mis karistus tuleb

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Loen siin vanu postitusi, mida pole varem mahti olnud lugeda. Selle padrunilooga tuli meelde üks "tõsine kriminaalasi" Võrumaalt. Üks tiba naljakas tädike, kes ETV vahendusel ka üleriigiliselt ehk silma jäänud oma koduteatriga, jäi politsei pihtide vahele sellega, et keegi naaber kaebas võimudele, justkui ajaks proua samakat. Kohe tehti läbiotsimine ja leiti samagonniaparaadi asemel üks või kaks jahipüssi padrunit.
Selge! Pätti tuleb karistada! Politseiprefekt Ilves avaldas ka kohalikus kobrulehes arvamust, et seadus on seadus jne. Mul tuli selle peale kohe meelde aastatetagune kohtumine eelmainitud võmmiga, kes ütles mulle, et kuna ma ei ole ajakirjanik ja ei lindista, siis võib ta rahumeeli teatada, et kõiki seadusi ei maksa ka liiga tõsiselt võtta! See puudutas siis seda seadust, mida Võru prefektuur rikkus ja mille täitmist mina oma ametiülesannetest tulenevalt pidin tagama. KAPO on sama ülbelt riigi ülejäänud institutsioonide peale siristanud ja teha ei ole midagi.
Ekspertiisiraha sissenõudmine on aga otsene korruptsioon! Selle saaks küll vaidlustada.
Dan
Liige
Postitusi: 319
Liitunud: 03 Aug, 2005 16:08
Asukoht: Eestimaa
Kontakt:

Postitus Postitas Dan »

Selle loo peale tuleb meelde et endisel Männiku tankipolügoonil jääb pärast õppust parajalt moona laokile (vähemalt 3 kuud tagasi oli see nii). Padrunikestad, õppegranaadi sütikud jne. Kellegi tuttav 15-aastane klutt taris sealt isegi paugu ära teinud õppegranaadi koju...

Põhimõtteliselt võib selle asja leidnud ja koju tassinud inimene karistuse saada, kuigi tegelikult on EKV lohakas (ja sealt tulenevalt vastutav oma tegude eest) ?
Kasutaja avatar
Takishi
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 05 Aug, 2005 22:08
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas Takishi »

ekspertiisiraha nõutakse alati tagasi. Mind süüdistasid mendid aluseltult narko tarbimises, ma ütlesin et saatku siis ekspertiisi ja vastus oli et ' sina maksad kulud nii või naa'
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

1500 trahvi ja 3800 olematut ekspertiisi (mis ekspertiis see tundide kaupa paari padruni jõllitamine ka on?) lõhnab väljapressimise järele. Võiks õiguskantsleriga konsulteerida! Kunstlikult paisutatud ekspertiisiraha, mis ületab kordades karistust (trahv väike = rikkumine tühine, umbes nagu bussis jänest sõita), jama!
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

Palju toredaid inimesi.
Tammekas
Liige
Postitusi: 95
Liitunud: 26 Dets, 2005 18:24
Kontakt:

Postitus Postitas Tammekas »

mina n2en seda asja nii, et 15 p2eva on aega appellatsonniks.

loomulikult on see v2ljapressimine - selline ekspertiisi eest on mystika !

sinu lugu aga ise2ranis karm minu meelest - oleksid sa varem millegagi silma paistnud, siis oleks suht kurva l6puga lugu. Mis kurat sundis sind yldse l2llama ja usaldama inimesi, et keegi yldse saaks kade olla ja kaevata ?

kas praeguse seisuga oled leppinud summadega ja loobunud oma asjade tagasi saamisest ?
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

mis siin ikka lällata väi usaldada, ma juba ütlesin, et hea otsija leiaks hea tahtmise korral vähemalt igast teisest eesi majapidamisest mõne roostes vindipadruni või kuuli. pererahvas ei pruugi sellise asja olemasolust kuskil kummutipõhjas või põrandaprao vahel teadlikki olla...
mar17
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 19 Okt, 2004 13:56
Kontakt:

Postitus Postitas mar17 »

mul mentidega probleeme ei tohiks tulla,sest kõik padrunid mis ma saan puurin ma läbi ja lasen püssirohu välja.Päris suur hulk seda püssirohtu kapis purgis seismas :wink:

soovitan teistel sama teha
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Postitus Postitas kalleb »

et korjad pommi jaoks?

:twisted:

kas siis püssirohtu ja trotüüli tohib koguda?
Kasutaja avatar
VANA LÖUKOER
Liige
Postitusi: 558
Liitunud: 17 Okt, 2004 17:52
Asukoht: Eestimaa,Läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas VANA LÖUKOER »

ehh,Tammekas.ei tuldud laskemoona otsime,vaid vööraid inimesi... :D ja satuti vot siis portsu otsa.eks nende huvi algas ikka ka sellega,et mul kodus seda militaar nänni ka ... :evil:

ja mis puutub apellatsiooni,siis jah.oleks vöinud.kuid kuna sain minimaalseima mis vöimalik ja pärast trahvi maksmist ei jää märget kontole,siis loobusin.

ja veel.ega siin pole kellegagi vaielda,riiklik firma ja ametlik tunnihinne on vot selline.kummaline ja rööviv :twisted:
VAREMEIST TÖUSEB KÄTTEMAKS !!!!

MAHA VALGED JUUDID !!!!!!!!
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

Make love not war. Loomulikult on laskemoona omamine karistatav.
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
Kasutaja avatar
VANA LÖUKOER
Liige
Postitusi: 558
Liitunud: 17 Okt, 2004 17:52
Asukoht: Eestimaa,Läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas VANA LÖUKOER »

kas sa üritasid mulle midagi uut öelda, Veltu / Dietrich ? igaüks siin maamuna peal teab,et ilma loata moona hoidmine on karistatav.
VAREMEIST TÖUSEB KÄTTEMAKS !!!!

MAHA VALGED JUUDID !!!!!!!!
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

See ei olnud sinu silmadele mõeldud, oo sa igavene pagan, vaid mar17-le
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
Kasutaja avatar
Kessel
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 26 Sept, 2005 13:29
Asukoht: Fellin - Hapsal
Kontakt:

Postitus Postitas Kessel »

mar17 kirjutas:mul mentidega probleeme ei tohiks tulla,sest kõik padrunid mis ma saan puurin ma läbi ja lasen püssirohu välja.Päris suur hulk seda püssirohtu kapis purgis seismas :wink:

soovitan teistel sama teha
Sa põleta ka see rohi ahjus ära, muidu saad suure koguse lõhkeaine ebaseadusliku hoidmise eest ikka litaka.
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

jah, ja su raske vaevaga kogutud püssirohi pannakse ballooni, lastakse mõnes autovrakis õhku, filmitakse, näidatakse telekas ja tõestatkse, kui kohutavalt ohtlik kurjategija jälle kätte saadai :twisted:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Amazon [Bot] ja 34 külalist