Mälumäng

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Kasutaja avatar
Che Latino
Liige
Postitusi: 588
Liitunud: 23 Veebr, 2015 0:14
Kontakt:

Re: Mälumäng

Postitus Postitas Che Latino »

8/10
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Mälumäng

Postitus Postitas Troll »

9/10
Vastust teadsin 7-l, umbes sai vastatud kolmele küsimusele, pihta kobistasin 3 ja 10, valesti läks 9.
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Mälumäng

Postitus Postitas Troll »

8/9 TV sarja ei teadnud, kuna ma telekat ei vaata, õieti põlegi teist :)
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
zkaff
Liige
Postitusi: 128
Liitunud: 24 Veebr, 2011 18:30
Kontakt:

Re: Mälumäng

Postitus Postitas zkaff »

Troll kirjutas: 8/9 TV sarja ei teadnud, kuna ma telekat ei vaata, õieti põlegi teist :)
Tuleb lihtsalt kastist väljas mõelda
Manused
AHquiz.PNG
AHquiz.PNG (58.93 KiB) Vaadatud 4961 korda
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5209
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Mälumäng

Postitus Postitas Manurhin »

Seda sarja vaadates selgub, et oluliselt rohkem on tõendeid selle kohta, et Hitler Lõuna-Ameerikasse plehku pani kui et ta oma Berliinii punkris enesetapu sooritas. Viimase kohta pole ka ühtki usutavat tõendit. Ei fotot Hitleri laibast ja ka väidetav Venemaa arhiivis olev kuuliauguga kolbatükk kuulub DNA analüüsi järgi hoopis noorele naisele.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36585
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Mälumäng

Postitus Postitas Kriku »

Sellest DNA teemast ei saa ma eriti aru. Hitleri laip ju valati bensiiniga üle ja pandi põlema, eks? Sellest kindlasti võib luutükke üle jääda, aga DNA-d ei tohiks neis säilida.
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3309
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: Mälumäng

Postitus Postitas Dr.Sci »

Kriku kirjutas:Sellest DNA teemast ei saa ma eriti aru. Hitleri laip ju valati bensiiniga üle ja pandi põlema, eks? Sellest kindlasti võib luutükke üle jääda, aga DNA-d ei tohiks neis säilida.
Ma kujutan ette et laiba (punkris) bensiiniga põletamine pole täpselt sama mis krematooriumis. Ausalt öeldes ei kujuta seda isegi ette kuidas seda protsessi korralikult läbi viia.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Mälumäng

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Manurhin kirjutas:Seda sarja vaadates selgub, et oluliselt rohkem on tõendeid selle kohta, et Hitler Lõuna-Ameerikasse plehku pani kui et ta oma Berliinii punkris enesetapu sooritas..
..seda sarja vaadates "selgub" ainult see, et sarja tegijad on tõsised naljanumbrid ja soolapuhujad. Ei ajaloo- ega ka deduktiivse mõtlemisega pole seal mingit seost :|
Hea lõõgastav huumorisari analüütilise mõtteprotsessi austajatele :lol:

Tegelt ongi huvitav, kellele sellise jama rahastamine üldse vajalik saaks olla :?: mõned mõtted mul muidugi on aga need kruvivad paratamatult ikka sinna holokaustitööstuse manu.....
Ma kujutan ette et laiba (punkris) bensiiniga põletamine pole täpselt sama mis krematooriumis. Ausalt öeldes ei kujuta seda isegi ette kuidas seda protsessi korralikult läbi viia.
..laibad põletati mitte punkris vaid riigikantselei (sise)hoovis
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Mälumäng

Postitus Postitas Svejk »

Laidoneriga puusse...
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
chac
Liige
Postitusi: 475
Liitunud: 19 Mär, 2014 12:31
Kontakt:

Re: Mälumäng

Postitus Postitas chac »

9/10 - 2. ja 10 .läksid arvamiseks, jakobsoni kõnedele sain kogemata pihta, kuningate arvule mitte
8/10 - laidoneri määramise kuupäev ja langenute arv olid mida ei tea ja ei tuleta loogikaga ka eriti. :(
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Mälumäng

Postitus Postitas Troll »

9/10 - surmasaanud sõdurite arv on jah selline umbes/täpselt kobastamise küsimus, mis seekord mul mööda läks.
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 40 külalist