Kust saab deaktiveeritud relvi

Kõik relvadest, nii Eestis kasutatavatest kui muidu...
Vasta
stilett
Liige
Postitusi: 1510
Liitunud: 02 Veebr, 2006 11:39
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas stilett »

Tellida Venemaalt.Olen seal seal deaktiveeritud Dektjarjove näinud paar aastat tagasi olid halenaljaka hinnaga aga nüüd juba rohkem.Lähim koht Peterburg.

http://www.sld.ru/coll/mmg/ognestrel_noese/190469.php

Hinna saad ise välja arvutada-1 rubla=ca 43 senti, ehk siis ca 6500 eesti raha....

Kuidas üle tuua, ma ei tea.Samas tean, et mehed on üle toonud deaktiveeritud Mosineid, pole probleeme olnud.sest kõik paberid saad poest kaasa.Aga vaata seda kodulehte.Ise kõiki asju oma silmaga näinud.Ja kauplemise võimalus samuti olemas
ggdag
Liige
Postitusi: 480
Liitunud: 12 Jaan, 2006 20:59
Kontakt:

Postitus Postitas ggdag »

...et kui keegi sealt kavatseb tellida siis võiks nagu foorumis ka ennem märku anda.... :)
Hukatus
Liige
Postitusi: 1221
Liitunud: 02 Mär, 2006 21:40
Kontakt:

Postitus Postitas Hukatus »

kunagi sai ka sealt vene tänava antiigi poest läbi astutud ja müügil oli mg42, kinnaks kõigest tühised 35000 krooni...
pomm6com
Uudistaja
Postitusi: 13
Liitunud: 12 Mär, 2006 14:42
Asukoht: Valga
Kontakt:

Postitus Postitas pomm6com »

Kas keegi oskab öelda kas dektarjovile olenevalt ,valmistamis aastast istuvad ka natuke erineva etteandega kettad?
põlegu s. nöör
EOD
Liige
Postitusi: 4694
Liitunud: 12 Jaan, 2006 15:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas EOD »

Jalaväe DP ja DPM kuulipildujatele peaks kõigile samad kettad sobima. Sõltuvalt ajast ja valmistajast oma iseärasused muidugi olid.
Tanki DT ja lennuki DA kuulipildujate salved olid jalaväe omast täiesti erinevad.
pomm6com
Uudistaja
Postitusi: 13
Liitunud: 12 Mär, 2006 14:42
Asukoht: Valga
Kontakt:

Postitus Postitas pomm6com »

Mul 43.a DP aga ketta padrunit ette söötev osa jääb ette lukule.Ketta küljes olev etteandja peaks olema madalam.On see võimalik.
põlegu s. nöör
Valther
Liige
Postitusi: 38
Liitunud: 02 Apr, 2005 7:18
Kontakt:

Postitus Postitas Valther »

Täpselt ei julge väita aga ilmselt ja peaaegu alati selliste vigade juures on ketas vigastatud :cry: .
pomm6com
Uudistaja
Postitusi: 13
Liitunud: 12 Mär, 2006 14:42
Asukoht: Valga
Kontakt:

Postitus Postitas pomm6com »

Mul prits koos.Nüüd tiiru katsetama.
põlegu s. nöör
Kasutaja avatar
west
Liige
Postitusi: 466
Liitunud: 10 Mai, 2005 19:26
Asukoht: Mulgimaa
Kontakt:

Postitus Postitas west »

pomm6com kirjutas:Mul 43.a DP aga ketta padrunit ette söötev osa jääb ette lukule.Ketta küljes olev etteandja peaks olema madalam.On see võimalik.
Kas ei ehitand soomlased kettaid veidi ümber?
punaneudu
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 28 Dets, 2006 13:15
Kontakt:

AK-xxx hind???

Postitus Postitas punaneudu »

Huvitav kui palju maksab mingi AK-xx või AK-xxx nii kasutatuna, uuena käest kätte müügina ja laskemoon?
Frundsberg
Liige
Postitusi: 1649
Liitunud: 15 Mär, 2005 10:15
Kontakt:

Postitus Postitas Frundsberg »

Tahad endale AK-d osta? Pöördu näiteks Kaitsepolitsei poole, nemad teavad täpseid hindu :D. Aga deaktiveeritud AK Laia tänava poes vist 7500.
punaneudu
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 28 Dets, 2006 13:15
Kontakt:

Postitus Postitas punaneudu »

Frundsberg kirjutas:Tahad endale AK-d osta? Pöördu näiteks Kaitsepolitsei poole, nemad teavad täpseid hindu :D
Siis oleks küll rabamist, kui kaitsepolitseil avalik müügipunkt oleks 8) , aga kaitsepoliismannidele kurvastuseks, et huvitab teoreetiliselt! :lol:
marksman
Liige
Postitusi: 604
Liitunud: 15 Nov, 2005 15:58
Asukoht: kaardilt sa seda kohta ei leia;)
Kontakt:

Postitus Postitas marksman »

AK-xxx :?: äkki täpsustaks ikka väheke? sest minu tagasihoidliku kaitseväekogemuse juures (ja natuke googeldades) leidisn sellele vasteks vaid mingi kõvera rauaga isendi)

AK-4
AK-47
AK-74
AK-74SU
AK-5
AK-101
AK-103
AK-104
AK-105
jne....
omada võid vaid selle kujuga karabiini.
bambino
Liige
Postitusi: 215
Liitunud: 28 Juul, 2005 9:47
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas bambino »

suvel pakuti mingit bulgaaria varianti, millel plastist kaba 7 tuhandega aga polnud erilist huvi osta kuna politseiga sebimine võtab rohkem aega kui "tavalise" relva puhul. Legaalselt hankida on vist 2 võimalust - läbi KLi ja laskesportlastel
EOD
Liige
Postitusi: 4694
Liitunud: 12 Jaan, 2006 15:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas EOD »

AKS-74U ikka, mitte AK-74SU.
Ühe sellise Bulgaaria poolautomaadi mõõtsin kaliibritega üle ja üllataval kombel oli väga täpne töö.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline