M: Komplekt antiikseid kristallpitse.

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: M: Komplekt antiikseid kristallpitse.

Postitus Postitas hillart »

... järgmiseks hakkab keegi siin vibraatoreid pakkuma
Aga miks mitte? Eesti digilaiku vibraator välitingimustes kasutamiseks. N.ö. välivarustus.
Viimaste seadusemuudatustega seoses Kaitseväkke oodatava naisinimeste tulvaga (ikkagi ca. 50% kodanikkonnast!) vägagi minev kaup, arvan ma. :roll:
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
Walter2
Liige
Postitusi: 3978
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: M: Komplekt antiikseid kristallpitse.

Postitus Postitas Walter2 »

hillart kirjutas:Aga miks mitte? Eesti digilaiku vibraator välitingimustes kasutamiseks. N.ö. välivarustus.
Viimaste seadusemuudatustega seoses Kaitseväkke oodatava naisinimeste tulvaga (ikkagi ca. 50% kodanikkonnast!) vägagi minev kaup, arvan ma. :roll:
Kas Kaitseväe poisid ei saa siis hakkama et vibraatorite hanget vaja?! :shock:
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: M: Komplekt antiikseid kristallpitse.

Postitus Postitas hillart »

Teate, oleks ikka naiivne arvata, et tänapäeva nõrguke ajateenija tehnika tippsaavutuse vastu saab. Ei ja veelkord ei. Eelpoolmainitud riist töötab kuni ta sisse lülitatud on ja patareid kestavad. Ja kui ka patareid oma mahutavusega lõpule jõuavad, on hoolikal kaitseväelasel kohe varuvooluallikad ju käepärast võtta. Ma arvan, et seega on küsimus endale vastuse saanud ja pole tarvis hakata võrreldamatuid võimekusi võrdlema. :lol:
Suvalisel juhul igatahes on aga nimetatud kaubaartiklil, seoses emantsipeerumisprotsessi aina enama võimendumisega ka Kaitseväes, tulevikku. :roll:

P.S.
Tuli meelde naljakas seik lähiminevikust. Nimelt leidid üks meie poiss CP-s jooksuringil maast täiesti töökorras ja töötava (!!) vibraatori. Tea, kas oli jooksu ajal maha pudenenud või? Tõe huvides tuleb küll ära mainida, et väljanägemiselt polnud tegu päris kindlasti mitte spetsiaalselt militaarinimeste tarbeks valmistatud kroonu inventariga, vaid tavalise laiatarbekaubaga.

Kuulutuste ülespanekul tuleks aga siiski teatavat sündsustunnet säilitada. Ma mõistaks, kui keegi meie vanadest foorumlastest tõepoolest nii muuseas ühe või teise ka mitte just otseselt militaariga seotud asja maha püüab müüa. Ja mitte vaid püüab, vaid ka teeb seda.
Kuid, kui mõni mees meie foorumit vaid oma suvalise saastaga kauplemiseks pruukima hakkab, siis ... :twisted: :twisted:
Jumala eest, mina küll taolistest allikatest pärit "antiiksete" lauanõude ja krt teab veel mis "antiiksete" asjade kuulutusi meelsasti ei näeks. Mis ei välista muidugi seda, et need asjad ka kunagi antiikseteks muutuksid, kuid selleks peaks nende omanik need vähemalt 50-ks aastaks kuhugile ära ladustama ning alles seejärel välja tooma. Noh, mina seda aega vahest enam ei näe, aga ... :roll:
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
Kasutaja avatar
vipi666
Uudistaja
Postitusi: 25
Liitunud: 01 Mai, 2013 11:13
Kontakt:

Re: M: Komplekt antiikseid kristallpitse.

Postitus Postitas vipi666 »

Feeliks_Jalgraud kirjutas:Mis teha, kui mõni mees on väiksena voolu saanud.... -kõik on kohe antiikne....
Sellist sovieediaegset kõntsa saab taaskasutuskeskusest 1- eur tükk!

väärtust oleks omajagu, kui leiad miskit siit http://digar.nlib.ee/digar/show/?id=66927
Jah, tunnistan, et sõnastasin valesti. Aga Lorupit on nii, et tapab...
Kasutaja avatar
Feeliks_Jalgraud
Liige
Postitusi: 898
Liitunud: 02 Mai, 2008 14:56
Asukoht: Teises kohas
Kontakt:

Re: M: Komplekt antiikseid kristallpitse.

Postitus Postitas Feeliks_Jalgraud »

vipi666 kirjutas:
Feeliks_Jalgraud kirjutas:Mis teha, kui mõni mees on väiksena voolu saanud.... -kõik on kohe antiikne....
Sellist sovieediaegset kõntsa saab taaskasutuskeskusest 1- eur tükk!

väärtust oleks omajagu, kui leiad miskit siit http://digar.nlib.ee/digar/show/?id=66927
Jah, tunnistan, et sõnastasin valesti. Aga Lorupit on nii, et tapab...
"timutilehe" motiiv ei tähenda automaatselt Lorupit!!! :wall:
Mul pole midagi mõistlikku öelda.../ ███████████]98% fucked up
Kasutaja avatar
vipi666
Uudistaja
Postitusi: 25
Liitunud: 01 Mai, 2013 11:13
Kontakt:

Re: M: Komplekt antiikseid kristallpitse.

Postitus Postitas vipi666 »

Pilt

Pilt

Pilt

Kui seal miskit Lorupit pole, hakkan oma mütsi närima.
Vabandan piltide taustadel oleva sedaguse pärast, Türgi uba ka näedsa, ära eksinud :)
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist