M: Raamat "Snaiper Idarindel"

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Suletud
Bjorn
Liige
Postitusi: 440
Liitunud: 06 Dets, 2005 21:11
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

M: Raamat "Snaiper Idarindel"

Postitus Postitas Bjorn »

Müügiks antud raamat. Snaiper idarindel. Wehrmachti snaipri, rüütliristi kavaleri Josef Allerbergeri mälestused
Wehrmachti snaipri, rüütliristi kavaleri Josef Allerbergeri mälestused

Apollost ostetud, loetud 2-3x ning ei näe vajadust pikemaks säilitamiseks. Poes 17 eur. Mina soovin 10 eur. Käeb välja okei, kerged kasutamisjäljed, kuid kõik on terve.

Soovituslik erialane lugemine ning muidu mõnus ilukirjandus II MS-st.

Asukoht Tallinn. Vajadusel post üle Eesti, maksab ostja.

PM soovi korral.


http://www.apollo.ee/snaiper-idarindel- ... tused.html
Kasutaja avatar
ivar64
Liige
Postitusi: 962
Liitunud: 05 Veebr, 2006 13:09
Kontakt:

Re: M: Raamat "Snaiper Idarindel"

Postitus Postitas ivar64 »

Pakun siis kümpi ära,kui postitus hinna sees!
Bjorn
Liige
Postitusi: 440
Liitunud: 06 Dets, 2005 21:11
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: M: Raamat "Snaiper Idarindel"

Postitus Postitas Bjorn »

Lähiajal ei liigu sedasi. Antud raamat oma väärtust niisama seistes ei kaota ka ;)
Kasutaja avatar
ivar64
Liige
Postitusi: 962
Liitunud: 05 Veebr, 2006 13:09
Kontakt:

Re: M: Raamat "Snaiper Idarindel"

Postitus Postitas ivar64 »

Ok,pakkumine jääb siiski jõusse!
maxzu
Uudistaja
Postitusi: 26
Liitunud: 10 Okt, 2010 5:07
Kontakt:

Re: M: Raamat "Snaiper Idarindel"

Postitus Postitas maxzu »

mina kes ei loe raamatuid üldse. minu lugemine piirdub postkastis oleva reklaamiga.
töökaaslane pakkus lugeda..ühel hetkel avastasin end 83 lehel.
hea raamat ja pildid lisakas.
soovitan, ei tegelt ei soovita kuna see mu esimine raamat, peale keskooli kohustusliku kirjandust :wall: :D
Lühikese jutuga mees, kui ei meeldi- annan tuld
Medusa
Liige
Postitusi: 860
Liitunud: 21 Jaan, 2005 10:04
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: M: Raamat "Snaiper Idarindel"

Postitus Postitas Medusa »

Hea ja korralik raamat. Terminid on pisut vabad ja ebatäpsed, kuid keel on hea ja ladus. Igati viis raamat. Aga off-topicuna. Poes 17€? Ma ostsin ilmumise ajal poest 12-ga, vahepeal on siis jubedalt juurde keevitatud.
allatah
Liige
Postitusi: 1063
Liitunud: 15 Veebr, 2006 17:04
Asukoht: Tallinn/Tartu/Võrumaa
Kontakt:

Re: M: Raamat "Snaiper Idarindel"

Postitus Postitas allatah »

vahepeal on siis jubedalt juurde keevitatud
Teeme siis heale foorumlasele Medusale meie majanduse põhitõed puust ja punaseks :D

Võtame lihtsuse mõttes mingi asja, mida toodab üks inimene siin Eestis kohapeal. Näiteks turistidele mõeldud villased sokid (ma eeldan, et need on ikka Eestis toodetud).

Seda sokki võib müüa nii 15 kui ka 30 euroga. 30 euroga müües ostetakse poole vähem sokke. Samas kolmekümne euroga müües tuleb neid sokke ka vähem teha ning aega jääb muude tegevuste jaoks, ka villast lõnga on vaja vähem osta. Seega kuigi 15 euroga müües saaks tädi Maali nende sokkide müügist päris rikkaks, saab ta veel rikkamaks ning jõuab oma lastelastele suuremaid jõulukinke osta, kui ta neid sokke 30ga müüb. Lehma lüpsmise jaoks jääb kah aega, sest sokke on ju vaja kududa poole vähem.
Ehk siis, kui teil on mingi kaup, mida ostetakse, tehke tasuvusanalüüs, kalkuleeriga välja hinnad, kulud ja palgad, ning siis pange veel niipalju otsa, et endal kah piinlik oleks.

Ise eelistan seda tasuta varianti ning täna või homme plaanin hakata lugema sama raamatut, mis on raamatukogust võetud.
Riigi kaitse on liiga tähtis asi, et seda teistele usaldada.
Medusa
Liige
Postitusi: 860
Liitunud: 21 Jaan, 2005 10:04
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: M: Raamat "Snaiper Idarindel"

Postitus Postitas Medusa »

tean küll kuidas majandus käib :roll: Aga see 12€oli vaevalt sellel sügisel, isegi meie inflatsiooniga pole hinnad niipalju kasvanud. Aga aitab off-topicust, see on väärt raamat, kui saab laenata on hea, aga mõnikord on hea ka ise omada.
allatah
Liige
Postitusi: 1063
Liitunud: 15 Veebr, 2006 17:04
Asukoht: Tallinn/Tartu/Võrumaa
Kontakt:

Re: M: Raamat "Snaiper Idarindel"

Postitus Postitas allatah »

Jah, nägin veel detsembris seda ühel laadal 12 euroga ning müüa (oli vist kirjastuse esindaja) rääkis, et need lähevad nigu soojad saiad ning hinda enam alla ei saa, pigem läheb hind kõrgemale.
Lisaks veel seda, et ka mulle meeldib raamatuid omada, aga töötades mõnda aega ise ühes kirjastuses ja ostes ka mujalt raamatuid juurde juhtus minuga selline õnnetu asi, et konkreetselt polegi enam raamatute juurdeostmiseks ruumi.
Riigi kaitse on liiga tähtis asi, et seda teistele usaldada.
Bjorn
Liige
Postitusi: 440
Liitunud: 06 Dets, 2005 21:11
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: M: Raamat "Snaiper Idarindel"

Postitus Postitas Bjorn »

Kindlasti saab mõnest netipoest soodsamalt ka. Ma käisin Apollost mööda ning turgatas pähe, et näe - militaar.netis oli juttu ning peaks kohustusliku kirjanduse hulka lisama. Sedasi ma sealt siis 17 eurikut vaesemana ka lahkusin. Samas, olles läbi lugenud raamatu, et kahetsenud ostu. Müün kuna tegemist minujaoks ikkagi ilukirjandusega ning ei näe tulevikus vajadust uuesti läbi tudeerida raamatut.
Bjorn
Liige
Postitusi: 440
Liitunud: 06 Dets, 2005 21:11
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: M: Raamat "Snaiper Idarindel"

Postitus Postitas Bjorn »

Jätkuvalt müügis!
viiking
Liige
Postitusi: 594
Liitunud: 06 Mär, 2008 11:00

Re: M: Raamat "Snaiper Idarindel"

Postitus Postitas viiking »

Tegelt kah hea raamat... Pidades just silmas lihtsat kirjeldust ja snaipri kujunemist ja tegevust...

Värvikalt 8) kirjeldab osaline venelaste verejanu mis ikka ületab igasugu mõistust, rsk, orki nad ...
Ehk ainult pilud asiaadid veeeel värvikamalt hakkama saavad, see aga muu teema, niiet teadke vastast!
Bjorn
Liige
Postitusi: 440
Liitunud: 06 Dets, 2005 21:11
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: M: Raamat "Snaiper Idarindel"

Postitus Postitas Bjorn »

Jätkuvalt müügis!
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 26 külalist