mudelite info... kus müüakse mis hindadega uudised jne

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tsiknat »

Panzergrenadier kirjutas:Eriti tore võttes arvesse, et ma nüüd uute mudelite osas endale piirangu peale panin... :roll:
St. Dora kahurist suuremaid ei osta?

Tom
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Postitus Postitas Parovoz »

Tere-tere!
Sai siis külastatud ka Kullot täna :shock: .. Reinul lett samamoodi Dragonit täis, ainuke mida ei olnud võtta piisavas koguses oli...
3X arvake ...jess , õigus(raha) :D Piirdusin tagasihoidlikult Revelli Sdkfz.251/3 sideputkaga. Päris hea kvaliteet, olgugi et Zvezda saksa pakendis. Eriti kui veel ise olin n.ö sideoperaator 18 aastat tagasi :D
Üpris rahul teisega. Ja hind oli peris hea....
Taara avitab! ...
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

St. Dora kahurist suuremaid ei osta?
:lol:

Käisin ise ka Kullost läbi ja no sama jutt mis minu eelmisesgi postituses. Tulnud oli Dragonilt Pz III J, Pz I A sisutusega, brummbär, Stug IV late, Flak 36 ja siis SdKfz 234 seeriast olid nii 75mm kahuritega masinad kui ka Puma. Palju muud huvitavat jäi mainimata ka.

:wink:
Kasutaja avatar
janno8
Liige
Postitusi: 450
Liitunud: 09 Nov, 2007 21:04
Kontakt:

Postitus Postitas janno8 »

Nettis ringi kolades leidsin sellise lehekülje,
http://www.depothobbies.com/
joomise maha jätame jätame, selle peale võtame võtame
Sabonis
Liige
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Dets, 2007 21:36
Kontakt:

Postitus Postitas Sabonis »

Tere,
Kas Kullos Revelli värve on?
juku
Liige
Postitusi: 32
Liitunud: 23 Dets, 2003 9:28
Kontakt:

Postitus Postitas juku »

Kullos on Model Masteri ja Humbroli värvid. Revelli minule küll silma pole hakanud. Küll on Revelli Jukudes (kuigi valik on suht juhuslik). Vaata igaks juhuks Mustamäe tee 3 Jukusse, paar nädalat tagasi oli seal suhteliselt palju erinevaid toone. Küllap leiab Kullost neile Revelli toonidele ka sobivad asendajad. Kui aga kindlalt tahad ikka Revelli, siis võid otse pöörduda AS Rekato lattu Paavli 2A. Tema ju Revelli asju maale toob.
skeletondude
Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 28 Apr, 2007 7:33
Asukoht: Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas skeletondude »

Tere,
Kas keegi saaks mulle öelda, kust saada Tallinnas Tamiya extra thin liquid cement'i? Kullos seda pole, Hobikeskuses on, aga nad ei taha nii väikest pakki saata, ehk keegi saaks mulle ühe potsiku otsida? :)

Marek
fossiil
Liige
Postitusi: 3556
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Joss just helistas - oli Kullos käinud ja igasugu huvitavaid asju näinud, võtsin siis lähemalt teadust, on tulnud üht-teist Trumpeteri nodi:

Panzerjägerwagen 525.-
E-25 445.-
E-100 615.-
sFH-18 150 mm Howitzer 354.-
sK18 10,5 cm Kanone 355.-
PT-76 390.-
USMC LAV-C2 315.-
MAZ 537G 1345.-

siis veel 1:16 mõõdus vene tankist 212.- eeku ja lõpuks Tristarilt "Storch", 566.-
Vaat selle viimasega tuleb mul üksjagu nihelemist - võtta või mitte - vaja ju Model Expo jaoks veits nutsu kah koguda....

Urmas.
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Mis kuradi värk Trumpeteriga on? Hinnad on tõusnud samasse klassi Dragoni ja Tamiyaga kuid kvaliteet ei ole küll järgi jõudnud.

E-100 ajab eriti närvi. Sellise hinna eest saab kahes osas lindid, suure detailitühja kere ja peoga rattaid. Ma ei püüa siin viha välja valada, lihtsalt olen pettunud. Trumpeteri eelis on kadunud. Tänapäeva turul sellise jura vormi eest sellist raha ei sobi küsida. E-100 oli mul täiesti plaanis osta, kuid nüüd vaatan, et pigem ostan odavama hinnaga Dragoni Tiiger II ja plastiklehte. :? Saab enam-vähem sama asja.

Ahjaa, see E-100 punane toru...panid nad ka sellega mööda. Saksa kahurid krunditi kuumuskindla halli värviga.
fossiil
Liige
Postitusi: 3556
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas fossiil »

Aga Dragoni E-100? Ehk tuleks siis seda kiigata - valik on ju põhimõtteliselt olemas. Mina panin kolinal ämbrisse Trumpi Dicker Max -iga - enam ei taha...

Urmas.
Sabonis
Liige
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Dets, 2007 21:36
Kontakt:

Postitus Postitas Sabonis »

Tere kaaskannatajad!

Kas keegi on kusagil märganud müügil sellist pilli:

http://www.revell.de/en/products/model_ ... 03069&sp=1
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Postitus Postitas Parovoz »

Tere-tere!
Vastus oleks EI ole. Kuna see masiin on alles selleks aastaks planeeritud. Käisin Rekatost uurimas.Pidi tulema. Ise ka huvitatud
Lugupidamisega
Taara avitab! ...
Sabonis
Liige
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Dets, 2007 21:36
Kontakt:

Postitus Postitas Sabonis »

Selge, tänud!

Aga kuidas on lood Unimogiga:

http://www.revell.de/en/products/model_ ... 03082&sp=1
Tsiknat
Liige
Postitusi: 701
Liitunud: 23 Okt, 2007 21:15
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tsiknat »

Unimog on Kullos olemas.

Tom
Kui kaks inimest suudavad pimedas teki all ilma abivahenditeta valmis teha kolmanda inimese, siis igasugune mudeli kokkupanemine peaks olema käkitegu.
Sabonis
Liige
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Dets, 2007 21:36
Kontakt:

Postitus Postitas Sabonis »

Aitäh info eest Tomile! Peab siis Kullosse luurele minema. Polegi seni sinna võlumaailma sattunud.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 26 külalist