Liikumine Odini sõdurid ehk "Soldiers Of Odin Estonia"

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Suletud
kaugeltuuriv
Liige
Postitusi: 7208
Liitunud: 13 Sept, 2011 17:35
Kontakt:

Re: Liikumine Odini sõdurid ehk "Soldiers Of Odin Estonia"

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

Mind paneb eriliselt muigama seal manifestatsioonis olev demagoogiline lause:....võeti vastu lastekaitseseaduse "Norra" mudel mille vastu protestisid kümned tuhande lapsevanemad kolmel mandril??????????????????????????????????
Vau,sellele Vene propa lausele tuleb vist anda aasta SUURIMA VÄLJAMÕELDISE AUTASU.Muideks Putja ühes avlikkuse ees peetud intervjuus ütles,et temale on sümpaatne Goebbels(nali on veel selles,et vastas ta Israeli ajalehe delegatsioonile).
Meenutagem Goebbelsi klassikalist lauset:väikset valet ei usu keegi aga suurt valet kõik.
Kas lollimat demagoogiat ei osatud veel valmis kirjutada,tundub,et see punkt on tulnud otse Kremli trükipressi alt,selliselt,et isegi ei vaevutud asja üle vaatama.
Ei ole olnud siin Norras neid kümneid tuhandeid protestijaid,v.a. vene migrantide punt,kes mingi grupiga käis Norra parlamendi ees seismas.Ja mille üle kohalikud avalikult siin irvitasid.
Aga vist ei saadud aru,et normaalne ei ole lapsele ja naisele kodus tappa anda ja siis meestega hiljem poetaga kulistada ja seletada,et vot kui kõva mees olen,et naine ja lapsed saavad tappa,kui mu sõna ei kuula.
Sisuliselt sellise asja vältimiseks ongi siinses Norra seaduses punkt,kus näiteks lasteaia töötajad võivad kutsuda politsei,kui laps tuuakse hoiule füüsiliste kahjustuste ilmnemisel.
Kümmekond aastat tagasi oli ühes Vene jaamas tehtud film,kus jutustati Nõuka eriteenistuste ja läänes oleva Vene maffia sidemetest.
Ehk siis poolt vahetanud ohvitser andis ülevaate,kuidas eks kurjategijaid kasutatakse oma operatsioonides.Nagu ma olen aru saanud,siis selle pundi kokkuajamise liidrid ka endised pätid(jah,kinni istunud kodanik jääb minule pätiks.Ei ole mina läinud kellelegi kallale,sest nägu ei meeldi,ei vargile.Alati on elus raskusi aga teiste arvelt ja oma stressi teiste peal välja elada pole kunagi plaanis olnud aga neil pättidel pole olnud südametunnistust ja ei ole ka edaspidi),no ei pane mind keegi uskuma,et sellel seltskonnal pole sidemeid Eestis pesitseva Vene maffiaga.Nood aga kindlalt omavad ka sidemeid Vene eriteenistustega.
Odinlased peavad nüüd hakkama vaidlema Rahvaliidu õigusjärglase EKRE-ga,kunagi ratsutas taskuvaras ja mahhinaator(tegelikult nii tuleks neid altkäemaksu küsijaid nimetada) Reiljan mitu aastat loosungiga:Isamaliit hävitas Eesti põllumajanduse.Kes siis nüüd sellele kampaanialausele omab kaubamärki,kas Odinlased või EKRE punt :D :D :D :D :D
Aga mis siin sellistest tavakodanikest mitteuskujatest rääkida.
Mu sugulane,onutütar,kes samuti seal Ojulandi parteis kordas mulle samu asju viimati,kui onul külas käisin.
Vanatüdruk,pole elus teadnud midagi perest,lastest,nüüd suur pere eest võitleja.
Kõik mis läänes,paha.Kõik,mis idast,hea.Kusjuures tema vend,minu onupoeg on 100% pepupoiss ning sellele vaatab ta hea pilguga.Nagu mingi tsirkus ja isiksuse lõhenemine,tema poolt.Ja muidugi need vandenõuteooriad,jummal küll,neid ei jõua ära kuulata.
Aga me oleme ju kõik näinud blondi Kristiina eneseupitamise soovi,ma ei imesta,kui ta ka Vene TV-s hakkab sõna võta.
Kreml on teinud ilusad panused Eesti propasõjas:
1.Kesikud-propagandistlik sou Savikaga,neile,kes samastavad ennast nn.peajoonega ehk siis välja käiakse nn.keskpartei ja keskklassi liin.
2.Äärmuslikuks aetud liikumised:nagu Odin või Ojulandi partei.Neile,kes peavad kõike vandenõuks ja ihalevad vuntsidega mehe tüüpi diktatuuri.
trs
Liige
Postitusi: 957
Liitunud: 15 Mär, 2014 14:31
Kontakt:

Re: Liikumine Odini sõdurid ehk "Soldiers Of Odin Estonia"

Postitus Postitas trs »

Kusjuures savipätsul libisevad ka praegu kõik nöörid vaikselt sõrmede vahelt ning mingist idapagulaste liidrist ei saa selle dementse vanamehe puhul enam ammu rääkida. Ega loodus tühja kohta salli, mis mind ka muretsema paneb. Eks osad venelased ilmselt tüdinevad praeguses putleri lolluste õhustikus tiblaks olemast ning valivad valgeid jõude või roosat sisserändaja poega. Samas on suhteliselt palju mõtlemisvõimeta massi, kes vajavad liidrit, et ei ununeks süües ja sittudes, kui vilets nende elu ikkagi siin öiroliidus on.
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15568
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Liikumine Odini sõdurid ehk "Soldiers Of Odin Estonia"

Postitus Postitas Fucs »

S.O.O.Graafika.png
S.O.O.Graafika.png (33.73 KiB) Vaadatud 4238 korda
Edit:
Täienduseks siia juurde.
Selgelt eristuvad "algallikate" või lähtekohtadena kolm riiki. UK, Rootsi ja Saksamaa.
Kõik need riigid on olnud NSVL/VF kõrgendatud huviorbiidis ammustest aegadest saadik.
Kõigi nende liikumiste (s.h. poliitiliste parteide) põimumine ja omavahelised ühendused on pannud tänaseks kogu selle asja üle järele mõtlema ja juurdlema ka erinevate riikide eriteenistusi (nt. UK ja USA). Üritatakse tagant järgi kindlaks teha ja/või selgust saada, kas ning kuidas NSVL ja VF on olnud seotud erinevate liikumiste ja parteide rahastamise, varjatud juhtimise ja loomisega. Mulle tavakodanikuna tundub, et kui NSVL/VF ei ole tõesti olnud teemaga varem kuidagi seotud (milles mina igatahes sügavalt kahtlen), siis vähemalt alates 2014/2015 on toimunud VF poolne massiline "privatiseerimine" (uute liikumiste loomine, olemasolevate ärandamine, ülevõtmine, ärakasutamine vms).
2008-2010 on samuti üks huvitav ajajärk.

Ei tea, kas on seoseid, aga nii 2008 kui 2014 langevad kokku VF sõjalise tegevuse algusega Gruusias ja Ukrainas. 1991 langeb kokku NSVL lagunemisega, KGB asemele moodustatakse FSB. 1994-1996 toimus esimene Tšetšeenia sõda, 1998 sai Putinist FSB peadirektor, 1999 sai Putin peaministriks ja algas teine Tšetšeenia sõda. 1991-1997 elavdub Rootsis vastupanuliikumine, 2000 Norras.

https://en.wikipedia.org/wiki/National_Front_%28UK%29
https://fi.wikipedia.org/wiki/Ruotsin_vastarintaliike
https://fi.wikipedia.org/wiki/Ruotsidemokraatit
https://fi.wikipedia.org/wiki/Suomen_vastarintaliike
https://en.wikipedia.org/wiki/Norwegian_Defence_League
https://en.wikipedia.org/wiki/Stop_Isla ... _of_Norway
http://norwegiandl.info/
https://en.wikipedia.org/wiki/Soldiers_of_Odin
https://en.wikipedia.org/wiki/Pegida
http://www.the-american-interest.com/20 ... nd-pegida/
http://www.ecfr.eu/article/commentary_r ... policy5084
https://no.wikipedia.org/wiki/Stopp_isl ... n_av_Norge
https://takku.net/article.php/20141213154235126

:!:
http://www.euractiv.com/section/electio ... weaken-eu/

:!:
http://www.telegraph.co.uk/news/worldne ... in-EU.html
Viimati muutis Fucs, 30 Mär, 2016 14:14, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Chupacabra
Liige
Postitusi: 3530
Liitunud: 25 Juun, 2014 15:25
Kontakt:

Re: Liikumine Odini sõdurid ehk "Soldiers Of Odin Estonia"

Postitus Postitas Chupacabra »

Kui alguses oli korraks kõhklusi, siis tänaseks on 100% selge. Iga KV või KL liige/töötaja, kes on Odini Sõdalaste liige tuleb päeva pealt vallandada või liikmeskonnast välja arvata.
herman30
Liige
Postitusi: 1435
Liitunud: 16 Apr, 2008 18:19
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: Liikumine Odini sõdurid ehk "Soldiers Of Odin Estonia"

Postitus Postitas herman30 »

Fucs kirjutas:...graafika....
:shock: Fucsile peab saama mingi Noobel preemia selle eest!
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15568
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Liikumine Odini sõdurid ehk "Soldiers Of Odin Estonia"

Postitus Postitas Fucs »

herman30 kirjutas:Fucsile peab saama mingi Noobel preemia selle eest!
:mrgreen:
Ma oleksin rahul, kui meie inimesed hakkaksid minu üübergraafika ja kirjutatu ajendil asjade üle järele mõtlema ja leiaksid teemadele erinevaid vaatenurki, ning mõõdaks 10 korda enne, kui lõikavad.
Ja ma oleks väga rahul, kui isamaalised ja patriootlikud jõud ei laseks ennast salakavalalt ära "privatiseerida".

Praegu tundub, et nt. äärmuslikud jõud ja ühendused, on kõik teemakohased liikumised "ära privatiseerinud" :evil:
Kõige hullem on see, et need äärmuslikud jõud ja ühendused on ise omakorda "ära privatiseeritud".

Kui nt. mina olen n.n. islamiseerumise, lillade revolutsioonide ja praktiseeritava pagulaspoliitika vastu (mida ma ka olen), kuid ei ole nt. NATO ja/või EU kui institutsioonide vastu, siis on hea küsimus, et kus mina oma väljundi saan üldse leida ja kus ma saaksin panustada ja/või oma toetust avaldada ilma ämbrisse astumata. "Privatiseeritud" liikumised pakuvad praegu kohe kiiret lahendust minu küsimusele ja võimalust liituda mõne sellise "privatiseeritud" liikumisega.

Kui ma oman veidike mõtlemise ja analüüsivõimet (ja aega), siis ma ei saa nendega kuidagi liituda ja mul põhimõtteliselt ei olegi väljundit. Kui ma ei viitsi pikalt mõelda, uurida ja puurida, siis ma lähen ja panen kohe paar laiki siia ja sinna, avaldan toetust "privatiseerituile" ja/või astun südamerahuga nende liikumiste liikmeks.

Esimesed on ühiskonnas (mitte ainult meil, vaid kõikjal) totaalses vähemuses.

Küsimuseks on, kuidas me saaksime suurendada esimeste hulka teiste arvelt.
Probleemiks on, et väevõimuga ei saagi.
Aga probleem on ja vajaks lahendamist?
Kiirlahendusena on ainult kaks võimalust:
1. Pakkuda "laiskmõtlejatele" väljaelamiseks liikumisi, millega liitumiseks ei pea pikalt ja palju mõtlema, ning tagada nende kaitse "privatiseerimise" eest
2. Vähendada "privatiseeritud" liikumisi aseainet pakkumata

Esimest saab pidada n.ö. vaadete/rahulolematuse/jms juhitud ja kontrollitud kanaliseerimiseks, teist aga kontrollimatuks tiksuvaks kellapommiks, mille lõhkemisaega keegi ei tea. Loodus tühja kohta ei salli ja kui sa ei tee seda ise, siis teeb seda keegi teine (tavaliselt sinu vaenlane ja/või konkurent). "Teiste tegemine" (sinu tegevusetus, või sinu tehtu vastasjõudude poolt "privatiseerimine") ja juhitamatud tiksuvad kellapommid on aga totaalne julgeolekurisk.

http://tvblogs.nationalgeographic.com/2 ... d-control/

http://www.nommeraadio.ee/meedia/pdf/RR ... 20mass.pdf
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: Liikumine Odini sõdurid ehk "Soldiers Of Odin Estonia"

Postitus Postitas Kulibin »

Nujahh, ma nõuan kah pulsti kohest kõrvaldamist võimult. Ma nõuan Savika kiiret eksekutsiooni. Ma nõuan Hardo Aasmäe surma asjaolude OBJEKTIIVSET uurimist. Ma nõuan kõigi riigihangete avalikustamist. Ma nõuan, et politsei saaks palka ja pätt malka.
Ma olen hoiatanud. Ärge minuga jamage. Tõsiselt. :wink:
Lihtne ja loogiline platform, aga ma ei kavatse isegi kohaliku omavalitsust kukutada. :lol:
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40226
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Liikumine Odini sõdurid ehk "Soldiers Of Odin Estonia"

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Hommikustes uudistes raadiost öeldi, et viimase seisuga on EKRE toetus 19% (kolmas koht, RE 20% järel).
Rõivas-poisul ja autorollomannustel on mille üle mõelda.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5213
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Liikumine Odini sõdurid ehk "Soldiers Of Odin Estonia"

Postitus Postitas Manurhin »

Kapten Trumm kirjutas:Hommikustes uudistes raadiost öeldi, et viimase seisuga on EKRE toetus 19% (kolmas koht, RE 20% järel).
Rõivas-poisul ja autorollomannustel on mille üle mõelda.
Aga mida siin imestada? Kui, siis vaid seda, et selliseid numbreid julgetakse/lubatakse avaldada. Rahval on stagnatsioonist ja seisakust ehk moodsas kõnepruugis "peenhäälestusest" kõrini. Eks pangem kõrvuti Saksamaa, Jaapan ja kasvõi ENSV 1945 vs. 1970 ja võrrelgem seda praeguse Eestiga 1991 vs. 2016.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
aest
Liige
Postitusi: 428
Liitunud: 30 Okt, 2011 18:12
Kontakt:

Re: Liikumine Odini sõdurid ehk "Soldiers Of Odin Estonia"

Postitus Postitas aest »

EKRE-l veab sellega et nende heaks on tegemas tasuta reklaami praktiliselt kõik meie suuremad ajakirjandusväljaanded ja telekanalid. Pisike näide omaenese tutvusringkonnast: vahetult peale Brüsseli terrorirünnakuid teatas mister Paris et terroristid olla EKRE-laste mõttekaaslased ning selle tulemuseks oli see et vähemalt kaks minu tuttavat teatasid et tänu sellele Parise hülgemõlale teevad nad järgmistel valimistel oma valiku EKRE kasuks, kuigi siiani ei olnud neist kumbki EKRE vastu mingeid soojemaid tundeid üles näidanud. Mida külvad, seda lõikad.
Kasutajanimi
Liige
Postitusi: 617
Liitunud: 25 Juul, 2007 2:40
Kontakt:

Re: Liikumine Odini sõdurid ehk "Soldiers Of Odin Estonia"

Postitus Postitas Kasutajanimi »

Manurhin kirjutas: Kui, siis vaid seda, et selliseid numbreid julgetakse/lubatakse avaldada. .
Kes see keelaks siis või miks ei julgetaks?

Eesti ajakirjandus on minu arvates ikkagi heal tasemel, kui keegi (koalitsiooni)parteilane üritaks öelda ajalehe peatoimetajale, et ära nüüd seda ja seda avalda siis need prindiks hea meelega esilehel ära vastava palve. Ning KAPO pole just ametkond mida aus inimene kartma peaks.

edit: muidugi neid EKRE-vastalisi pole just vähe ajakirjanike seas. seega võib olla neil tahtmine alarmeerida muid parteisid, et võtke end kokku või muidu tuleb ekre ja võtab valimistel oma. ma ei hääleta küll EKRE poolt aga nad võiks praeguse kaardimaja segamini lüüa küll.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40226
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Liikumine Odini sõdurid ehk "Soldiers Of Odin Estonia"

Postitus Postitas Kapten Trumm »

No pagulaste kohapealt (enne Pariisi ja Brüsseli terroriakte) käis küll meediakanalites selline makaronide riputamine et lase olla - tükati tekkiski tunne, et RE kontorist helistati otse peatoimetajale (kui te ei avalda, siis me teilt valimisreklaami ei telli) või käis lihtsalt peavoolu propa juba ajakirjanike kriitikameelest üle. Millised pisaratest tilkuvad, humanismile kutsuvad kirjutised ilmusid veel mõned kuud tagasi kui pagulaste kvooditeema selgeks sai.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40226
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Liikumine Odini sõdurid ehk "Soldiers Of Odin Estonia"

Postitus Postitas Kapten Trumm »

aest kirjutas:EKRE-l veab sellega et nende heaks on tegemas tasuta reklaami praktiliselt kõik meie suuremad ajakirjandusväljaanded ja telekanalid. Pisike näide omaenese tutvusringkonnast: vahetult peale Brüsseli terrorirünnakuid teatas mister Paris et terroristid olla EKRE-laste mõttekaaslased ning selle tulemuseks oli see et vähemalt kaks minu tuttavat teatasid et tänu sellele Parise hülgemõlale teevad nad järgmistel valimistel oma valiku EKRE kasuks, kuigi siiani ei olnud neist kumbki EKRE vastu mingeid soojemaid tundeid üles näidanud. Mida külvad, seda lõikad.
Äkki on probleem selles, et kehtiv koalitsioon otsustab tagatoas asju, mis laiemale rahvale ei meeldi ning rahvas ei viitsi seda enam vaikselt tolereerida? Ka selle nn homokooseluseadusega on analoogne keiss. Mina nt vaatasin, milline ühekülgne makaronide riputamine käis pagulaste teemal igal tasemel, selle asemel, et kasvõi öelda ausalt, et sõbrad, Brüsseli rahade jne pärast meil pääsu pole, hammustame läbi selle jama?

Mind nt ärritab, kui isegi antud foorumi kasutaja teadmistetasemega inimesele aetakse mingit pulamula headest pagulastest - mulle ei meeldi, et mingid Stenbocki PR tibid peavad publikut ikka päris idikateks. Kas tõesti arvatakse, et nt nõuka armee ja venemaa elu-olu kogemusega vanem põlvkond ei oma ettekujutust/kogemusi endiste "NSVL vennalike lõunavabariikide" tegelastega, nende kommete ja iseärasustega....? Ei mõju just usutavalt, kui seda juttu ajavad tegelased sünniaastaga 1992 ja üles, kes on sõna "NSVL" kuulnud kaks korda ajaloo tunnis ja moslemi elulaadi näinud telekast...?

Täna on paremkoalitsioonide edu suuresti eestlaste hulgas põhinenud Savisaare ja KE-ga hirmutamisel, oli valida jama ja suure jama vahel, valiti jama. Peale viimaseid valimisi aga on tekkinud parempoolseid alternatiive ja näe hullu, rahulolematuse voog sööstabki sinna suunas.... :shock:

Prognoosin, et lähikuudel ületab EKRE populaarsus ka RE oma ning kui nad ei saa mingi suure jamaga hakkama, siis järgmises valitsuses on ka EKRE ministrid. Mis on vesi Kremli veskile ja olukorra on tekitanud mitte EKRE, vaid RE, SDE ja IRL valeotsused.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5213
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Liikumine Odini sõdurid ehk "Soldiers Of Odin Estonia"

Postitus Postitas Manurhin »

Kapten Trumm kirjutas: Prognoosin, et lähikuudel ületab EKRE populaarsus ka RE oma ning kui nad ei saa mingi suure jamaga hakkama, siis järgmises valitsuses on ka EKRE ministrid. Mis on vesi Kremli veskile ja olukorra on tekitanud mitte EKRE, vaid RE, SDE ja IRL valeotsused.
Mismoodi EKRE ministrid Venemaale kasulikud oleks? Kremlile meeldib pigem just praegune poliitika - saaks selle va Tartu rahu nimelise pinnu ehk kannikast välja ja boonusena tore ju, kui EV ennast ise vabatahtlikult mitte EW vaid ENSV õigusjärglaseks tituleerib. Elu üle nurisev ja rahulolematu rahvas on ka hea asi. Eriti, kui paljude asjade kohta kannatab öelda: "no kurat, isegi vene ajal polnud sellist porri!" Rahulolematu inimene lööb käega: ah, sitt riik, ei lähe ma sellist kaitsma, ei huvita. No ja et osa mobilisatsiooniealisest elanikkonnast välismaal töö eest inimväärset palka on sunnitud otsima - jälle hea ju. Järjest kättesaamatumaks muutuv meditsiin meeldib kremlile ka kindlasti - ega's hambutust sandist õiget metsavenda saaks. Ja igasugu murjanite sisserännegi poleks paha, nende hulka saab "omasid" sokutada. Ja seda rida võiks veel pikalt jätkata.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40226
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Liikumine Odini sõdurid ehk "Soldiers Of Odin Estonia"

Postitus Postitas Kapten Trumm »

EKRE võimaldab Kremlil kahtluseta kõvemini käiata vana head natsiriigi grammofoni, muud midagi.
Siiski ise arvan, et EKRE populaarsuse taga pole mitte eestlaste natsimeelsus, vaid vahepeal puudus täielikult maastikul see "rahvuslik-konservatiivne" nish, mis kadus enamvähem siis kui Res Publica "poistebänd" kaaperdas IRL-i (sellest alates on käinud ka IRL loojangu teed, sest see rahvuslik-konservatiivne meelsus on selline loom, mida mingi maksutrikiga tagasi endale ei võida - erinevalt RE stammkundedest). Siis, kui Isamaa/IRL hakkas haisema "äraostmatute" järgi, siis põhimõttelisel valija keeraski neile selja. Tõenäoliselt paljud endised Isamaa/IRL valijad valivadki nüüd EKRE't, seda kinnitab ka susinal vähenev IRL reiting.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Semrush [Bot] ja 65 külalist