sellist unistust sama jutt käib ka ERDVÜ ga, kuna sinnagi oli vaja kõik ELSK liikmed suunata. Minul pole kunagi kummagi organisatsiooniga peale liikmeks olemise mingit tegemist olnud .Ja soovi ka selleks omandanud. Sina tahtsid mind koguaeg Elvasse kaasa võtte, et tule ikka klubi WN liikmeks. Lõpuk ma täitsin su enda unistuse tuues oma pildid mida oli vaja liikmekaardi tegemiseks. Saingi klubi liikmeks mitte mingit soovi omamata. Sellega täitsin sinu unistuse saades WN liikmeks. Sa tahtsid mind tollal ka EIP liikmeks värvata jagades mulle reklaam lipikuid, et ma neid koolis ja tuttavatele jagaksin õnneks ma seda siiski ei teinud. EIP on samuti selline kahtlane organisatsioon. Enne sinu EIPst lahkumist oli igakord kui kokku saime sinu esimene küsimus, et kas olen juba eip liitumis planketi juba täitnud.
Aga see siin ei ole põhiteema tahtsin kuulda lugusi sinutegemistest. Sest nalja peab ju ka saama näiteks kolmas postitus siin teemas tuletas paljudele inimestele ühtteist meelde. Oleks võinud ju lasta teemal niisma minna aga nagunäha tulevad mõnedki asjad päevavalgele olgu need kelle aadressil tahes.
Viimati muutis Nibelungen, 15 Sept, 2012 15:59, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
Skald
Liige
Postitusi: 143
Liitunud: 13 Sept, 2008 8:52
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas Skald »

Tore mees oled. Ole siis nii tore, et tagasta klubi Wiking-Narva arhiivimaterjalid ja matriits. Näib, et siin on ainuke koht, kus sinuga rääkida saab. Klubi ametlikele kirjadele sa ju vastata ei suvatse.
Kasutaja avatar
gnadenlose
Liige
Postitusi: 2160
Liitunud: 02 Mär, 2004 13:18
Asukoht: Kilulinn/Kardulavabariik
Kontakt:

Re: ELSK

Postitus Postitas gnadenlose »

Wiking kirjutas:Ka gnadenlose on W-N klubisse minu poolt toodud! Ilus tänu!
Oi-oi, tunnistan oma viga. Kuhu ja kui palju peaksin annetama?
Гив Ми Мани
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 3 külalist