M: Taskulampe, Spioonipulte ja Alarme +lisandunud uued asjad

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Vasta
kippa3
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 23 Aug, 2009 18:06
Kontakt:

M: Taskulampe, Spioonipulte ja Alarme +lisandunud uued asjad

Postitus Postitas kippa3 »

Müüa siis tolmu koguma jäänud kola ( kõik on täiesti uus, pole kordagi kasutanud)
1) Spioonipuldid.
võimalik ära muuta suvalistel telekatel kanaleid, heli maha võtta, heli juurde panna, telekat üldse kinni panna jne. töötab 3V kellapatareiga( kaasas). tagakaanel on kirjutatud mis telekafirmade telekatel toimub( üle 100 nime)
hind 60kr( postikulu maksan ise) müügis 2 tk
Pilt
Pilt
Pilt
2)Ukse/ aknaalarmid
töötab magnetiga, 1pool tuleb panna ukse või akna raami külge teine, ükse või akna enda külge, kui alarm on sees ja uks või aken läheb lahti käivitub alarm( 90dB(A)). mõlemal osal on taga kahepoolsed kleeplindiribad millega saab alarmi kinnitada. töötab kolme 1,5V AG 13 patareiga( patareid kaasas)
hind 40 kr ( postikulu maksab ostja)
Pilt
ragulka/ kada
metallraamiga, käetugu muudav laskmise väga mugavaks
hind 90 kr
Pilt
Pilt
ipodi/ iphone hädaabilaadija
töötab 2 AA patareiga, juhe on ca 1m pikk, kokkupandes mahub ilusti tasku ära
Pilt
hind 70 kr
Viimati muutis kippa3, 03 Jaan, 2010 22:07, muudetud 9 korda kokku.
pahkel73
Liige
Postitusi: 977
Liitunud: 17 Nov, 2008 17:29
Kontakt:

.

Postitus Postitas pahkel73 »

su autol on küll kaugtuledes mingi 3 v pirn siis.seda lambi valgust võrrelda auto kaugtuledega on küll väga vale. võrdlus pigem park tuledega.
kippa3
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 23 Aug, 2009 18:06
Kontakt:

Postitus Postitas kippa3 »

vabandust tahtsin panna esituledega :oops: minu viga
muideks need lambid on tõesti väga võimsad, näitavad väga kaugele.
selle autokohapealt seda ka et oleneb muidugi ka autost
// muide tuletan meelde et tegemist pole minnte tavalise pirni VAID 9 LED- iga mis annavad topeltvalgust
pahkel73
Liige
Postitusi: 977
Liitunud: 17 Nov, 2008 17:29
Kontakt:

.

Postitus Postitas pahkel73 »

ei taha olla tähenärija kui ära pane võrdlust auto tuledegagi.sest isegi seda nad ei ole.kui mõtled et mingi targutaja siis võin öelda et mul omal oli samasuguseid müügiks. nii et tean mida müüd.pane võrdluseks et väga head jalutamiseks ja öiseks kaevamiseks või rattaga sõitmiseks kui sul komplektis juhuslikult klamer on.aga patareid peavad küll väga hästi seal vastu ja niiskuskindel on ka.aga kui pikalt vette ligunema jätta siis tuleb vesi siiski tagant luti vahelt sisse.muidu veel müüd kellegile maha ja valgus ei vasta kirjeldusele siis ostja väga pahane sinu peale.
kippa3
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 23 Aug, 2009 18:06
Kontakt:

Postitus Postitas kippa3 »

oled kindel et sul on sama lamp.
endale jätsin 3 lampi, olen käinud nendega isegi öösel ujumas suvel...
aga sinu rahtustuseks võtan võrdluse maha
Kadalipp
Liige
Postitusi: 324
Liitunud: 21 Mai, 2006 15:16
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Kadalipp »

A-la taoliseid lampe võib võrrelda auto kaugtuledega:

http://www.qualitychinagoods.com/advanc ... 06&x=0&y=0
pahkel73
Liige
Postitusi: 977
Liitunud: 17 Nov, 2008 17:29
Kontakt:

.

Postitus Postitas pahkel73 »

ei hakka sinuga vaidlema kuid eks sa ise tead mida ja kellele pähe määrid aga sa ära võrdle odavat asja kallite asjadega.see on sama kui võtad tavalise odava taskulambi ja võrdled seda maglite taskulambiga .ja väidad et see odav näitb samahästi nagu auto kaugtuled ja siis viitad lambile maglite.õige oleks netist otsida sama taskulamp välja ja pane siia üles nende õigete näitajatega.kui keegi arvab teisiti siis võib sõna võtta ja mu väited ümberlükata.min olen oma arvamuse öelnud.
MG72
Liige
Postitusi: 1106
Liitunud: 30 Jaan, 2007 18:11
Kontakt:

Postitus Postitas MG72 »

Teleka puldist niipalju, et soetasin ka sellise viguri - Samsungi peal toimivad sisse ja välajalülitusnupp, kõlar sisee ja välja ning Luxori jätab täiesti külmaks....
Võimalik, et teiste peal toimib?
kippa3
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 23 Aug, 2009 18:06
Kontakt:

Postitus Postitas kippa3 »

pult toimib kõikidel markidel mis seal taga on kirjutadud, vb et rohkemgi.
Ise seda etiketti ei jälgi, kõik telerid mida proovindd olen on töötand( isegi samsungi peal, äkki oli sinu pult vigane?)
MG72
Liige
Postitusi: 1106
Liitunud: 30 Jaan, 2007 18:11
Kontakt:

Postitus Postitas MG72 »

Jah ega sedagi välistada ei saa. Pole rohkem millegi peal ka katsetanud. Aga Luxor ei köhata ka - aga see suht vana pill muidugi?
Mina ostsin ta ostast.
viiking
Liige
Postitusi: 594
Liitunud: 06 Mär, 2008 11:00

Postitus Postitas viiking »

Paraku 9ne led lamp, sama, ehituskeskuses, müügil 42 raha ja patareid ka sees, niiet, 60 rahaga müüa, edu!!
kippa3
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 23 Aug, 2009 18:06
Kontakt:

Postitus Postitas kippa3 »

viiking kirjutas:Paraku 9ne led lamp, sama, ehituskeskuses, müügil 42 raha ja patareid ka sees, niiet, 60 rahaga müüa, edu!!
oled kindel et sam lamp, ma nägin neid kunagi ka novaluxis väikese raha eest, ostsin, läksin vihmaga välja ja enam see lamp valgust ei näidanud
kippa3
Uudistaja
Postitusi: 8
Liitunud: 23 Aug, 2009 18:06
Kontakt:

Postitus Postitas kippa3 »

lambid otsas
viies
Liige
Postitusi: 153
Liitunud: 28 Jaan, 2006 15:42
Asukoht: USA vasallriik.
Kontakt:

Postitus Postitas viies »

Vaata PS.
SOR. on Meie Kodu.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 79 külalist