Usa telkmantel

Kõik mis puutub ülejäänud militaarvarustusse...
Suletud
Juhan K

Usa telkmantel

Postitus Postitas Juhan K »

Niisiis ostsin ühelt kodanikult väidetavalt USA telkmantli, kuigi see tundub pigem kuppeltelgi pealmine tükk olevat. Asi selles, et ei oska teda kuradit mitte kuidagi selga tõmmata, et ta vähegi funktsionaalne ja asjakohane tunduks. Ehk oskab mõni tark õpetada?
PS! suuremaid auke on ainult üks, seal ääres. Tundub telgi pealmise katte õhuava olevat vms :?
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
klaaps
Liige
Postitusi: 40
Liitunud: 14 Apr, 2005 10:25
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas klaaps »

Kahjuks eesti kaitseväes kasutusel olnud telkmantel USA-ga pole mitte mingit pistmist .Valmistatud hiina materjalist;)
Juhan K

Postitus Postitas Juhan K »

Tjah, mina seda endale normaalselt selga tõmmata ei suuda. Imelik tundub see, et sellel on ainult üks avaus, mis potentsiaalselt sobiks, et sealt mõni jäsemetest läbi toppida :?
Kasutaja avatar
klaaps
Liige
Postitusi: 40
Liitunud: 14 Apr, 2005 10:25
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas klaaps »

Sealt käibki käsi läbi ja kui selle endale selga suudad sebida siis näed välja nagu seenemutt :)
Juhan K

Postitus Postitas Juhan K »

aga kas siis tõesti teine käsi jääb telkmantli alla? See ju halvab täielikult selle käe tegevuse ...
Juhan K

Postitus Postitas Juhan K »

On kellelgi mingit pilti vms kuidas see vigur reaalselt seljas peaks välja nägema?
Kasutaja avatar
kolekoll
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 18 Apr, 2006 19:16
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas kolekoll »

ma sygavalt kahtlen, et kas see on originaal GI telkmantel, kahtlust aratab see metallist nööriauk, mis miskiparast sarab fotol vastu ... ma olen palju usa mil. telkmantleid, telke ja muid mil vidinaid nainud ja kusagil ei kasutata riietuses voi kamuflaazhis laikivaid jubinaid. Mul on olemas orig. usa telkmantel ehk poncho.
[url]https://lisad.ee[/url]
Juhan K

Postitus Postitas Juhan K »

Nagu ma juba ütlesin, on kõigele lisaks sellel kiletükil vaid üks auk, kust saab mingi jäseme läbi panna. Lisaks puudub sellel kapuuts. Sestap kahtlustan kangesti, et olen lihtlabaselt tünga saanud. Müüja on ka selles foorumis kasutaja, minu eelmisele meilile ei tahtnud ta vastata, täna saatsin uue, eks näis, mis saama hakkab. Kas võetakse see telkmantli pähe müüdud telgiriie tagasi või mitte.
Kasutaja avatar
Madis22
Liige
Postitusi: 1476
Liitunud: 09 Mär, 2005 14:11
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Madis22 »

Vaata, kas see seal kõige all tuleb tuttav ette ...
The laws of physics is more what you'd call 'guidelines' than actual rules.
aps30
Liige
Postitusi: 35
Liitunud: 17 Sept, 2007 21:06
Kontakt:

Postitus Postitas aps30 »

Juhan K kirjutas:Nagu ma juba ütlesin, on kõigele lisaks sellel kiletükil vaid üks auk, kust saab mingi jäseme läbi panna. Lisaks puudub sellel kapuuts. Sestap kahtlustan kangesti, et olen lihtlabaselt tünga saanud. Müüja on ka selles foorumis kasutaja, minu eelmisele meilile ei tahtnud ta vastata, täna saatsin uue, eks näis, mis saama hakkab. Kas võetakse see telkmantli pähe müüdud telgiriie tagasi või mitte.
No nii , asjandus on pärit eesti kaitsejõududest.Ma pole väitnud, et asi on USA oma.Mulle lähedal seisvad isikud väidavad, et see on telkmantel.Kui te tahtsite osta nn.bonchot siis peate seda ka oma kuulutuses kirjutama:)Ma pole küll mingi militarist aga selle oleksin endale ikka selgeks teinud mida ma üldse soovin.:)
Kasutaja avatar
Madis22
Liige
Postitusi: 1476
Liitunud: 09 Mär, 2005 14:11
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Madis22 »

Juhani piltide järgi tundub see olema vene lõikega usa laigu sarnase mustriga telkmantel. Kapuutsi osa on piltidelt suht välja jäänud, kuid siiski aimatav. Märkuseks siis, et mitte kõik telkmantlid ei ole poncho lõikega.
The laws of physics is more what you'd call 'guidelines' than actual rules.
Juhan K

Postitus Postitas Juhan K »

Madis22 kirjutas:Juhani piltide järgi tundub see olema vene lõikega usa laigu sarnase mustriga telkmantel. Kapuutsi osa on piltidelt suht välja jäänud, kuid siiski aimatav. Märkuseks siis, et mitte kõik telkmantlid ei ole poncho lõikega.

Minu tegemata töö, enne ostu. Oli kiiruga vaja, ei uurinud piisavalt. Sellel viguril puudub kapuuts :wink:
Aga samas, kui ta endale selga tõmmata, siis usutavasti vorm ja rakmed hoiavad teda maast piisavalt kõrgel, nii et talla alla ta ehk ei jää. Samas saab joostes korralikult batmani mängida selle lehviva keebiga :lol:
kriegskamerad
Uudistaja
Postitusi: 28
Liitunud: 07 Apr, 2006 16:32
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kriegskamerad »

ühes nurgas on imelik kaarjoon - säält pingutad ühte nööri
ja siis see nurk ise peaks teite nööride pingutamistel "muutuma" võluväel kapuutsiks.
Üks auk, mis on on parema käe jaoks, mis pidi siis relva päästmist korraldama ehk siis pauku tegema.
Minu teada on see vene "kaasaegsem" telkmantel, sarnane presendist mantlile, mida ka pronkspoiss kannab.
Olen neid laigulise näinud sarnase lõikega ja materjaliga aga erninevate laikudega.
Juhan K

Postitus Postitas Juhan K »

Nonii, kasutasin ka seda asjandust novembri lõpus:
Kuivõrd kiiresti oli vaja patrulli minna, pistsin lihtsalt pea sellest august, mis käe jaoks mõeldud, läbi. tagajärg:
vihm tibutas mantlile, ent vorm jäi kuivaks = väga hästi.
Samas lohises ta mul mööda maad veidi järel, mis tähendas, et ta tekitas sahinat, mis võis olla vaenlasele kuulda ja mis ka minu kuulmist häiris. Lisaks kui ma hakkasin ennast pöörama või pidin tagurpidi paar sammu tegema, jäi see kurask mulle talla alla ja paar korda oleks äärepealt ümber kukkunud. Aga eks nüüd olen veidi targem, üks paras jobutus tundub olevat, aga oma eesmärki tundub õige kasutamise puhul täitvat. Suured tänud Kriegskameradile, Madisele ja teistele, kes vastata viitsisid! :)

PS! Jään ikka oma versiooni juurde, et kui seda auku kasutada parema käe jaoks, jääb vasak käsi ülenisti telkmantli alla ja see halvab vasaku käe tegevuse täielikult :!:
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist