M:KUSTUTADA

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
traffo20
Uudistaja
Postitusi: 13
Liitunud: 23 Nov, 2010 13:00
Kontakt:

M:KUSTUTADA

Postitus Postitas traffo20 »

Kustutada!
Viimati muutis traffo20, 15 Jaan, 2013 19:20, muudetud 3 korda kokku.
B2 Spirit
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 04 Mai, 2009 14:31
Asukoht: Paldiski/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas B2 Spirit »

Aitäh hea nalja eest, nukker õhtu kohe palju lõbusam! :lol: :lol: :lol:
First Cavalry Sniper Regiment of Theatre Critics
Kasutaja avatar
TTA
Liige
Postitusi: 1763
Liitunud: 07 Sept, 2010 6:51
Kontakt:

Postitus Postitas TTA »

B2 Spirit kirjutas:Aitäh hea nalja eest, nukker õhtu kohe palju lõbusam! :lol: :lol: :lol:
Einoh, mõnel tsivilistil oleks ilmselt eksootikat küllaga, hea kapi peal hoida ja sõprade ees ärbelda ja midakõikeveel. :D
furaska
Liige
Postitusi: 96
Liitunud: 15 Nov, 2005 13:04
Kontakt:

Postitus Postitas furaska »

Müüa oleks siis 3 ja 6 rotatsioon. 3 - hakklihakaste kartulitega, chill con carne, sprotid, sõduri näkileib 2tk, halvaa kakaoga, puuviljapüree virsik, suhkur, tee, krõbe müsli piimaga, mesi, spordijook 6 - stroogonov kartuliga, loomalihaguljašš kartuliga, sprotid, sõduri näkileib 2tk, grill liha pasteet, halvaa mandlitega, puuviljapüree virsiku, suhkur, tee, mesi
Ja mis oleks nende menüüde hinnaks ning asukoht.
alati saab paremini...
y
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 02 Dets, 2010 22:26
Asukoht: viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas y »

deem, ja mina valmis7usin juba os7ma :roll:

nii isuära7av menüü. :P
AIXX
Liige
Postitusi: 105
Liitunud: 20 Mai, 2010 20:33
Asukoht: Paldiski
Kontakt:

Postitus Postitas AIXX »

Palju siis hind on?
B2 Spirit
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 04 Mai, 2009 14:31
Asukoht: Paldiski/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas B2 Spirit »

Algses kuulutuses oli 100.- pakk, see oligi nalja uba.
First Cavalry Sniper Regiment of Theatre Critics
AIXX
Liige
Postitusi: 105
Liitunud: 20 Mai, 2010 20:33
Asukoht: Paldiski
Kontakt:

Postitus Postitas AIXX »

Palju siis praegu on?
kapral
Liige
Postitusi: 186
Liitunud: 20 Sept, 2007 19:57
Asukoht: lõuna eesti
Kontakt:

Postitus Postitas kapral »

pole halli aimugi.mis te erutute,vahet pole mis ta maksab,paras sitt on lihtsalt ühte pakki pandud.võibolla tõesti päästab kunagi kellegi näljasurmast.minuarust peaks sellised asjad koostama söödavatest osadest.
Kasutaja avatar
Mazz
Liige
Postitusi: 694
Liitunud: 05 Okt, 2005 13:19
Kontakt:

Postitus Postitas Mazz »

Te pole siis ilmselt 5 ja 6 söönud. Kõige uuemast rääkimata. Vabandage, aga mulle meeldivad, kõik läheb peale näkileibade. Uue paki hind kuskil 165 eeku.
HeiniR
Liige
Postitusi: 2023
Liitunud: 15 Juul, 2008 19:32
Kontakt:

Postitus Postitas HeiniR »

Uskumatu jah, et sellise otseses mõttes "pasa" eest käiakse välja 165EEK :D
Kõige ehedam raiskamine, ostku selle eest moona parem!
Sõin oma ajateenistuse ajal küll ainult 1. ja 2.rot. kui õieti mäletan - riis lihaga, chilli con carne, guljašš kartuliga, kuid ausalt öeldes oli see jube!
Kui esimese korra olin suure õhinaga ära söönud, siis hiljem võisin juba rahulikult 3 päeva näljas istuda :) Ainuke asi,mis veel läks, oli halvaa.
Lihtsalt ei olnud seda enam isu süüa, kuna esimene kord tõmbasin nälja ja teadmatusest chilli con carne ja guljašši koos kinni, tundus isegi väga ok, siis hommikul ärgates enam nii tore polnud :) 2 päeva keeras sees, mis pole ka ime, arvestades, et kartul ja lihakaste säilivad ebatavalistes tingimustes ehk mitu aastat, puhas saksa keemia :lol:
Sai neid terveid pakke korduvalt kütteks kasutatud või lihtsalt maha maetud. Kusjuures muidu olen väga toidust lugupidav inimene ja ei raiska ilma põhjuseta toitu, aga no too tõesti ei sobinud.
Samas jälle maitse asi, ajateenistuse lõpul üks noormees kogus omale nt. suure prügikoti täie erinevaid "praade" kõigilt kokku. Lõpuks oli tal vist neid miski 40-50 pakki, mille ta omale reservipäeval koju taris, ehk isegi rohkem. Pidavat talle hästi maitsema ja ülikoolis hea ühikas soendada :D
Ise viisin mõne paki kodustele maitsta, millest aga koheselt keelduti, mõni samas kinkis nt. sünnipäevakingiks.

Kokkuvõttes tundus aga 150EEK kulutamine sellisele saastale tõsise raiskamisena, kuna ise leiaks sellise raha eest juba eraldi ostes poest märkimisväärse ostukorvi hõrgutistega. Veel enam, et suures osas pole tegu Eesti toodanguga!
B2 Spirit
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 04 Mai, 2009 14:31
Asukoht: Paldiski/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas B2 Spirit »

Kusjuures need vanad pakid, kus olid pehmes pakis Chilli Con Carne ja riis erinevate lisadega jne, tundusid jubedad, aga ma suutsin neid süüa. Need uued, konservidega variandid, tekitavad ikka väga külmajudinaid:S Isegi mu iginäljased koerad ei söö osasid neid konserveeritud ... olluseid - toiduks ei paindu keel seda nimetama.

Hakklihakaste kartuliga on vist üks õudsemaid asju mida olen üritanud süüa - ma ei ole toiduga pirtsutaja ja kui päev otsa metsas rassida, siis manustatava olluse maitseomadused enam erilist rolli ei mängi, aga no tõesti ei suuda endale sisse keerata midagi, mis näeb välja, lõhnab ja maitseb nagu koera okse:S

Elukaaslane on toiduga pirtsutaja ja metsa minnakse ikka seljakotitäie oma toiduga, muidu ootaks ees näljasurm...

Selle "elamuse" eest küsida isegi poolt küsitavast hinnast oleks hea nali. 165.- on juba julm nali :lol:
First Cavalry Sniper Regiment of Theatre Critics
viies
Liige
Postitusi: 153
Liitunud: 28 Jaan, 2006 15:42
Asukoht: USA vasallriik.
Kontakt:

Postitus Postitas viies »

Hakklihakaste kartulitega...Osad seisavad mul hetkel külmkapis,säilivusaasta kestab 2013.Aga kas ma leian selle paari aasta jooksul jõudu seda uuesti süüa,kahtlen...Maitseelamus null...Küsisin endalt seda süües,et kas mul pole kõht tühi või tegemist on erilise saastaga.Täielik hitt on selles toidupakis muidugi maksapasteet MANDLITEGA :)
Mõttekam oleks anda see 160.-eeku igale inimesele kätte ja las igaüks ostab ise endale midagi normaalsemat.
SOR. on Meie Kodu.
mongol
Liige
Postitusi: 1308
Liitunud: 13 Aug, 2008 21:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas mongol »

Kui keegi tõesti tahab ja viitsib järgi tulla, siis ma leian paar toidupakki number 5 menüüga.
Ei taha mitte midagi nende eest, aga saatma-tooma ka ei hakka.

Tähtajad ületamata, peaks olema söödavad, mis on muidugi vaieldav :dont_know:
professional retard
kapral
Liige
Postitusi: 186
Liitunud: 20 Sept, 2007 19:57
Asukoht: lõuna eesti
Kontakt:

Postitus Postitas kapral »

eestimaised kala-ja lihakonservid,kodumaised viljahelbed ja kartulipudrud.saaks ju söödav ja kodumaine.meil ju palju kuival kujul produkte,mett-moosi ja magusat saaks ka kotti.
ilmselt on asi selles,et mingine sõjavälise taustata,kitsaste prillide,triibulise ülikonnaga,iniseva hääle ja muidu pedelik kontorirott sai omastarust piisavalt persse poetud mingitele ärimeestele kuskilt kaugemalt ja ega staabist keski ei taipand kontrollida ka.
surmanuhtlus tuleks taastada,siis ei teki seesuguseid ,,apsakaid,,
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 32 külalist