Viimsepäevavarud ja muud toitumisteemad

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
NSU
Liige
Postitusi: 34
Liitunud: 22 Nov, 2006 18:22
Asukoht: Kitseküla,Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas NSU »

Rohkem selline tööõnnetuse jutt.
Mul sai ka ükskord kraani ja atmosfääriga "nalja".
Ilus 80 liitrine ankur käis keldris,ainus mure oli kraani ja ankru vahelt tilkuv kesvamärg.Läksin siis torutangidega natuke tihedamaks kruttima.Niipea kui tangid kraani puutusid käis litakas ja kesvamärja juga lõi mu kohe hoobilt pikali.Kraps püsti ja ankur auguga taeva poole pikali,et kraam raisku ei läheks.Siis märkasin,et keermest pooleks murdunud kraaniraibe oli veel pahandust teinud.Lennanud teine läbi ilusa EW aegse klaasist silgupüti(mis oli silku täis) ja oli poolest saati veel läbi kardulasalve tollisest lauast.
Ja siis nad(silgud) seal mööda keldripörandat õllevahus ujusidki,vahelduseks mõni vanaisast jäänud karukonserv vahel hulpimas.

Ainus hea asi oli see,et nüüd pidi kesvamärja ruttu ära jooma :lol: .
PW
Liige
Postitusi: 153
Liitunud: 10 Juun, 2005 19:52
Asukoht: Tallinn/Vändra
Kontakt:

Postitus Postitas PW »

Juhan K, mis kandi mees oled? Põhjapoolses kandis (Tallinn +100 km) võin sulle korraliku õlleankru laenata ja retseptiga saan ka abiks olla. Hädaga saab maltoosast ka õlut, aga ega see õige kraam pole. Linnaseid pole sugugi lihtne teha, mul läks kolm satsi pekki, enne kui korralikud sain. Hallitanud linnas võtab mõnusalt perse lahti. Sellest pudist (Cibus või kes iganes seda teeb) õlut ei saa, jõle maitse ja pasataud ainult. PS või mail abiks kui arvad et aidata saan.

Edit: Krt mul äi tegi ükskord leivast õlut, päris joodav oli...
Kasutaja avatar
okaloka
Liige
Postitusi: 309
Liitunud: 13 Okt, 2006 14:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas okaloka »

Kurat, ajate siin isu peale niimoodi. Ma otsin siis ikka oma ankru ka üles. Kas võiks ikka mitteprivaatselt neid retsepte jagada ja teistele ka kodukeemialabori jaoks siia foorumisse üles panna?

Priit
Pauk või paar peab ikka olema - kasvõi selleks et 50 aastat hiljem avada debatt teemal "okupatsioon".
PW
Liige
Postitusi: 153
Liitunud: 10 Juun, 2005 19:52
Asukoht: Tallinn/Vändra
Kontakt:

Postitus Postitas PW »

Eks igal mehel on oma retsept :) Korraliku õlle tegemiseks peab kõigepealt linnased kasvatama, st odra kasvama laskma ja ära kuivatama. Nagu ma enne kirjutasin, pekki läheb see asi väga lihtsalt. Maltoosast tegemise retsept on pudeli peal kirjas...
Juhan K

Postitus Postitas Juhan K »

Resideerun Hääde Mõtete Linnas. Mõtlesin, et algatuseks kütan ühe laari leivakalja. Kuivatasin juba leivadki ära ja olin valmis pärmi noorendamiseks, aga siis liitsin aja kokku ja sain tulemuseks, et pean 16 tundi üleval passima järjest, et see saadus pudelitesse villida. Sellele avastusele jõudsin aga täna kell 1 päeval, nii et lükkasin asja edasi. Vähemalt on leivad kuivatatud, seegi hea.
A üks küsimus kalja kohta: Kas noorendamata pärmiga head nahka asjast ei saa?
PW
Liige
Postitusi: 153
Liitunud: 10 Juun, 2005 19:52
Asukoht: Tallinn/Vändra
Kontakt:

Postitus Postitas PW »

Krt, Tartusse on natuke kaugel tulla... Selle pärmi noorendamise kohta ei oska ausalt öeldes miskit rääkida, linnaseõlu läheb üsna hästi ka ilma pärmita käima. Noorendamise all mõtled sa ilmselt pärmi niiöelda käima laskmist, ma ei ole seda kunagi proovinud, üks tuttav soomest küll rääkis sellest, aga ise proovinud pole. Pane niisama pärmi, peaks toimima kül, aga liiga palju pannes tuleb kehv maitse ja see pasataudi teema võib ka juhtuda. Pull lugu on see, et põdrad käivad siin maltoosat ostmas, neil vist mingit asja müüakse, aga sigakallis on.
Kasutaja avatar
kloss
Liige
Postitusi: 352
Liitunud: 31 Mai, 2004 19:51
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Postitus Postitas kloss »

meie peres tehakse jõulude ajal lahtist jõulukalja sellisest asjast nagu õlleleib. Kuna teeb seda mul isa, siis protseduuridest ei tea rääkida. Põhimõtteliselt peaks see olema maltoosa asendaja. kui üks päev asi käima panna avatud nõus, siis järgmisel päeval saab sellist mõnusat magusatr kaljajooki, kui aga veel oodata ja kehasse panna, siis vist peaks ka kangemat kraami saama. Tootjaks oli miski Lõuna-Eesti pagaritööstus, eksin kui ütlen kas Põlva või räpina leivakombinaat.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Manurhin »

