Kui soovid tuua välismaalt midagi võimsamat...

Kõik relvadest, nii Eestis kasutatavatest kui muidu...
Vasta
Andrus1973
Liige
Postitusi: 193
Liitunud: 13 Nov, 2017 15:02
Kontakt:

Re: Kui soovid tuua välismaalt midagi võimsamat...

Postitus Postitas Andrus1973 »

dannuuu kirjutas:
Andrus1973 kirjutas:Kõige pealt võta selle Läti kontoriga kontakti ja uuri, kas nad müüvad seda asja sulle, ning mis dokumente on seal vaja. Kui lätlased on tehinguks valmis taotled siin soetamisloa ja maaletoomisloa. Ühtlasi kontrolli, kas relval on olemas vajalik tüübikinnitus. Ma ei usu, et keegi viitsib sulle neid dokumente teenuse korras taotlema hakata.

Aitäh vastuse eest. Kindlasti leidub firma vms kes tegeleb selle alaga tihedamalt ning säästaks tavainimest sellest paberimajandusest ettemaksu alusel vms.
Oma varasemale kogemusele tuginedes mina selles nii kindel ei ole. Aga kindlasti tasub proovida. Anna siis siin kah edust või tõrgetest teada.
Ma soovitan ikkagi lätlastega kontakti võtta. Äkki on neil mõni oma kanal, mille kaudu lähiriikidesse müüa. Pealegi saad lätlaste käest teada, kas nende kaudu on üldse võimalik soovitud relva tellida. Võib vabalt olla mingi ainult USA teema või lätlased ei too, kuna ei viitsi EU tüübikinnitustega jamada. Mida iganes. Kui läti laos olemas siis on lihtne tegelikult.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust!
Kasutaja avatar
Clash
Liige
Postitusi: 70
Liitunud: 26 Veebr, 2005 19:46
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kui soovid tuua välismaalt midagi võimsamat...

Postitus Postitas Clash »

Kas keegi oskab kirjeldada, kui vaevarikas Soomest relva soetamise protsess on?
Eesti poole pealt on vaja soetamisluba ja eriluba üle piiri toomiseks, aga mis reeglid teisel pool lahte lisaks on?
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Vanad relvad

Postitus Postitas Kriku »

Kuna viimane postitus oli üle 2 a. tagasi, võtsin kleepsu ära.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist