www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 17 Juun, 2021 9:28

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 410 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 24, 25, 26, 27, 28
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Mutid!
PostitusPostitatud: 12 Mai, 2021 7:33 
Eemal
Uudistaja

Kassi nõusolekul panin kassiliiva mutiaukudesse. Muttidel aktiivsus vähenes aga päris ära ei kadunud.

Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  

PostitusPostitatud: 13 Mai, 2021 1:29 
Eemal
Liige

Pole neil muttidel häda midagi :D
Mul saksa lambakoer 10 kuune, tea vahest ka muttide pärast aga umbes sama palju või rohkem, kui teil on muhke, on minul lohke. Või suisa kraatreid.

Üles

PostitusPostitatud: 13 Mai, 2021 5:01 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Rosin kirjutas:
Pole neil muttidel häda midagi :D
Mul saksa lambakoer 10 kuune, tea vahest ka muttide pärast aga umbes sama palju või rohkem, kui teil on muhke, on minul lohke. Või suisa kraatreid.

Ehk kaevandab hoopis põldhiiri? Need koerad, kellega minul on elu jooksul kokku puutuda õnnestunud, muttide vastu suuremat huvi ei tundnud (maapinnale tulnu muidugi hammustasid surnuks), aga kunagises töökohas valvekoerad tegid hiirepesade kohale selliseid ekskavatsioone, et andis pärast labidaga kinni ajada. Raudteeharu tammi alla üritasid lausa tunnelit rajada :lol:. Neid põldhiiri nad ka sõid suurima mõnuga. Samas koduhiired ja kaelushiired nätsutasid küll läbi, aga ei söönud. Küllap iseloomuliku "hiirelõhna" (muskuselõhna) tõttu. Tuleb kraabitud augu juures veidi lähemalt vaadata, kas on näha, et maa seest oleks nagu takutuust välja kraabitud. See on tegelikult hiirepesa.

"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.

Üles

PostitusPostitatud: 13 Mai, 2021 10:49 
Eemal
Liige

Svejk kirjutas:
Some kirjutas:
Kuidas kätte saab? Minu kassid väljaspool liivakasti ei kaeva.

Maatõugu. Kusjuures just isased mul neid mutte hävitavad. Passib liikumatult liikuva hunniku juures ja ootab, et mutt vea teeb.
Jah, olen nõus. Kui kass end ära motiveerib, või motiveerid teda ise, siis ootab ja ükskord ongi käes. Täpselt samuti võttis mul ka hiiri kompostihunnikust ja patrullis niisama oma territooriumil ja ka toas. Liikumatult passis köögikapi all kuni käes oligi üks ja sõnum "alla" saadetud. ajas oma kassilõhna laiali ja peale seda hiired kadusid, enam kompostist elamisse ei kippunud.
Aga sellest "muti veast": Pani kurat lillesibulaid niimishirmus, piki peenart minema ja muudkui maiustas, tegi loomulikult ka muid sigadusi. Nillis "aukohale" noore värskelt istutatud korea nulu juuri maiustada jne. Põhimõtteliselt irvitas kogu selle lõksunduse ja tabletinduse peale. Tegi oma "mutionumaju" keset muruplatsi maja ette kui mõte pähe tuli (linnas) jne. Kõige ülbem oli see, kui tegin labidaga just istutus-taastustöid (mutt raisk!) maja ees, ja siis keset päeva, tuli ülbelt must meetri-paari kaugusel maja ette muru sisse järjekordset muldonni ehitama. Olles juba kirjandust lugenud, püsisin liikumatult (nagu kass :evil: ) ja siis kui olin kindel, siis lajatasin labidaga. :twisted: . Paar päeva oli vaikus. :lol: Aga siis ükspäe õue minnes oli hull aktiivne vasturünnak tehtud :shock: . Ju tal läks peavalu üle ja otsustas tagasi teha. Või tegi just siis kui pilt tagasi ette tuli, aga pea veel hullult lõhkus. Aga see oli ka viimane sigadus. Vahetult peale seda oli vaikus. Mõtlesin, et kas nüüd andis otsad ikkagi, või kolis heaga minema. Aga ei- :twisted: varasemalt selle sapööri poolt korduvalt välditud torulõks oli oma töö teinud. Märkus, torulõksu paigaldamisel tuleb olla eriti hoolas vältimaks inimese lõhna selle küljes. See areneb järjest mineerimiskogemuse harjutamisel. Nüüd (ptüi, ptüi, ptüi) juba aastaid vaikus.

Üles

PostitusPostitatud: 13 Mai, 2021 11:29 
Eemal
Liige

Juuri ja lillesibulaid söövad vesirotid. Mutt on täielikult lihatoiduline (põhitoit vihmaussid).

Üles

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 410 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 24, 25, 26, 27, 28

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: