Hr. Juhani Putkinen. Suur tänu!

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Hr. Juhani Putkinen. Suur tänu!

Postitus Postitas OveT. »

Tänase Päevalehe kommentaariumist:
..."Ma olen isklikult lubanud seista Eesti eest kas või relvaga - ja minu lubadus on endiselt jõus.
Kui Eesti riik vajab abi soomlastelt ma arvan, et ma ikka pole ainuke vabatahtlik. Eestlased võitlesid Teise Maailmasõja käigus Soome vabaduse eest kurjuse impeeriumi Venemaa vastu. Ma püüan oma poolt tasuda seda võlgu."
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

Juhani Putkisele tuhat tervist!

Huvitav, miks ta mil.netis pole veel üles astunud, v ehk siiski juba on, mõne teise nime all ...?
TÕDEONAJATÜTAR
Lemet
Liige
Postitusi: 19939
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Miks ei ole,on ikka,ja täitsa oma nime all.Otsing abiks.Ja tänud Talle siitpooltki.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
potentate
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 29 Dets, 2005 11:22
Kontakt:

Postitus Postitas potentate »

Selge on see, et kui eestlased ISE jäävad tugevaks, seisavad õlg õla kõrval vaenlasele vastu, siis ei jää me üksi! Olles tugevad, on meil palju sõpru, kui aga pageme, ei aita meid keegi!
Kasutaja avatar
tlpWFG
Liige
Postitusi: 370
Liitunud: 06 Sept, 2005 16:02
Asukoht: virumaa metsad
Kontakt:

Postitus Postitas tlpWFG »

Tore lugeda, et jätkub veel selliseid mehi :!:
Kõike paremat härra Putkinenile :!:
Niikaua, kui elu sees, relv käes ja Eestimaa pind jalge all, pole häda veel midagi.
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan5.gif[/img][/url]
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist