www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 13 Juun, 2021 10:18

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 273 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re:
PostitusPostitatud: 17 Nov, 2020 21:38 
Eemal
Liige

Radist86 kirjutas:
Panen ühe leebema veel. Mul on mõned pooltoored tõlked siin ootel aga need tahavad veidi kohendamist. Ärge neid katseid järele tehke - tapate ennast ära! Radist86.

2
Kuna teisel kursusel puudusid tingimused toiduvalmistamiseks, tegeles igaüks omamoodi perverssustega. BAZ otsustas viinerit küpsetada. Toppis viineri sisse metallspiraali, torkas seinakontakti kaks naela ja asetas neile viineri. Alguses ei juhtunud midagi, siis hakkas viiner susisema, mõlemast otsast pudenesid välja söed ja sekund hiljem viiner plahvatas. Kuumad räbalad lendasid üle terve toa.

Füüsika oli ilmselt koolis õppimata jäänud.

Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  

Teema pealkiri: Re:
PostitusPostitatud: 17 Nov, 2020 21:51 
Eemal
Liige

Radist86 kirjutas:

4

Mis sakslasele surm...

Asi juhtus talvistel õppustel. Toimusid need ühel Volga – tagusel polügoonil. Peab mainima, et sellele polügoonile ei sõitnud ainult meie omad õppustele, vaid kogu Varssavi pakt, sest oma maades polnud neil eriti kusagil õppusi korraldada: küll lendab mürsk üle piiri, küll lendur haigutab ja juba ongi Euroopa lõppenud ja lennuk lendab mere kohal. Sõitisid sinna ka teised välismaalased.
No vat. Öö. Külm – kraadikest 25, ja veel tuulega. Lähen oma sõdureid kontrollima. Minu lokaatorite positsioonide kõrval on laagri

Kapustin Jar`i polügoon? Olin seal jaanuaris 75. -15 kraadi oli siis+tuul.Jube!

Üles

Teema pealkiri: Re: Vene meeste mälestused armeest.
PostitusPostitatud: 17 Nov, 2020 22:14 
Eemal
Liige

Utšebkas 1973 sain sügelised. Panin end kirja arsti juurde. Räägin arstile et mul on "tšahotka" - tiisikus. Selgus, et vaja oleks olnud öelda "tsessotka".

Üles

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 273 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: