T-37

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

T-37

Postitus Postitas von manstein »

Mudeliste hellitatakse tänapäeval ilusate asjadega stiilis- liimi,värvi ja tunne rõõmu! Kahjuks on kvaliteettootjad täiesti unustanud olulise valdkonna, nimelt stalini esimese viisaastaku raudruunad! Seda turuosa on siiamaani osaliselt täitnud mõned vene tootjad, aga karpide sisu ei meelita tõsiseid fänne.
Selle masina panin kokku 4a. tagasi. Algajana olin arvamusel , et kõik mis karbist võtan, on puhas kuld. Entusiasm oli õigustatud, praegu sellise saastaga enam ei tegeleks.Galeriides tuhnides ei T37 eriti silma torganud. Kui mitte arvestada täiesti mõõda veermikku ja kolmandiku laiemaid linte saab mudelit vaadates kohe aru, et tegu on T37-ga, mitte näiteks T-34-ga. Nii,et koopiamudel, nagu ka karbil kirjas!
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
janno8
Liige
Postitusi: 450
Liitunud: 09 Nov, 2007 21:04
Kontakt:

Postitus Postitas janno8 »

Hea vaadata vahelduseks sellisesd asjakesi, igati ilus masin minumeelest. :wink: Ise oleks veidi si**asemaks ajanud aga nii ka täitsa lahe :twisted:
joomise maha jätame jätame, selle peale võtame võtame
fossiil
Liige
Postitusi: 3555
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Hea vaadata ka midagi peale üldjuhul domineerivate Tiigrite ja Pantrite :wink: Igatahes värskendav moment meie foorumi jaoks ja mudel ise samuti väga hea teostusega! See, kui palju pori on paras, jääb igaühe enda otsustada, selle koha pealt ei oska ma midagi öelda, aga mulle meeldib ka konkreetne lahendus.
Mis mudelit puudutab, siis peale vana Forti ja puise AerMoldova ei ole tõesti ükski tootja viitsinud väikeste vene ujuvtankidega tegelda, mistõttu neid ongi galeriides vähe, kui üldse. Sest iga vähegi tervema mõistusega mudeliehitaja paneb sellise mudeli karbi pärast avamist veelgi kiiremini kinni ja haarab kähku palderjani järele... :wink:
Aga kangelastegu on juba sooritatud, meil, ülejäänuil, jääb üle vaid silm teravaks ajada ja kiibitsemise mõttes vigu otsima hakata.. :wink: Kuigi neid ei oskagi eriti leida, väike lohk on pahteldamata jäänud torni ees oleva arvatavalt ventilatsiooni ava katte peal. No ja tagumise tule klaasid tuleb vist samuti viimaste uudiste valguses üle värvida: alumine klaas peaks olema punane ja ülemine sinine....
Nii et jõudu oma riiulil olevate mudelite esitlemisel, loodan et neid tuleb veel!

Urmas.
asjaajaja
Liige
Postitusi: 800
Liitunud: 07 Dets, 2004 16:03
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Postitus Postitas asjaajaja »

von Manstein, va kadekops, ei taha jah oma mudeliriiulit siin eriti esitleda, hakkab kohe kätega vehkima, et need pole ikka nii korralikud mudelid, et foorumisse üles panna. Tegelikult on seal asja küll, mille üle uhkust tunda. Aga loodame, et ta aja jooksul leebub.
Mis kõnealusesse masinasse puutub, siis võiks siin olla ka mõni foto, kus see T-37 seisab mõne rohkem tuntuma teraslooma kõrval. Nagu fossiilil TKS ja KV. Siis oleks ka suuruse suhe arusaadavam.
Kõik, mis toimub praegu, on minuti pärast juba ajalugu
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Ilus väike putukas. Mulle meeldib! 8)
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Postitus Postitas Joss Metsast »

Pole sellel putukal häda ühti, täitsa tore näeb välja. No ja kui just joonlauaga kõrval ei sahkerda siis pole ju mõõtudel ka midagi viga. Proportsioonid olid tal ju täitsa paigas, see ju põhiline.
Ai jah, üks küsimus ka , kas roomik on originaal?? Siis on minu poolt küll müts maas, noid kummilinte mina ilusaks ei saanudki, nii krdi kõverad olid et ... uhhhh.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist