Lennuõnnetused

Laevad, lennukid, tankid... Kõik sõjatehnikast.
Vasta
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: GermanWings Airbus A320 katastroof

Postitus Postitas Kulibin »

Lemet kirjutas:Tu-22 oli toodud näitena...põhiidee ikka selles, et tõsise soovi olemadolul võib kasvõi terve Lennuameti kabiini valvesse panna, sihiteadliku tegevuse tulemusena tuleb lennuk ikka alla, igatsugu peenele elektroonikale vaatamata.
Nõus.
Aga mis lugupeetav arvab sellest, et kui see kõik mis kirjutatakse vett peab ja aega oli teatavasti mingine 8 minutit ja võiboll isegi rohkem, siis heidab see halba varju pilootide pädevusele mis puudutab tehnilist poolt. Võibolla hoitakse ka sellesst aspektist raha kokku ja moodne piloot ongi väga piiratud koolituse ja intelligentsiga palgatööline kelle IQ ei pea olema üle 115 ...
Ma siis ei saaks jätta siinkohal spekuleerimata võimaluse üle, mida ajudega mees teeb kui tal on surmahirm. No see fucking terasuks selle piloodikabiini vahel on ju pokashuha. Kui tunned seda aparati, siis ma ütleks, et tegu oleks füüsiliselt tugeva mehe etteastes maks 3min ja see tont oleks seal põrandal olnud kael kahekorra. (Miks otse toore jõuga kui saab ümber)
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
Lemet
Liige
Postitusi: 19908
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: GermanWings Airbus A320 katastroof

Postitus Postitas Lemet »

Ei nõustuks sedasorti avaldusega kohe kindlasti. Kabiin on sissetungimiskindlaks tehtud konstrueerimisbüroo poolt ja pole põhjust arvata, et selles ajupuudega seltskond töötab. Kui kabiin on sissetungimiskindel, siis seda ta ka on, pole mõtet märulifilmidest liigselt innustuda.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kurjam
Liige
Postitusi: 1565
Liitunud: 10 Dets, 2007 22:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: GermanWings Airbus A320 katastroof

Postitus Postitas Kurjam »

Selge, et kõiki ohte vältida pole võimalik aga mitu korda hulluarsti juures käinud tüübi peaks ikka saama rajalt maha võtta.
Lemet
Liige
Postitusi: 19908
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: GermanWings Airbus A320 katastroof

Postitus Postitas Lemet »

Otse loomulikult...kui vastav delikaatne isikuinfo asjaosalisteni jõuab. Mis ilmselgelt on kisendav inimõiguste rikkumine ja ähvardab kaela tuua räiged kohtulood...

http://maailm.postimees.ee/3138755/tunn ... i-lopetada
Viimati muutis Lemet, 29 Mär, 2015 17:11, muudetud 1 kord kokku.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: GermanWings Airbus A320 katastroof

Postitus Postitas Kulibin »

Miks lugupeetav arvab, et on ÜLENI soomustet, tegu ei ole ju ründelennukiga ja peale 9/11 tehti vaid pisitäiustused.
Kui oled ehitusega kursis ja sul on kasutada kas või lauanuga rääkimata kirvest ...
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
Lemet
Liige
Postitusi: 19908
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: GermanWings Airbus A320 katastroof

Postitus Postitas Lemet »

Mäletatavasti peab vahesein pidama tulirelva kuuli ja granaadikilde...edu kööginoaga
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Tegelane5
Liige
Postitusi: 799
Liitunud: 07 Veebr, 2009 12:28
Kontakt:

Re: GermanWings Airbus A320 katastroof

Postitus Postitas Tegelane5 »

EOD kirjutas: Kui meedias oleks vaid, et teo sooritas üks põlastusväärne ebard, mille jäänused on tuvastatud ja maetud prügimäele, nagu filmi "Šaakal" tegelase puhul, kaoks potentsiaalsetel järgijatel huvi. Usufanaatikute puhul sobiks nende jäänuste hävitamine viisil, mis välistaks hinge pääsu paradiisi ja määraks selle igavestele piinadele.
Ajaloost on teada juhus, kus ühe linna noorte hulgas levisid enesetapud. Selle vastu võitlemiseks võeti vastu otsus, et enesetapjate alasti laibad pandi linnaväljakule, rahvale vaatamiseks. Enesetapud lõppesid kohe.
Läheb teemast mööda aga tolle filmi "Šaakal" aluseks oleva raamatu puhul too killer seda küll au ja kuulsuse või depressiooni pärast ei teinud. Tänapäevane paralleel oleks kui Putin päevapealt lõpetaks DNRi ja LNRi toetamise ning esineks avaldusega et EU ja USAga tuleb ikka sõber olla. Ning siis organiseeruks grupp Donbassi veterane kes tunneks end reedetuna ning leiaks et tuleks mingi spets palgata atendaati läbi viima.
[i]“It is difficult to get a man to understand something, when his salary depends on his not understanding it.” [/i]
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: GermanWings Airbus A320 katastroof

Postitus Postitas Kulibin »

Ma ei räägi ju vaheseinast, lugege ikka mida kirjutan. 1sekund googel ja vaata siis palju võimalusi. Pikem otsing annab parema kvaliteediga pildid.
Ja see tiib on nii paks, et selle sees saab kummargil liikuda kohati. Muudest kohtadest rääkimata. ja need kohad ei ole terroristikindlad.
Manused
A320.jpg
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
Lemet
Liige
Postitusi: 19908
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: GermanWings Airbus A320 katastroof

Postitus Postitas Lemet »

Ma usun siiski millegipärast, et kui regulatsioon nõuab piloodikabiini ligipääsu piiramist, siis on seda ka tehtud, pole mõtet inimesi sedapalju rumalateks pidada, et sedasorti võimlused oleks emmal-kummal poolel kahe silma vahele jäänud.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: GermanWings Airbus A320 katastroof

Postitus Postitas Kulibin »

See väide ei pea vett, se vahesein ongi idiootidest kaltsupeade tõrjumiseks. Või arvad, et kogu konstrui su tooli ees vaiba all on kevlariga tugevdatud ? Võta õigest kohast vaip ära, ava luuk ja mine kuhu tahes ... Mõne luugi avamisega on teatav risk, aga see ei ole antud olukorras oluline.
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
Lemet
Liige
Postitusi: 19908
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: GermanWings Airbus A320 katastroof

Postitus Postitas Lemet »

Idiootidest kaltsupead...nu-nu, isand Kulibin, edasine mõttevahetus kaotab ilmselt mõtte. Pisiasi, et kabiini viivad luugid võivad samuti avatavad olla vaid kabiini poolt, on muidugi kurjast... :mrgreen:
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: GermanWings Airbus A320 katastroof

Postitus Postitas Kulibin »

No ok, ei saa siinkohal laskuda detailideni, aga see piloodikabiin on asjatundjale ehk siis pardainsenerile igast asendist ligipääsetav. Ja ilma kirveta. Point oli minu jutus ju tüübiõppe puudulikus. Ja nii see paraku on.
Ja lihtsalt möödaminnes mainin, et see uks on aktiivlukustusega.
Edit: Ma siis härradele puust ja punaseks, elektroonikas on kahte tüüpi kontakte, on NO ehk siis normaalselt avatud ehk siis aktiivkontakt mis vajab mingit tegevust või midagi taolist et oleks closed. Vot need uued peale seda USA tornide jama turvanõuded ikka on arvestanud eriteenistuste ja tuletõrjujate ja muu sellise staffi vajadustega. Ühesõnaga teatud ahelatest pinge kadumine avab selle fucking door. No A320 on selline riistapuu, et teda ei saa päris ilma elektrita jätta, ei ole juhitav.
Head õndsad B tüüpi lenuvahendid on ikka siiamaani ilma igasuguste servodeta juhitavad, ja kui kahe piloodi jõud üle ei käi siis saab ju salongist mõne rugbymehe kutsuda...
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
Poti soldat
Liige
Postitusi: 1702
Liitunud: 02 Dets, 2012 12:44
Kontakt:

Re: GermanWings Airbus A320 katastroof

Postitus Postitas Poti soldat »

Kas härra Kulibinil on isiklikke kogemusi suletud piloodikabiini tungimisega või mingeid autoriteetseid allikaid antud teemal? Väited selle lihtsusest on üsna põhjapanevad, eeldaks et need põhinevad millegil enamal kui paariminutisel lennukijooniste googeldamisel.
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: GermanWings Airbus A320 katastroof

Postitus Postitas Kulibin »

No ma ei saa siin ometi kõike kah letti laduda, kaltsupead ja muu asjasthuvited seltskond loeb ilmselt kah seda foorumit.
Aga mis puutub eelnevat küsimust, siis vastan üsna ümmarguselt: Noin-näin. 8)
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: GermanWings Airbus A320 katastroof

Postitus Postitas Kulibin »

Ja öö on juba käes ja ma heameelega lõpetaks selle kohati targutamiseks mineva teema, raputan nüüd omale tuhka pähe ja loodan mõistvale suhtumisele.
Aga ei saa siinkohal jätta mainimata isikliku antipaatiat A tüüpi lennuvahendite suhtes, väldin nendega lendamist igal võimalusel.
Vaatamata meeletule austusele Boch Rexroth servohüdraulika vastu, ometi ei ole ma nõus seisma Ponse harvesteri lõikepea all ja ootama millal.. Vaatamata meeletule austusele Sagem-Thales elektroonika vastu ei soovi ma ühtegi nende toodetest omada.
Ma eelistan B tüüpi asjade sõdades, tules ja vees järgiproovitud tehnikat. Mulle väga meeldib Yamaha kitarr, sest ta on selle raha eest parim pill, mulle meeldib väga Audi, aga ma ei läheks sellega sõtta või jumalhoidku lendama ...
Vist on kõik öeldud, lähen nüüd magama ja loodan, et päike tõuseb nagu tavaliselt.
Edu !
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Peeter ja 2 külalist