Motorola GP340

Laevad, lennukid, tankid... Kõik sõjatehnikast.
Vasta
Kasutaja avatar
TangoViktor
Liige
Postitusi: 285
Liitunud: 08 Jaan, 2014 10:51
Kontakt:

Motorola GP340

Postitus Postitas TangoViktor »

Ma ei osanud mujale postitust teha, tundus kõige sobivam alatopic, kui vales kohas, siis eeldan, et moded tõstavad ümber.

Probleemist- Mul on üks motorola GP340, mis ei taha elumärke näidata, olen proovinud akusid vahetada, külmjooteid üle teha toitepotekal, aga ikkagi ei midagi, nuppu keerates ei kõla ühtegi piiksu ega tlukest, samamoodi ei lähe ta ka eetrisse, ehk siis teise jaamaga proovisin, panin mõlemad tööle ja läksin saatele, aga ikkagi ei midagi. Äkki on keegi, kes oskab nõu selles osas anda või tahab ta pilku peale visata?
Puhkeala on selline koht, kuhu sa mataks l*tsi.
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: Motorola GP340

Postitus Postitas Kulibin »

Tegu suht pommikindla asjaga, mis juhtus ? kas üritasid uputada ?
Ok, saan aru, et kui juba poteka ühendusi tinatasid siis asi avatud. Ürita mõõta suuremate kondekate jalgadel toidet. Et kas tuleb pinge peale. Ma muidu vahest olen saatjatega pusinud, aga hetkel olen muuga hõivatud ja ei soovi tegemisi killustada. Siin foorumis on keegi Carsec nimeline kasutaja ja ma soovitan kirjutada talle privasse. Kõikmõeldavad mõõteriistad on tal olemas ja usun, et tänu viletsale lennuilmale aega kah jagub.
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
Kasutaja avatar
TangoViktor
Liige
Postitusi: 285
Liitunud: 08 Jaan, 2014 10:51
Kontakt:

Re: Motorola GP340

Postitus Postitas TangoViktor »

ei, ei proovinud uputada, asi jõudis minuni sellisena, eelmine omanik oli ta tööle saanud, rohkem ei tea midagi. Minuni jõudis mittetöötavana.
Puhkeala on selline koht, kuhu sa mataks l*tsi.
Kasutaja avatar
Markko
Liige
Postitusi: 454
Liitunud: 28 Sept, 2007 7:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Motorola GP340

Postitus Postitas Markko »

See (võibolla) muidugi maksab, aga alati võid ka ju Estrola härrastele ette näidata ja nõu küsida?
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist