lemmik sõjafilm...

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Plärame siin kõik, et mis on lemmikfilm aga tegelikult peaks tegema uue teema, kust saab midagi head netist alla tirida, nii sõjamänge, kui filme.
teddybbeer
Liige
Postitusi: 362
Liitunud: 17 Apr, 2004 15:07
Kontakt:

Postitus Postitas teddybbeer »

hugo1 kirjutas:Plärame siin kõik, et mis on lemmikfilm aga tegelikult peaks tegema uue teema, kust saab midagi head netist alla tirida, nii sõjamänge, kui filme.
pakun välja, et selline värk kuulub juba teistsuguste foorumite alla(toru, pumba etc)... ja "Inimesed sõdurisinelis" on itv's 30 eegu eest saada, muidugi ma ei tea kaua see kõvakettal püsib...
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Point on selles, et, kui näiteks keegi näeb, et torus, pumbas, datanetis-what ever kus serveris on midagi head sõjamängu või filmi üleval, või leiab ise netist koha kust tõmmata, siis annab ka meile sellest teada, kirjutab foorumisse vastava teema alla. Nii saavad ka teised ta rõõmu jagada :lol:
Kasutaja avatar
JLo
Liige
Postitusi: 47
Liitunud: 23 Dets, 2004 14:40
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas JLo »

Kus seda DAS BOOT-i näha saaks?
Kasutaja avatar
JLo
Liige
Postitusi: 47
Liitunud: 23 Dets, 2004 14:40
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas JLo »

Kas NaPola on hea film? On keegi näinud?
kamerade
Liige
Postitusi: 89
Liitunud: 30 Dets, 2004 16:14
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kamerade »

Olen näinud Napolat ja võin öelda,et on hea film(minu arvates).Tegevus toimub siis ühes koolis,kus õpetatakse välja tulevasi füürereid. 8)
"If the tanks succeed, then victory follows." Guderian, 1937
Alkar
Liige
Postitusi: 129
Liitunud: 01 Apr, 2005 19:55
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Alkar »

Võtaksin sõna filmi svoi teemal. Üldiselt mulle film meeldis, kohati väga isegi. Mõned noaga tapmise stseenid oli täitsa teistmoodi kui tavaliselt. Meenutas seatapmist, näitas, et inimest pole nii lihtne tappa, et lööd noa sisse ja valmis. Inimene vingub ja püherdab veel tükk aega. No see selleks, õigupoolest tahtsin rääkida hoopis filmi alguseset. Kuidagi väga imelik algus, tuli mees mingi väeosa komandöri juurde, kukkus putru helpima ja järgmisel hetkel olid sakslased toas ja kütsid automaatidest, kõik panid jooksu ja paanika missugune. Ma ei saa aru kust need sakslased sinna järsku said. Ma usun, et vene sõdurit alamrassiks ja tuhajuhaniks pidav inimene(kes on sõjaväes käinud) peab nõustuma, et on olemas sellised asjad nagu julgestuspostid. No ok ütleme et kord oli käest ära ja tunnimehi polnud väljas ja sõdurid sügasid niisama kotte ja väeosa ülemal oli ka kõik pohhui aga ikkagi ei oleks ju saadud märkamatult keset küla, seda enam maja teisele korrusele!!!!! Seal oli ka tank, selle tulekut oleks vähemalt pool kilti enne pidanud kuulma. No ma ei saa aru, väga ebarealistlik algus oli. Ma saan aru, et venelased püüavad ennast sõja alguse kohta käivates asjades turakateks teha, et keegi ei kahtlustaks, et tegelikult tahtsid nad ise Saksamaad rünnata aga selle filmi alguses on ikka liiale mindud. Ma ei saa ka aru kuidas teised seda märganud pole, suured sõjaspetsid ometi koos.
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

No aga seda see Suvorov üritab kõigile öelda, et venelased üritavadki kõigest hingeśt endeid lollitena näidata, tegelikult olida aga ´targad ja salakavalad :wink:
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

Juhtusin eile, s.o laup. 16.04, TV 1000-st vaatama militaar-juriidilist (v vastupidi) filmi "Basic". Peaosades J.Travolta ja S.L. Jackson. Väga vinge tase! Ainult et sedavõrd kirju, et pooled asjad jäid esiti aru saamata...
TÕDEONAJATÜTAR
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

mina imen filme vaikselt e-mulega alla. Ülejäänud asjad on kassettidel.
gaasimask
Liige
Postitusi: 235
Liitunud: 23 Apr, 2004 21:02
Kontakt:

Postitus Postitas gaasimask »

Praegu näitab rtl 2 reede õhtul Band of brothers.See reede 6 osa.
kulda18
Liige
Postitusi: 166
Liitunud: 13 Mär, 2004 16:34
Kontakt:

Postitus Postitas kulda18 »

kunagi sai YLE pealt kõik band of brothersi osad ära vaadatud, päris hea oli, kuid venelaste Karistuspataljon on kõvasti parem. Aga noh, maitse asi. Muide, ega keegi oska öelda, kus 17 kevadist hetke kätte saaks ja Untergangi ka, ajaloolistest sünmustest kohe kohe 60 aastat möödas.
kulda18
Liige
Postitusi: 166
Liitunud: 13 Mär, 2004 16:34
Kontakt:

Postitus Postitas kulda18 »

Film “Napola”

Teisipäev, 26. aprill 2005, kell 19:00

Toimumise koht: Illusioon
Hind: 30 kr
teddybbeer
Liige
Postitusi: 362
Liitunud: 17 Apr, 2004 15:07
Kontakt:

Postitus Postitas teddybbeer »

29. aprillist "Untergang" kinodes.
Faust
Liige
Postitusi: 1737
Liitunud: 27 Dets, 2004 10:01
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Faust »

Kolmapäeval tuleb TV3 vist kell 21.45 mängufilm Hitler
Jumal lõi inimese aga mr. Colt tegi nad kõik võrdseks:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist