Palju Sina oled panustanud Eesti iibe tõstmisse?

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta

Mitu last Sul on?

0
17
18%
1
13
14%
2
27
29%
3
21
22%
4
9
10%
5
3
3%
6
1
1%
7
0
Pole hääli
8
1
1%
9
0
Pole hääli
10
1
1%
üle 10
1
1%
 
Hääli kokku: 94

Kasutaja avatar
krizz
Liige
Postitusi: 2084
Liitunud: 18 Mär, 2006 1:59
Asukoht: Eesti Kuningriik
Kontakt:

Palju Sina oled panustanud Eesti iibe tõstmisse?

Postitus Postitas krizz »

Teeks siis väikese uuringu ja küsiks, et kui palju lgp kaasfoorumlased militaaria kõrval ka muude asjadega tegeleda jõuavad, näiteks Eesti iibe tõstmisega?
:arrow: :google: :D
* Otsin pilte ja infot Aegna merekindluses teeninutest, eriti aastatest 1930-34 *
* Meie peaülesanne olgu peatada eestlaste väljasuremine. Ukrainlased ei sure välja ka siis, kui nad kotavad (enamasti venelastega asustatud) Ida-Ukraina ja Krimmi! *
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36576
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Palju Sina oled panustanud Eesti iibe tõstmisse?

Postitus Postitas Kriku »

Üldiselt võiks iga küsitluse algataja olla esimene vastaja. Praegu on 0 vastust millegipärast :scratch:
Johhen
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 11 Mai, 2018 21:46
Kontakt:

Re: Palju Sina oled panustanud Eesti iibe tõstmisse?

Postitus Postitas Johhen »

Mul neid 5. Aga 2 satsis. Edukad, noorem käib juba potil, kui ei unusta :D Vanem läheb IT alal doktorikraadi jahtima. Muud mudrud seal vahel.
Aga laste vanusevahe esimesest viimaseni on 22 aastat.
Seega pole ma kunagi mingit suurpere või muud toetust saanud. Esimesest satsist läksin lahku, kui noorem oli 12. Poistele valikut ei antud, vanim, tütar jäi minu juurde. Maksin alimente siis lisaks. Kuigi poistele olid kõik uksed - elasid minu juures.
Eesti riik lubab minna 5 aastat varem pensile ühel vanemal, kes on kasvatanud vähemalt 8 aastat 5 last. 3 lapse eest 1 aasta. Tuleb kokku leppida, kes kasutab seda võimalust.
Loota et kibestunud ex sulle midagi annab? Või et paindud küsimagi? Kuidagi värdjalik seadus.
ArdiS
Liige
Postitusi: 178
Liitunud: 07 Veebr, 2015 11:30
Kontakt:

Re: Palju Sina oled panustanud Eesti iibe tõstmisse?

Postitus Postitas ArdiS »

Paberite järgi 7, tegelikuses 8 võib-olla ka 9.
Vanemad lapsed on ise juba lapsevanemad (märtsis saan 3 korda vanaisaks), noorim saab homme ühekuuseks.
Ukraina sõjväelased helistavad Zelenskile: Härra president, teie käsk on täidetud. Kreml on vabastatud.
Zelenski: Krimm, ma ütlesin, et Krimm on vaja vabastada.
smr
Liige
Postitusi: 871
Liitunud: 05 Sept, 2011 7:07
Kontakt:

Re: Palju Sina oled panustanud Eesti iibe tõstmisse?

Postitus Postitas smr »

Johhen kirjutas:... noorem käib juba potil, kui ei unusta :D Vanem läheb IT alal doktorikraadi jahtima. ...
Aga laste vanusevahe esimesest viimaseni on 22 aastat.
Üldse tahtmata norida, see doktor jäi silma. Kas 18aastaselt ülikooli +3 +2 ja siis kohe doktor otsa?
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36576
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Palju Sina oled panustanud Eesti iibe tõstmisse?

Postitus Postitas Kriku »

Tõstsin lipukese üles, et oma vastust võib muuta... Sest et laste arv on muutuv suurus.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist