Inimese juures lõhkeb mingi lõhkekeha ja inimene on seejärel veel elus

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
allatah
Liige
Postitusi: 1063
Liitunud: 15 Veebr, 2006 17:04
Asukoht: Tallinn/Tartu/Võrumaa
Kontakt:

Inimese juures lõhkeb mingi lõhkekeha ja inimene on seejärel veel elus

Postitus Postitas allatah »

Küllap on sellest kuskil teemas räägitud, aga mul on märkamata jäänud, seega vabandan teemavälise eest juba ette!
Aga kuidas paganama moodi on nii, et ikka ja jälle on videosid, kuidas päris inimese juures lõhkeb mingi lõhkekeha ja inimene on seejärel veel elus ning nägu isegi suhteliselt puhas?
Riigi kaitse on liiga tähtis asi, et seda teistele usaldada.
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9095
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda: Venemaa kaotused

Postitus Postitas Kilo Tango »

allatah kirjutas: 04 Veebr, 2024 21:40 Küllap on sellest kuskil teemas räägitud, aga mul on märkamata jäänud, seega vabandan teemavälise eest juba ette!
Aga kuidas paganama moodi on nii, et ikka ja jälle on videosid, kuidas päris inimese juures lõhkeb mingi lõhkekeha ja inimene on seejärel veel elus ning nägu isegi suhteliselt puhas?
Šokk+asjaolu et killud ei pruugi alati tabada midagi kriitilist.
mongol
Liige
Postitusi: 1296
Liitunud: 13 Aug, 2008 21:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda: Venemaa kaotused

Postitus Postitas mongol »

allatah kirjutas: 04 Veebr, 2024 21:40 Küllap on sellest kuskil teemas räägitud, aga mul on märkamata jäänud, seega vabandan teemavälise eest juba ette!
Aga kuidas paganama moodi on nii, et ikka ja jälle on videosid, kuidas päris inimese juures lõhkeb mingi lõhkekeha ja inimene on seejärel veel elus ning nägu isegi suhteliselt puhas?
Päris elu ei ole Hollywoodi film.
Muide, kuulitabamusest ei lenda inimesed meetreid tahapoole ega one-shot-one-kill pole kõige tavalisem tulemus.
professional retard
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9095
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda: Venemaa kaotused

Postitus Postitas Kilo Tango »

mongol kirjutas: 04 Veebr, 2024 22:17 ...
one-shot-one-kill pole kõige tavalisem tulemus.
Vabandan offtopicu võimendamise pärast, kuid lihtsalt vahemärkusena - see pole ka kõige soovitavam tulemus, sest surmav lask eemaldab lahinguväljalt ühe vastase, haavav lask aga 3 (see kes pihta sai + 1-2 tk, kes teda kannavad). Selline on teooria. Kehtib mõnikord ka orkide puhul
_dumbuser_
Liige
Postitusi: 1999
Liitunud: 14 Jaan, 2011 0:37
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda: Venemaa kaotused

Postitus Postitas _dumbuser_ »

allatah kirjutas: 04 Veebr, 2024 21:40 Küllap on sellest kuskil teemas räägitud, aga mul on märkamata jäänud, seega vabandan teemavälise eest juba ette!
Aga kuidas paganama moodi on nii, et ikka ja jälle on videosid, kuidas päris inimese juures lõhkeb mingi lõhkekeha ja inimene on seejärel veel elus ning nägu isegi suhteliselt puhas?
See, et miski asi lähedal plahvatab ja peale seda kohe verd ja tatti igasse kaarde purskab on ilmselt filmidest tekkinud arvamus. Päris elus piisab mõneks ajaks teovõimetuks tegemisest ka sellest kui sul enamvähem kõrval miski granaadiplahvatus toimub sedasi, et sa ei saa isegi kldudega pihta. Lööklaine teeb oma töö. Kuulmist ei ole ja ümbritsevas orienteerumisega läheb ikka üsna mitu aega. Viletsamal juhul on ka sisemised vigastused. Aga vabalt võib ka olla, et see minemajooksev/veerev/roomav tegelane on üsna lühikest aega liikumisvõimeline aga kui lõpuks saab adrenaliin otsa siis on ka enamvähem kogu lugu kui ta pole selleks ajaks kellegi teise kasvõi osalise hoole alla jõudnud. Neid lugusid kus keegi roomas pooliku jala või ühe käega kilomeetrite kaupa keset talve (või kasvõi kõrbes) kuskil vaenulikus keskkonnas omade juurde ei tasu väga uskuda. Jah, on küll olnud juhuseid aga seda võib võtta umbes lototvõiduna.
BFMtudeng
Liige
Postitusi: 86
Liitunud: 26 Veebr, 2021 17:55
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda: Venemaa kaotused

Postitus Postitas BFMtudeng »

allatah kirjutas: 04 Veebr, 2024 21:40 Küllap on sellest kuskil teemas räägitud, aga mul on märkamata jäänud, seega vabandan teemavälise eest juba ette!
Aga kuidas paganama moodi on nii, et ikka ja jälle on videosid, kuidas päris inimese juures lõhkeb mingi lõhkekeha ja inimene on seejärel veel elus ning nägu isegi suhteliselt puhas?
Olen olnud korduvalt olukorras kus RGD-5 on kukunud 5 meetri raadiusese,ausalt pole kuulnud isegi kildude ülelendu.
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9095
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda: Venemaa kaotused

Postitus Postitas Kilo Tango »

BFMtudeng kirjutas: 06 Veebr, 2024 19:45 ...

Olen olnud korduvalt olukorras kus RGD-5 on kukunud 5 meetri raadiusese,ausalt pole kuulnud isegi kildude ülelendu.
Räägi lähemalt, mis asjaoludel ja kas granaat plahvatas ka ...
Sten1111
Liige
Postitusi: 154
Liitunud: 12 Mär, 2022 8:27
Kontakt:

Re: Inimese juures lõhkeb mingi lõhkekeha ja inimene on seejärel veel elus

Postitus Postitas Sten1111 »

Telegramis palju videoid kus okupandid ribadeks lendavad. Eks kõik oleneb kuidas üllatusmuna täpselt alla kukub. Kui okupandi ja granaadi vahele jääb 2 meetrit vajemaad ei pruugi neil pinnase tõttu "silmsidet" tekkida. Kui moon kukub pehmesse mulda on ta ilmselt ebaefektiivsem + miljon muud pisiasja
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Georges ja 20 külalist