www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 26 Sept, 2021 13:51

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3893 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215 ... 260  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president
PostitusPostitatud: 14 Nov, 2020 21:16 
Eemal
Liige

Liitunud: 30 Okt, 2015 12:59
Postitusi: 2639
AMvA kirjutas:
Mis ma oskan soovitada - loe vähem Delfit.

Tõepoolest :)
Kelam rääkis Raadio 7-s ja Uued Uudised selle põhjal - kirjutas:
Raadio 7 saates rääkis endine eurosaadik Tunne Kelam USA süsteemsest valimiste võltsimisest, ning ta rõhutas, et on olemas nii faktid kui ka tõendid võltsimisest (näiteks toob ta välja, et ühe osariigi valijate nimekirjas oli 21 000 surnut).
Saatejuht küsis Kelamilt: “kuidas on olukord USAs pärast valimisi? ikka ja taas tõstatub küsimus valimis võltsimistest”
“See on küsimus, mida välisvaatlejad tõstatavad pisut kerglaselt, sest need võltsingu süüdistused tõrjutakse tagasi, et „see on vabariiklaste ettekujutus“. Nad on solvunud, et nad kaotasid ja püüavad igasuguseid õigustusi leida ja et Ameerikas on nii suur demokraatia ja no kuidas seal saavad niisugused massilised võltsimised aset leida,»” vastas Kelam.

Saatejuht jätkas: “täna hommikune uudis ongi, et kõige demokraatlikumad valimised ja võltsimistest täiesti puhtad, et läbi aegade kõige – kõige puhtamad.”

“Selle seisukohaga mina ja vähemalt pooled ameeriklased ei nõustu ja küsimus on kas poolte ameeriklaste arvamus on ebaõige oma enda kodumaa suhtes? Kas välisvaatlejate arvamus on õigem ja paremini põhjendatud,” leiab endine eurosaadik.

“Ma tooksin ühe näite. On niisugune asutus nagu ausate valimiste projekt ja selle direktor andis päevalehele intervjuu, kus ta vastas sellele küsimusele. Küsitakse talt seda väidet, et «valimiste pettust ei ole üldse olemas, kuidas te sellele reageerite?“ ja et kõik see on lihtsalt väiksed eksitused. Tema vastus on, et „on tõendeid laiaulatuslikust organiseeritud süsteemsest valimisvõltsimisest.“ See on nüüd üsna erapooletu ausate valimiste projekti juhi seisukoht,” ütles endine eurosaadik Tunne Kelam.

“Järgmine küsimus oli siis, „kus on tõendid? Te väidate küll, aga kus need tõendid on?» Tema väidab, et on 1290 tõestatud juhtumeid 47 osariigist, kus valimisi on võltsitud. Ja kolmas küsimus on „kuidas see on toimunud?“ Üks tendents, mis algas juba poolaastat enne valimisi, oli püüe eriti demokraatide kontrollitud piirkondades muuta valimisreegleid. Muuta valimiste läbiviimise reegleid. Millise eesmärgiga? Selleks, et kaotada, või tegelikult loobuda valija identifitseerimisest. Tema taustakontrolli nõuetest. See tähendab et paljudes kohtades ja see on vasakpoolsete seisukoht, et isikut tõendava dokumendi esitamine olevat alandav. Me ei kujutaks seda Euroopas ette. Ma ei kujuta seda Eestis ette, et valimistele võiks minna ilma isikut tõendava dokumendita. Aga Ameerikas see toimub. Teine probleem on see et 10% USA elanikkonnast vahetab aasta jooksul oma elukohta. Paljud neist jäävad eelmise elukoha valimise nimekirja ja seda on võimalik ära kasutada. Samuti näiteks Pennsylvanias tõestati, et valijate nimekirjas oli 21 000 surnut, aga nad on ikkagi nimekirjas. See tähendab, et niisugused võltsingud on võimalikud tõepoolest ilmselt sooritada,” on Kelami arvamus.

“Tuleb arvestada veelkord, et Ameerikas ei toimunud valimised rahulikus õhkkonnas, kus kõik usaldasid õigusriiki. Neli aastat on demokraadid endast väljas, nad ei suuda siiamaani leppida, et Trump võitis. Hillary Clinton keda peeti kindlaks võitjaks ja neli aastat on ju püütud Trumpi ainult õõnestada. Kord küll umbusaldustega, küll Venemaa seoste uurimisega, mis ei andnud tulemusi – ei suudetud midagi tõestada. Aga see, et „meil on kuidagi ülekohut tehtud“, demokraatide poolele, see meeleolu oli äärmiselt aktiivne ja mürgine. Ja nüüd oli demokraatidel käesoleval aastal – see valik, et kui nüüd Trump uuesti tagasi saab, mis siis? Siis on ikka täiesti katastroof, vasakpoolsete ja liberaalsete vaadete jaoks. Sest Trump edendas kristlust, usuvabadust ja Ameerika ajaloo väärtusi. Kuigi väga mõnikord kummalistes ja enesekesksetes vormides, aga vaieldamatu on see, et ta neid väärtusi edendas,” leiab Tunne Kelam.

“Demokraatide meeleheide teha ükskõik mida, et Trumpi tagasivalimist vältida on laiapõhjaline, on äärmiselt emotsionaalselt tugev ja on võimalik sellises olukorras püüti teha ja hüpata üle igasuguste takistavate reeglite. Lihtsalt, et saavutada oma tulemust ning on mitmesuguseid näiteid veel Arizonas, kus väidetakse veel et toodi sisse uued valimismasinad, kus instrueeriti, korraldajad instrueerisid hääletajaid vajutama rohelist nuppu, selleks et kui valija oma arvates eksituse tegi. Aga rohelise nupu vajutamine tähendas seda, et tema hääl tühistati jne jne. Samuti käivad jutud sadadest ja sadadest tuhandetest valimissedelitest, mis justkui kusagilt järsku ilmuvad ja mis põhiliselt alati valdavas enamuses toetavad demokraate,” toob Kelam näideteks.

“Seega küsimus ei ole naljas, küsimus on selles, et demokraatia õõnestamise protsess on jõudnud väga kaugele ja me peame nüüd olema väga täpsed selles suhtes, et maailma suurimas demokraatias neid probleeme, neid küsimärke selgitada,” leiab endine eurosaadik.
Tekst küll Uutest Uudistest, aga ma kuulasin intervjuu raadiost otse ka ära.
Muidugi - raadiost enesest: https://raadio7.ee/meist/

PS. Ma tavaliselt ei loe Uusi Uudiseid ega kuula Raadio 7-t aga lihtsalt link saadeti.

_________________
Nations whose nationalism is destroyed are subject to ruin.
Muammar al-Gaddafi


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president
PostitusPostitatud: 14 Nov, 2020 21:43 
Eemal
Liige

Liitunud: 09 Dets, 2018 21:26
Postitusi: 2220
Nojah, Tunne räägib nagu oleks ta kohapeal olnud.
Hingame parem rahulikult sisse ja välja ning ootame kõigi nende kohtukeisside lahendused ära ning valijameeste otsuse. Kuigi ma arvan, et lõpptulemus ei muutu.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president
PostitusPostitatud: 14 Nov, 2020 22:25 
Eemal
Liige

Liitunud: 20 Juul, 2005 14:35
Postitusi: 573
Asukoht: Kärdla
krijgsvolk kirjutas:
Veel. Tsitaat delfi-st
"...kinnitasid suuremate meediaväljaannete vaatlejad viimase kahe seni lahtisena püsinud osariigi võitjad..."
Et siis nüüd on vasakpoolne "vaba ajakirjandus" riigi ja tema organite funktsioonid üle võtnud?
Ükstapuha, kas ettenähtud korras valimistulemused kinnitatakse või ei, kas kohtuhagid on oma lahenduse leidnud või ei,... leheneegrid on oma otsustanud kui viimase instantsi tõe! :evil:

Teate mis, liberastid, te ajate lihtsalt iiveldama...
Nii siin Eestis kui ka seal USA- s! :twisted:

AP on välja toonud, mis ajast ajakirjandus USAs valimiste tulemusi välja kuulutab. Tuleb välja, et esimest korda tegid nad seda juba 1848. aastal. Ja nii siiamaani iga kord.

Vaata: https://apnews.com/article/why-does-media-call-races-us-elections-20e9b5688aa0b7404648ea74b1c2f4dc


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president
PostitusPostitatud: 15 Nov, 2020 1:11 
Eemal
Liige

Liitunud: 13 Sept, 2011 18:35
Postitusi: 5346
Täna esines Geenius pressikal,teemaks Covid.Esimest korda mõõnas ta võimalust,et tema ei ole järgmine president.Tõsi.otseselt keeldus ta selle teemalisele küsimusele vastamast aga temaatiliselt puudutades Covidi,ütles ta,et tema USA-s karantiini üleriigilist ei kehtesta aga tema ei räägi võimaliku uue presidendi eest ehk siis,vilksamisi,kas tahtlikult või stressist tuleneva väikese hooletuse tõttu,mõõnas ta tegelikult,et temast ei võigi saada uus president.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president
PostitusPostitatud: 15 Nov, 2020 6:12 
Eemal
Liige

Liitunud: 02 Mär, 2006 22:40
Postitusi: 693
krijgsvolk kirjutas:
Facebook otsustas et USA president...

Millest selline vaime kokkukukkumine? Eelmistel USA valimistel olid ju täpselt samad tulemused kui praegu, ainult peegelpildis ja praeguseks ajaks olid küll kõik meediaväljaanded Stabiilse Geeniuse uueks USA presidendiks kuulutanud.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president
PostitusPostitatud: 15 Nov, 2020 6:57 
Eemal
Liige

Liitunud: 09 Aug, 2009 10:40
Postitusi: 539
Asukoht: Jõgevamaa
Tead, austet kaasfoorumlane, ei kuku ega kavatsegi mina kokku kukkuda, selleks liiga vintske. Aga lihtsalt see "liberaalne" jauramine on ära tüütanud, muud midagi! Juba mitu aega hommikust õhtuni, kahjuks lehelugemise ja uudiste kuulamise refleks lapsepõlvest küljes.
Kusjuures ka liberaalsusega klassikalises mõttes enam ammugi tegemist pole, pigem roosa- sotsialistlik lehk man on. Ei Eestis, ei Euroopas ega ka USA-s.
Minul on muidugi see kiiks veel küljes, et eluaeg seadustega tegelenud ja formuleeringute täpsus igas mõttes kohustuslik olnud ja praegugi kahjuks kallal! :D No ei sobi see ebakonkreetne lainetamine.
St seadusi täpselt rakendanud, et kaagid kindlalt kinnimajja saaks, vot selline kiiks on ka. 8)
See igapäevane vasakpoolsete agressiivne kilamine tekitab okserefleksi ja sotsialiste ning eri sorti punaseid, ka mimikrit kasutavaid, ei kannata silmaotsaski!


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president
PostitusPostitatud: 15 Nov, 2020 8:52 
Eemal
Liige

Liitunud: 06 Juul, 2005 16:48
Postitusi: 1365
Usa ajakirjanduse puhul pole tegemist liberastidega, vaid realistidega.

Kohtuvaidlused seal pole eriti edu toonud, kuna mingeid tõendeid valimispettusest pole. Näiteks ühes kohtuasjas väideti, et vaatlejad ei saanud vaadelda, aga kohtus advokaat vastas kohtuniku küsimusele ja ütles, et vaatlejate arv ruumis oli nullist erinev arv ja nii see kohtuasi lõppeski - kui poliitikud saavad tagajärgedeta valetada, siis kohtus valetav advokaat võib litsentsist ilma jääda ja selle tõttu nad seal lollusi rääkida ei saa.
Üks kohtuasi võib siiski ülemkohtusse jõuda, kuid see tulemust ei muuda - Pennsylvanias saabusid mingid hääled peale teatud päeva, aga kuna neid ei ole loetud, siis nende häälte kehtetuks tunnistamisel ei muutu lõpptulemus.

Kokkuvõtvalt - osariigid on võitjad välja kuulutanud ning Biden juhib. Ilmselt võidab ta Georgis ning siis ta saab kokku 306 häält, vaja oli 270.

PS 306 hääle saamise kohta on trump öelnud, et see on landslide win (otsetõlge - maanihkeline võit).


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president
PostitusPostitatud: 15 Nov, 2020 9:57 
Eemal
Liige

Liitunud: 10 Okt, 2020 22:42
Postitusi: 351
Meediaväljaanded on alati mingis suunas kaldu ja seda peab ka lugedes arvestama.
Trumpile iseloomulikult ei tunnista ta kaotust vaid võitleb hagidega lõpuni. Tõenäoliselt on kohtud, eriliselt oluline on sellisel juhul ülemkohus, kus tal on mõtteviisilt toetavate kohtunike ülekaal, need, mis lõpuks valimistulemused kinnitavad. Igal juhul nagu tuntud ütlus on: It ain't over till the fat lady sings.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president
PostitusPostitatud: 15 Nov, 2020 10:03 
Eemal
Liige

Liitunud: 11 Apr, 2010 10:21
Postitusi: 922
Asukoht: LÄÄNEMAA
President Trumpi toetuseks korraldati meeleavaldus;
https://www.err.ee/1159263/trumpi-toeta ... shingtonis
Osalejate arv segane. ERR-i uudises mainitakse,
Tsiteeri:
...Vähemalt 10 000 inimest kogunes Washingtoni Vabaduse väljakule, suundudes seejärel ülemkohtu hoone poole...
samas artiklis,
Tsiteeri:
...Trump säutsus Twitteris, et tänavatele on tulnud sadu tuhandeid inimesi, tema pressiesindaja Kayleigh McEnany rääkis enam kui miljonist meeleavaldajast...
Kõik kolm pakkumist erinevad üksteisest 10-ne kordselt :lol:
[snip-snip]
E.T.

_________________
(Üli)koolitamata,aga lugeda kirjutada mõistan.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president
PostitusPostitatud: 15 Nov, 2020 10:38 
Eemal
Liige

Liitunud: 19 Mär, 2014 13:31
Postitusi: 468
AndresTy kirjutas:
krijgsvolk kirjutas:
Facebook otsustas et USA president ei ole enam Donald Trump ja kôrvaldas tema ametinimetuse, asendades selle lihtsa nimetusega poliitiline kanditaat.
Veel. Tsitaat delfi-st
"...kinnitasid suuremate meediaväljaannete vaatlejad viimase kahe seni lahtisena püsinud osariigi võitjad..."
Et siis nüüd on vasakpoolne "vaba ajakirjandus" riigi ja tema organite funktsioonid üle võtnud?
Ükstapuha, kas ettenähtud korras valimistulemused kinnitatakse või ei, kas kohtuhagid on oma lahenduse leidnud või ei,... leheneegrid on oma otsustanud kui viimase instantsi tõe! :evil:

Täiesti arusaamatult ebaadekvaatne raev? Kui suurematel USA meediaväljaannetel on oma vaatlejad ja neil on info kohapealt, et seal ja seal osariigis on asjalood nüüd enam-vähem kindlad ja sellest teada annavad - ning Delfi seda refereerib - siis milles väljendub siin vasakpoolsus või see sinu liberastia? Veider oleks, kui ajakirjandus, omades reportereid kohapeal enam-vähem lõplikku infot saades sellest vaikiksid ja seda ei kajastaks. Keegi pole siin ka ajakirjanduse poolt mingiks USA lõplikuks organiks pürginud, et tema nüüd kuulutabki ametlikult presidendivalimiste võitja välja. See on sinu enese soovmõtlemine.

Trump on USA seaduste järgi vist siiski ametisolev president - päevani millal Biden annab ametivande, st kuskil jaanuaris.,
See et Biden'ile viidatakse kui valimiste võitjale ja (uuele) presidendile on OK, aga hetkel eemaldada Trump'i ametinimetus ei ole vist siiski korrektne?
Võimu üleminekul on omad protseduurid, päris nii ei saa nagu Põhja-Koreas või kuskil araabia kuninglikes riikides.
Sellised arengud ühes suuremas demokraatlikus riigis ei ole kindlasti ka eestile kasulikud.


Viimati muutis chac, 15 Nov, 2020 11:01, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president
PostitusPostitatud: 15 Nov, 2020 10:48 
Eemal
Liige

Liitunud: 30 Dets, 2012 23:01
Postitusi: 1253
Postitusi jälle kärbitud. Palun teema juurde tagasi.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president
PostitusPostitatud: 15 Nov, 2020 11:07 
Eemal
Liige

Liitunud: 16 Mär, 2018 12:29
Postitusi: 2774
https://amp.cnn.com/cnn/2020/11/14/poli ... ssion=true
The Trump campaign lost six cases in Montgomery County and Philadelphia County in Pennsylvania over whether almost 9,000 absentee ballots could be thrown out.
The Trump campaign dropped a lawsuit in Arizona seeking a review by hand of all ballots because Biden's win wouldn't change.
A Republican candidate and voters in Pennsylvania lost a case over absentee ballots that arrived after Election Day, because they didn't have the ability to sue. A case addressing similar issue is still waiting on decisions from the Supreme Court -- which has remained noticeably silent on election disputes since before Election Day.
Pollwatchers in Michigan lost their case to stop the certification of votes in Detroit, and a judge rejected their allegations of fraud.
On top of it all, a law firm leading the most broad challenge in Pennsylvania -- perhaps the most significant state for Trump's post-election fight -- dropped out.

Sedasi on algatatud kohtuasjad läinud


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president
PostitusPostitatud: 15 Nov, 2020 11:25 
Eemal
Liige

Liitunud: 19 Mär, 2014 13:31
Postitusi: 468
Ajalooliselt vist on Eesti suhted USA'ga sellised et demokraatide puhul tuleb sealtpoolt palju naeratusi ja õlalepatsutusi, aga reaalsed asju muutvad otsused vist pigem jäänud vabariiklaste teha - ÜRO ja NATO'ga liitumine näiteks.

Kui teema algust lugeda siis kardetud Trumpi venemeelsus vist väga ei realiseerunud, pigem isegi vastupidi (USA ajaloo massiivseim Vene diplomaatide väljasaatmine, sanktsioonide laiendamine jne näiteks).

Samas Biden-Harris'e kohapealt on õhus mitmeid küsimusi. Huvitav oleks vaadata kuidas asjad 4 aasta pärast on?

1. Kas Biden-Harris teevad suhetes Venemaaga taas mingit sorti "restardi" (= loe: kõik vanad patud, näiteks Ukraina/Krimm unustatakse) nagu Obama-Biden'i valitsus (Gruusia/Lõuna-Ossetia)?
2. Kas Nord Streami ehitus pääseb sanktsioonidest ja ehitatakse lõpuni?
3. Kas Saksamaa jõuab NATO riikide soovitud 2% kaitse eelarveni, või pigem jääb pidama praegusel tasemel?
4. Kas Iraanil on 4a pärast tuumarelv (loe: sõlmitakse uus leping, millega Iraan vabaneb sanktsioonidest aga ehitab salaja ikka oma projekte edasi)?
5. Lähis-ida. Kas jätkub Israeli-islamimaade suhete soojenemine, või protsess seiskub? Kas lisandub uusi riike kes viivad oma saatkonnad üle Jerusalemma (kus asub Iisraeli valitsus, parlament, ülemkohus jne, ja mis on ajalooline juudiriigi pealinn)?

Elame näeme. Paistab et esimene kummardus Hiina suunas on juba tehtud (Tiktok).


Viimati muutis chac, 15 Nov, 2020 13:02, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president
PostitusPostitatud: 15 Nov, 2020 13:01 
Foorumil
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 14 Aug, 2008 16:40
Postitusi: 5950
chac kirjutas:
Ajalooliselt vist on Eesti suhted USA'ga sellised et demokraatide puhul tuleb sealtpoolt palju naeratusi ja õlalepatsutusi, aga reaalsed asju muutvad otsused vist pigem jäänud vabariiklaste teha - ÜRO ja NATO'ga liitumine näiteks.

Kui teema algust lugeda siis kardetud Trumpi venemeelsus reaalsuses vist väga ei realiseerunud, pigem isegi vastupidi (USA ajaloo massiivseim Vene diplomaatide väljasaatmine, sanktsioonide laiendamine jne näiteks).

...


DT peamine probleem on ikkagi tugev kalduvus autoritaarsusele ning lojaalsuse põhise nomenklatuuri ehitamine. Tema soov NATO-st välja astuda oli selge oht Eesti julgeolekule.

Muus osas olen sinuga nõus. Samas ei saa mainimata jätta asjaolu et vabariiklaste ajal on riik lõpetanud enamasti suurema defitsiidis, mis on samuti julgeoleku oht.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president
PostitusPostitatud: 15 Nov, 2020 13:25 
Eemal
Liige

Liitunud: 19 Mär, 2014 13:31
Postitusi: 468
Kilo Tango kirjutas:
chac kirjutas:
Ajalooliselt vist on Eesti suhted USA'ga sellised et demokraatide puhul tuleb sealtpoolt palju naeratusi ja õlalepatsutusi, aga reaalsed asju muutvad otsused vist pigem jäänud vabariiklaste teha - ÜRO ja NATO'ga liitumine näiteks.

Kui teema algust lugeda siis kardetud Trumpi venemeelsus reaalsuses vist väga ei realiseerunud, pigem isegi vastupidi (USA ajaloo massiivseim Vene diplomaatide väljasaatmine, sanktsioonide laiendamine jne näiteks).

...


DT peamine probleem on ikkagi tugev kalduvus autoritaarsusele ning lojaalsuse põhise nomenklatuuri ehitamine. Tema soov NATO-st välja astuda oli selge oht Eesti julgeolekule.

Muus osas olen sinuga nõus. Samas ei saa mainimata jätta asjaolu et vabariiklaste ajal on riik lõpetanud enamasti suurema defitsiidis, mis on samuti julgeoleku oht.

Trump'i autoritaarsusele kalduvusega võib nõustuda. Khatlustan et lojaalset nomeklatuuri on ehitatud ka demokraatide ajal üsna samamoodi (väikese kõrvalepõikena eestisse meenub kohe Lemetti juhtum, kus sisuliselt üleöö sai "neutraalsest" riigiametnikust Reformierakondlik vallavalitseja). Ähvardus NATO'st lahkuda kui liitlased oma panust ei suurenda - euroopa mugavustsoonis tiksujatele (nagu Saksamaa) see mõjus. Ilus ei olnud, aga tulemuse tõi. Nagu ma juba eespool kirjutasin p.3. - vaatame 4a pärast kas Saksmaa kaitsekulutused on tõusnud 2%'ni või ei.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 3893 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215 ... 260  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Eestikeelne tõlge phpbb.ee poolt