Mina olen õlut teinud 3l purkides ja ikka sestsamusest maltoosast (sellest on juttu T. Niibergi raamatus "Koduõlu, kali, siider"). Joojad jäid üllatavalt kiiresti totaalselt purju... :lol:
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Juhan K

Postitus Postitas Juhan K »

Manurhin kirjutas:Mina olen õlut teinud 3l purkides ja ikka sestsamusest maltoosast (sellest on juttu T. Niibergi raamatus "Koduõlu, kali, siider"). Joojad jäid üllatavalt kiiresti totaalselt purju... :lol:
Soetasin Niibergi edasiarenduse sellest raamatust. Minuostetud teose nimi on "Kodused rüüped & napsud". Igasugu vahvaid kärakaretsepte ja värke on seal :)
johnbull
Liige
Postitusi: 470
Liitunud: 07 Jaan, 2007 0:59
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

koduöllest

Postitus Postitas johnbull »

maltoosivirre puhul kõige tähtsam et suhkur oleks ilusti sulanud ja vesi enne jahutamist läbi keedetud (kergem pohm)
õigesti sulamata suhkru puhul hakkab meski lõpuks tagurpidi käima (läheb
äädikataoliseks)
Ajalugu kirjutavad alati võitjad, ja kaotanud poolte ajalugu kuulub osalejate kahanevale ringile.
(Joachim Peiper)
Kasutaja avatar
ormsö
Liige
Postitusi: 323
Liitunud: 28 Nov, 2005 23:54
Asukoht: Stockholm-Ormsö-Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ormsö »

Panime siis jaanipäevaks õlle sedapsi käima. Keetsime 40 liitrit vett koos riidest kotti (et ei peaks pärast läbi kurnama) pandud kadakaokstega. Tuli selline tee värvi ollus. Siis jahutasime maha ca 30 kraadini ning lisasime 4 pudelit maltoosat, 1 kg suhkrut ja 60g suhrusvedeldatud pärmi. Vana kombe kohaselt valasime õllejumalale ka ankrusse suts valget viina. Kogu meski siis ankrusse, ankur sauna eesruumi sooja ning 2 päeva pärast läheb ankur kinni. Jaanipäeval peaks siis va märjuke valmis olema. Eks näis mis seekord tuleb.
Kasutaja avatar
Coger
Liige
Postitusi: 353
Liitunud: 18 Mär, 2007 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Coger »

ormsö kirjutas:Panime siis jaanipäevaks õlle sedapsi käima. Keetsime 40 liitrit vett koos riidest kotti (et ei peaks pärast läbi kurnama) pandud kadakaokstega. Tuli selline tee värvi ollus. Siis jahutasime maha ca 30 kraadini ning lisasime 4 pudelit maltoosat, 1 kg suhkrut ja 60g suhrusvedeldatud pärmi. Vana kombe kohaselt valasime õllejumalale ka ankrusse suts valget viina. Kogu meski siis ankrusse, ankur sauna eesruumi sooja ning 2 päeva pärast läheb ankur kinni. Jaanipäeval peaks siis va märjuke valmis olema. Eks näis mis seekord tuleb.
No ja kuda välja kukkus, oled elus?:D
et see vana nodi maamunalt ja maamunast veel niipea ei lõppeks!
Kasutaja avatar
ormsö
Liige
Postitusi: 323
Liitunud: 28 Nov, 2005 23:54
Asukoht: Stockholm-Ormsö-Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas ormsö »

Elus aga lapselt saadud tuulerõugetes. Märjuke aga tuli päris korralik. Päev enne Jaani tegin esimese proovi - võtsin januga kannu ja veel veerand lisaks. Läks 5 min mööda ja korralik surin oli peas. Maitsel pole aga viga midagi, kuigi kilojagu suhkrut oeks vist võinud veel panna. Nüüd ta aga käärib rehetoas edasi ja ootab mil ma tuulerõugetest paranen. Kuivad särjepoisidki on räästa alla ootereziimil.
Kasutaja avatar
krizz
Liige
Postitusi: 2076
Liitunud: 18 Mär, 2006 1:59
Asukoht: Eesti Kuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas krizz »

Võsa Pets kunagi näitas, kuidas pesumasina ja maltoosaga õlle-solki teha... :)

Ise teeme linnastest ja humalatest. Käima panek toimub Kingissepa vanaema 200 aastase vaadi sees... :D

PS! Suhkurt ära unusta, kui tahad väga "võtjat" saada.
* Otsin pilte ja infot Aegna merekindluses teeninutest, eriti aastatest 1930-34 *
* Meie peaülesanne olgu peatada eestlaste väljasuremine. Ukrainlased ei sure välja ka siis, kui nad kotavad (enamasti venelastega asustatud) Ida-Ukraina ja Krimmi! *
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

Jaanipäev möödas, kas panete õlled jõuluks minema?
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist