www.militaar.net
https://militaar.net/phpBB2/

Eesti mündifoorum
https://militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=25&t=28768
1. leht 1-st

Autor:  fengarm [ 03 Jaan, 2013 0:27 ]
Teema pealkiri:  Eesti mündifoorum

Tere lugupeetud kollektsionäär!

Ootame Teid liituma ainsa eestikeelse mündifoorumiga, mis asub aadressil http://www.mynt.spikriladu.net/foorum !

Foorumi põhirõhk on eelkõige Eesti müntidel, kuid juttu saab teha ka kogu maailma müntidest ning eraldi teemad on paberraha- ja medalikogujaile. Eesti Mündifoorumi kasutaja saab sõna võtta kõikvõimalikel numismaatika ja bonistikaga seotud teemadel ning seeläbi laiendada nii enda kui teiste kogujate teadmisi. Registreeruma on oodatud kõik huvilised!

Eesmärk on laiendada Eesti mündifoorum selliseks kohaks, mis ühendab suuremat osa Eesti numismaatikuid ning ka välismaalasi, keda meie raha huvitab. Kui see lootus ükskord tõeks saab, on Eesti mündifoorum koht, mis kõrvaldab info hajususe probleemi, mis Eesti kollektsioneerimismaastikul vägagi tuntav on.

Oleme tänulikud, kui võtate vaevaks käesolevat infot teistelegi huvilistele levitada ja loodame Teid varsti näha ühena foorumi aktiivseist kasutajaist!

Äsja tegime mündifoorumile ka päris oma fännilehe Facebooki, et teha foorum lihtsamini leitavaks ja et jagada jagada tähtsamaid uudiseid laiema publikuga. Fännilehe leiad aadressilt www.facebook.com/EestiMyndifoorum

Parimat!


Küsimuste korral kontakteeruge meiliaadressil eestimynt@gmail.com

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/